Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Strus napisał:

@kedar, jak tam LJ ?

Jeszcze nie wiem, bo to dla koleżanki na prezent. Ona sobie chwali, ale muszę sprawdzić czy pachnie tak samo jak CS Cherry. Mieliśmy się spotkać jutro, ale z powodu wyjazdu przełożone za tydzień. Będę mógł coś więcej napisać za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strus gdzie zamawiałeś ludziki:)?Bo już ciut przejadły misie puchy z Cs . A strippera pryskam co odkurzanie ,

A chciałbym coś o dłuższej żywności . Spytam Sławka czy mi załatwi jak będę po  kolejne kosmetyki:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki:). Ale spytam przy okazji wizyty u Sławka;). Faktycznie kiszka z dostepnością. Myślałem ze u Mrclenera bedzie ,bo kojarzyłem ze ma ludziki ale jednak to nie to samo.No i za jednego od Mrclenera mam 3 Little Joe.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porównanie zapachów z tych ludzików? Konkretnie interesuje mnie czarny velvet, zielona herbata i new car? Szczególnie zależy mi na opinii o zielonej herbacie, czy pachnie herbatą, czy taką chemiczną kostką do kibla jak zielona herbata z SG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kepacz napisał:


Przy okazji, korzystał ktoś z tego wynalazku? http://shiningcar.pl/pl/p/Jelly-Belly-3D-Car-Freshener-Very-Cherry/1544

Ja miałem tylko ten taki niebieski (nie pamiętam nazwy). Bardzo owocowy, bardzo słodki i bardzo bardzo intensywny zapach, że aż po kilku dniach zrobił się mdły i nie do zniesienia :shock: Wylądował w garażu i bardzo długo było go czuć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te Little Joe się trzymają w porównaniu do CS?
Przy okazji, korzystał ktoś z tego wynalazku? http://shiningcar.pl/pl/p/Jelly-Belly-3D-Car-Freshener-Very-Cherry/1544

Wszystko zależy od zapachu. Mój czarny 2 tyg bulo czuć i teraz już go nie czuje, ale fakt ze często jeżdżę z otwartym oknem. Natomiast waniliowy ma żona i u niej już ponad miesiąc i dalej pachnie. Fakt ze kabina mniejsza bo to cabrio ale z drugiej strony kilka kursów bez dachu dostały. Natomiast trwałość sc jest tez rożna w różnych zapachach wiec :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w rossmanie po scentway'a. Nakręcony na czerwony albo czarny iamo.  Niestety nie było i wziąłem biały. Pachnie slodko, na mój nos coś ala mango brzoskwinia. Po trzech dniach jeszcze nie muli, delikatnie sobie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję świeżego i fajnego zapachu, może być mgiełka, pucha, obojętnie. Próbowałem puszek z CS, ale nie podchodzą mi. Zapach najlepiej owocowy, rześki i przyjemny, nie duszący i mdły. Myślałem nad mgiełką SG Morning Dew, ktoś używał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, a_rek napisał:

Jakiś zapach jest wyczuwalny dłużej niż 2 tygodnie?
U mnie praktycznie po tym czasie po zapachu ni ma śladu :(

Wszystko zależy od tego jak często jeździmy autem bo mózg przyzwyczaja się do zapachu i zaczyna go ignorować. Ja u siebie zapach zawsze mam ledwo wyczuwalny, a jak ktoś wsiada mówi, że jest zbyt intensywny :)

19 minut temu, zdanek napisał:

Potrzebuję świeżego i fajnego zapachu, może być mgiełka, pucha, obojętnie. Próbowałem puszek z CS, ale nie podchodzą mi. Zapach najlepiej owocowy, rześki i przyjemny, nie duszący i mdły. Myślałem nad mgiełką SG Morning Dew, ktoś używał?

Też takiego szukałem i niestety większość zapachów CS to zapachy słodkie dość "ciężkie", a znowu większość zapachów oznaczonych jako "rzeście cytrusowe" waliło jak odświeżacz do kibla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.