Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Strus napisał:

Ponawiam pytanie

Miałem jeden: jak psikniesz to pachnie, ale trzeba mieć na uwadze że perfumy są zapachami które węch szybko zaczyna ignorować przy częstym kontakcie więc może nawet pachnieć a nie będziesz czuł jeżeli nie strzelisz świeżej mocnej dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie poniedziałkowego wypadu do Brna, w czasie kiedy stałem sobie w korku na autostradzie i szukając sobie zajęcia, znalazłem w schowku zawieszke zapachowa jak na foto (dostałem na przeglądzie samochodu) - jest świetna, nigdy nie miałem lepszej zawieszki o zapachu zielonej herbaty z lekką, niechemiczna nutą cytryny :) polecam

6CLaCwF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2017 o 20:13, Strus napisał:

Możecie powiedzieć  jaka jest pojemność Scentway Vapo ? I jak z trwałością ? Tak samo jak z innymi sprayami ?

Nie jest zbyt duzy, taki atomizer do kieszeni ale nie powiem Ci ile dokladnie ma. Trwalosc wedlug mnie slaba :) Czuc po psiknieciu ale pozniej juz niebardzo. Jak np psikne rano to wieczorem juz nie czuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym nawet producent piszę o tym na puszczę ze pełnię mozliwosci pokazuję pow 8 stopni😃. Ale i mnie w służbówce siedziała na zime żurawiną I naprawdę nie było tragedii. Też szukam jakiegoś zapaszku na zimę myślę czy zostać przy Joe. Czy isc w zapachy Scentway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie testuje California Scents fragrance spray o zapachu wiśni. Zapach bardzo fajny wiśniowy o dość intensywnym zabarwieniu (ja akurat takie lubię), po spryskaniu wnętrza zapach utrzymuje się 2 dni i trzeba powtarzać czynność. Póki co mi się podoba ale chyba kwestą czasu jest kiedy znudzi mi się psikać. Na mocny plus zasługuje ukrycie zapachu starego weluru. Mimo prania co prawda ręcznego nadal został zapach a po CS wykładzina pachnie już tylko wiśniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2017 o 08:14, kempus napisał:

 

W dniu 5.11.2017 o 08:32, jedrek1980 napisał:

To chyba jakiś od talibów

 

W dniu 5.11.2017 o 10:16, SylPio napisał:

Wystrzalowy zapach.

 

- Wow co tak ładn .....

- JEEEEEEEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@S3ci0r może spróbuj tego Car plana co parę postów wyżej poleca @Pływak. Majątku nie kosztuje :mrgreen:, a może jednak będzie podobny lub lepszy ;). Bo nie ma nic , przyjemniejszego jak powitanie słodkiej pychy Cs zapchem winiacza:D w zimnym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.