Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba powtarzać kilka dni z rzędu aplikację, a Stripper wtedy będzie pachniał dłuższy czas.Jak auto naciągnie zapachem wtedy pachnie rewelacyjnie jak perfumy które zmieniają stopniowo nuty.

Polecam bo świetny.Kolega batinta z giełdy sprzedaje w różnych ilościach na test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zapach możecie polecić na obecną porę roku i zbliżającą się zimę? 

Używałem Scentway IMAO NY i zapach ma świetny ale to było latem, obecnie mam Precious Diamond Instinct, kolejny świetny zapach męskich perfum ale przy obecnych warunkach pogodowych jeden i drugi utrzymują się maksymalnie tydzień. 

Znacie coś bardziej trwalszego przy niskich temperatutach ale w podobnym klimacie do dwóch wymienionych? Czy najlepszą opcja na teraz są zapchy psikane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Panowie, u mnie  w markecie były teraz w promocji te zapachy Little Joe.

Jako, że cena była okazyjna to zgarnąłem (zakupiłem) to co było na półce.

Jakby ktoś był zainteresowany, bo sam ich wszystkich nie wykorzystam (mam zapas na 3 lata), to zapraszam na znany portal aukcyjny - wystawiłem je po 9 zł szt. Jest Vanilia, Passion i New Car.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić po 3.77 w tesco czy gdzie to tam było i sprzedać "kolegom" na forum prawie 3xdrożej  Dzięki... wolę kupić za 15zł bez promocji. 
Dokladnie. Osobiscie kupowalem po 3,77 w tesco. Kupilem wszystko co bylo. Ba... Nawet proponowalem na forum, ze moge sprzedac, ale tutaj uwaga.... Po cenie za ktora kupilem plus koszt poczty.
Niestety jak widac niektorzy nie potrafia postrzegac tego forum jako grupy ludzi, znajomych, kolegow na ktorych nie warto robic "takich" interesow (oczywiscie partnerzy forum oraz sklepy dzialaja na innych zasadach).

Wyklikane ze smartfona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SylPio napisał:

Nawet proponowalem na forum, ze moge sprzedac, ale tutaj uwaga.... Po cenie za ktora kupilem plus koszt poczty.

Właśnie nie pamiętałem kto... a nie miałem za bardzo czasu poszukać. Jest dokładnie tak jak piszesz... ludzie wysyłają sobie próbki, testery, produkty za free i nikt nie robi z tego wielkiego halo. Jeśli ktoś coś chce spróbować, też chętnie odleję trochę produktu. Za takie "promocje" jak wyżej to ja dziękuję...

Partnerzy forum to inna bajka, przecież tym zarabiają na chleb więc normalne, że to ich źródło dochodu. Mimo to nawet tam są ludzie życzliwi i nie ma problemu, żeby wysłać komuś nowy atomizer bo stary padł, dołożyć fajną MF do próbki wosku, rozdać trochę próbek za zdjęcie czy wysłać nawet 2 produkty za free. Wiadomo, to też promocja dla nich, ale jednak nikt robiony w konia się nie czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie pamiętałem kto... a nie miałem za bardzo czasu poszukać. Jest dokładnie tak jak piszesz... ludzie wysyłają sobie próbki, testery, produkty za free i nikt nie robi z tego wielkiego halo. Jeśli ktoś coś chce spróbować, też chętnie odleję trochę produktu. Za takie "promocje" jak wyżej to ja dziękuję...
Partnerzy forum to inna bajka, przecież tym zarabiają na chleb więc normalne, że to ich źródło dochodu. Mimo to nawet tam są ludzie życzliwi i nie ma problemu, żeby wysłać komuś nowy atomizer bo stary padł, dołożyć fajną MF do próbki wosku, rozdać trochę próbek za zdjęcie czy wysłać nawet 2 produkty za free. Wiadomo, to też promocja dla nich, ale jednak nikt robiony w konia się nie czuje.
Nic dodac nic ujac. Dokladnie tak jak piszesz

Wyklikane ze smartfona...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2017 o 11:42, ditron napisał:

Cześć Panowie, u mnie  w markecie były teraz w promocji te zapachy Little Joe.

Jako, że cena była okazyjna to zgarnąłem (zakupiłem) to co było na półce.

Jakby ktoś był zainteresowany, bo sam ich wszystkich nie wykorzystam (mam zapas na 3 lata), to zapraszam na znany portal aukcyjny - wystawiłem je po 9 zł szt. Jest Vanilia, Passion i New Car.

Kolego za takie cos Sztum !!!

A tak BTW to teraz jest ta promocja w Tesco? No bo u mnie posucha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zobacze może jutro jeszcze u mnie będą bo man ten czerwony co wisi mi już od ok 3 miechow i tylko przy włączeniu na chwile popachni i ewentualnie jak go pod nos przytkne

A zapach był nawet ładny z niego teraz jest zastanaeiam najchętniej nad thm New Car bo Vanili bym nie zniósł chyba bo już mi cjoinka kokosowa od WB eidi więc by mogło już mulic i to konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.