Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Używam ADBL Spirits Hays zapach przyjemny nienużący z nutami drzewnymi, czyli to, co lubię.

Nie jest duszący ani ciężki, nie powoduje uczuleń nawet u osób z silną alergią.

W samochodzie utrzymuje się 5 do 9 dni w zależności od sposobu aplikacji po tym okresie znacznie traci na swojej intensywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vangsta napisał:

@ADBL czy można u Was zamówić fiolki z próbnikami ADBL Spirits? Ciężko tak kupić w ciemno, zupełnie jak ze zwykłymi perfumami. 

Bardzo fajny pomysl 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 godziny temu, david2888 napisał:

Ja jestem ciekaw nowości Adbl.... Ktos cos już.? 

2018-06-27_18.06.52.jpg

Mocny wiśniowy aromat. Przy pierwszym psiku nawet za ostry. Dopiero po minucie i odparowaniu aromat zostaje w powietrzu.

Patent z tym kartonikiem bardzo pomysłowy. Można go nawilżać co jakiś czas. Z psikałem obficie. Zawiesiłem i zobaczymy jak długo będziemy go czuć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 @ADBL proponuję zrobić tak: fiolki 2ml są dostępne byle gdzie po +/- 1zl/szt; zróbcie ofertę dla Forum na zestawy sampli, podajcie cenę i obserwujcie jakie będzie zainteresowanie - ja osobiście chętnie kupię próbniki wszystkich zapachów, zwłaszcza HAYS (ktoś opisywał go jako żywiczno-leśny) - co Wy na to? 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL utworzyło na fb swoją grupę dla fanów pn: ADBL - TU NIE MA PRZYPADKÓW.  Pisali tam, że nie mają w planie próbek swoich zapachów, bo nie maja takiej siły przerobowej czy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, StreamHD napisał:

Ciekawe czy wyschnięte kostki pod zapachach Californii znowu nabiorą zapachu jakby je zanurzyć w jakimś płynnym środku zaapchowym?

zrobiłem to tez. Nalałem Mista 🙂 Zobaczymy jutro 🙂 Plus w garazu na kocyku 😉 hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alfa47 napisał:

Do mnie jutro wleci ADBL o zapachu dressingu czyli ciasteczkowy, dam znać jak się utrzymuje i jak w aucie po praniu.

Chyba też będę musiał kupić ten zapach by zrozumieć jedna rzecz: 

Jak można pożądac zapachu "ciasteczek" w aucie 😄 ( nie mam na celu obrazy kogokolwiek). Na tą chwilę tego nie rozumiem 😄@ADBLADBL czekam na produkt u fińskiego dystrybutora 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Mumins nie wiem czego sie spodziewales ?? Nie musialem kupowac zeby wiedziec ze to nie bedzie dzialac tak samo jak perfumy. Ja tu widze tylko jedno zastosowanie. Psiknac przed oddaniem auta klientowi zeby czul ze pachnie wiec jest dobrze 

Mam zapach z chemical guys bodajże lody waniliowe. Fakt pachnie 2-3 dni . Ale mozesz psikac co 2 dzien ze 3 strzaly i ten czas sie przedłuża  bo w koncu auto przejdzie tak zapachem ze bedzie on odczuwalny. Moze w ten sposób  spróbuj  psikaj dzien w dzien przez tydzien i sprawdz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BiałyGTi napisał:

@Mumins moze dlatego ze CG to zapach a ADBL to odświeżacz  nie obrażając taki jak do toalety po hmm dwójce 😂

W ostateczności trafi do klopa jako oficjalnie najdroższy odświeżacz w historii. Trzeba będzie się pożegnać z "gównem w lesie" 😄

abc.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U mnie zapach trzyma się minimalnie po 24h. Delikatna nutka wiśniowa. Ale delikatna. Najbardziej z kartonika. Ciut mocniej w bagażniku ze "scenta" zalanego Mistem.

Dla mnie zapach jest minimalny 1/6, dla żonki 2/6 - także kwestia gustu i nosa 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.