Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

tak kolega @mk4tdi ma racje u mnie w TESCO jak ostatnio byłem to były też te czerwone Little Joe i były Passion a nie Wiśnia (i szczerze to zapach całkiem całkiem jak patrzyłem na testerze tym z opakowania) i u mnie w TESCO były tylko te czerwone Passion oraz te żółte. Czyżby inny się już sprzedały???

A tak btw to co sądzicie o zapachach od konkurencji kształcie ludzikow typu Cessare Air Friend/Nikki mr mrs fragrance lub te gekony sygnowane marka Audi Quattro oraz czy miał ktoś styczność/przyjemność obcować z tymi oryginalnymi zapachami od BMW ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba i ja sie skuszę na próbę na te LJ z tesco a możecie koledzy jeszcze napisać w jaki sposób się to montuje tam jest z tyłu na tym ludziku jakiś zaczep/spinka lub klips czy to sie całe wtyka w nawiew oraz czy to jest aby bezpieczne w bezpośrednim kontakcie z plastikiem z kratek nawiewowych oraz czy zapach jest dość dobrze roznoszony i wyczuwalny we wnętrzu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mrowa93 napisał:

chyba i ja sie skuszę na próbę na te LJ z tesco a możecie koledzy jeszcze napisać w jaki sposób się to montuje tam jest z tyłu na tym ludziku jakiś zaczep/spinka lub klips czy to sie całe wtyka w nawiew oraz czy to jest aby bezpieczne w bezpośrednim kontakcie z plastikiem z kratek nawiewowych oraz czy zapach jest dość dobrze roznoszony i wyczuwalny we wnętrzu samochodu?

wszytko dokładnie tak jak mówisz z tym montażem, dziś wsadziłem do auta, ale nie montowałem, zapach zbyt intensywny na ta chwile, poczekam kilka dni aby dać na nawiew 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kursien

Cytuj

dziś wsadziłem do auta . A jaki:P??

 

Ja wczoraj dokupiłem Vanillie i jakiś kwiatowy bo passion nie było na pojezierskiej;( New Cara też;(

Vanillia w służbówce 2 tydzień  wciąż wyczuwalna i ładnie;)  New Car też;) lecz już bardziej jak się wchodzi lub nawiew włączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z California Scents Newport New Car- nie pachnie jak nowe auto, jeszcze się nie spotkałem z takim zapachem w nowym aucie, a kilka ich było ;)
Zapach ciekawy, żywiczny, ciężko nawet go opisać. Wsadziłem pod fotel i zamknąłem- dla mnie ok, aczkolwiek trochę się zawiodłem. Co prawda zapach nie jest zły i jest dosyć intensywny (dlatego zamknąłem wieczko), ale myślałem, że będzie to woń nowego auta.
Chyba odpuszczę sobie zapachy, dopóki ktoś nie pali ani nie wozi psa to chyba nie warto. Wolę zapach czystości i po prostu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem New Car, też miałem nadzieje na zapach taki jak mówi nazwa a tu jakieś coś ciężkie, słodkie, chemiczne. Bleh.

 

Teraz mam jak mi polecono dla moich kryteriów zapach CS Fresh Linen. Chciałem coś takiego świeżego, "orzeźwiającego".    Zapach dosyć intensywny, nie taki ciężki, na pół chemiczny. Może się podobać, rewelacji nie ma. 

Następnym razem uderzam w jakiś leśny.

 

 

Ogólnie to muszę zorientować się w temacie zapachów prawdziwie naturalnych, robionych samemu - czy coś takiego jest możliwe i warte zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mialem zawieszke zelowa, zapach jakis swiezy z tego co pamietam ale bardzo mi odpowiadal. Pomimo wysokiej ceny nie grzeszyl mocą przynajmniej jak dla mnie. Drugiego miałem w kratke nawiewu, ale w formie plynu. Zapach to byl Midsummers Nights,dla mnie bajka. Z trwalosci bylo lepiej, ale bez szalu. Osobiscie wole Scentsway Imao. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.