Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro CS z puszki jest słabą opcją na zime ze względu na temperaturę w aucie , to czy ktoś próbował może wyjmować zawartość puszki i wkładać bezpośrednio w nawiewy? Jedyne przeciwwskazanie dostrzegane przeze mnie to możliwość odbarwień na plastiku. Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zime kupcie IMAO i po problemie :D, producent pisze, żeby nie zostawiac bezporśrednio tych drewienek na plastikach bo może je wypalić, zostawić odbarwienia itp. Mnie nawet wunderbaum potrafił zrobic kuku i sie zwyczajnie przykleił do plastku, nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByKu , puszki na zimę są generalnie słabo trwałe. Co do SNY to zapach kozacki ale zimą też pupy nie urywa jeśli chodzi o trwałość. Sprawdzone właśnie w formie Reo.

@chris18404 zdecydowanie cherry ale jak wyżej - puszki na zimę to słaby pomysł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wrzuciłem dzisiaj puszke do auta CC o zapaszku żurawina.  Uchyliłem 1/4 ze skali puszka poleciala najpierw pod siedzenie ale jak zaczelo wiac w nia ciepłem to zapach robil sie coraz bardziej intensywny wiec przeniosłem ja do bagaznika. Jak na razie pachnie delikatnie ale czuje ciagle zapach mojej narzeczonej sie podoba l. Zobaczymy ile bedzie pachnieć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kojarzycie zapachy do samochodu w formie słoiczka z drewnianym wieczkiem. Znajomy sobie wyczyścił taki słoiczek i nalewa sobie do środka perfumy. Całkiem spoko rozwiązanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, może ktoś kojarzy. Szukam zapachu, który jest dużo trwalszy od czarnego gekona Audi (taki jak na fotce) :) Zakochałem sie w tym zapachu, nie mogę trafić na nic choć trochę podobnego. Zapach opisany jest jako czarny - zapach korzenny / drzewny - 000087009D

Ktoś coś?

 

 7110933047a0806b581475138f88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortex kiedyś kupowałem w Audi Auto-Special w Krakowie prostokątne czarne zawieszki z logo Audi i napisem Auto Special - takie zywiczno-leśne, mój absolutny top do samochodu (mają jeszcze takie o zapachu mydła marsylskiego - niebieskie z logo VW - również bardzo dobre). 

Od pewnego czasu salon nie ma zawieszek z logo Audi i co gorsza, nie chcą powiedziec kto im to produkuje (zamówić też nie mogą - raz proponowałem że przedpłace 210zl za 30szt - mimo to nie chcieli/nie mogli ich zamówić). 

Spróbuj do nich się odezwać - może zrobią dla Forum wyjątek i wznowią ich sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://tenzi.sklep.pl/topfresh-original-alure-p-923.html

używał ktoś z Was? nadaje się to do czegoś? na autodetailingoutlet jest promocja na te zapachy po 8 zł. głównie chodzi mi o delikatny zapach - nie lubię być zbombardowany zapachem bo mam dosyć delikatny węch - dressingi do plastików typu Poorboy's NL czy ten z Shiny Garage czuję nawet po tygodniu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.03.2018 o 09:04, Arko napisał:

Używanie perfum to chyba marnotrawstwo... Perfumy mają się utrzymać na skórze, w powietrzu będą się szybko ulatniać. Co do zapachów samochodowych preferuję cytrynowe :)

W powietrze to tak jakby się perfumować na wietrze.Bez sensu.Spraye zapachowe stosuje się raczej na materiały nasiąkliwe jak tapicerka, dywaniki itp.

Mają też to do siebie, że jak nimi nie nasączymy kilkakrotnie tkaniny, to nie utrzymają się długo, ale po kilku regularnych aplikacjach zapach w aucie jest dużo trwalszy.Przykładem jest CHG Stripper Scent mój ulubiony perfum nie tylko do aut.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pojawiła się może jakaś nowość w kwestii mocnego (długo utrzymującego się) zapachu? Preferował bym coś psikanego na dywaniki i tapicerkę. Chciałem kupić Strippera chemical guys ale to chyba zapach z serii na 15 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.