Jump to content
marolex.pl

KORONAWIRUS COVID-19 - Informacje ze świata. Wymiana informacji w temacie.

Recommended Posts

34 minuty temu, Domel napisał:

Bo nasza "tarcza" to tylko widowisko telewizyjne dla wyborców PISu a nie realna pomoc dla przedsiębiorców.

Zgodze sie,takie niby zadluzone i w recesji Wlochy...a ja 3 tydzien sobie siedze w domu i nie obawiam sie o miejsce pracy bo Panstwo mi placi i pracodawca nie musi zwalniac,ale tez sie nie dziwie ze nasz rzad ma przedsiebiorcow gleboko w d.....skoro robia co chca a ich kandydat i tak prawie 50% poparcia 😯

Godzinę temu, wierzba napisał:

podrzuć alternatywę, która zapewni hajs jak w de czy uk to chętnie zagłosuję emoji108.png

Wystarczy nie zabierać i odpuścić jako jedyna Konfederacja przedstawiła racjonalne pomysły, które by się sprawdziły.

• Lubię to 1

Ciekawie to będzie jak wszystko wróci do normalności i UE zainteresuje się  poczynaniami obecnej patologicznej partii. Mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy po tych parodiowych wyborach.  

Ciekawie to będzie jak wszystko wróci do normalności i UE zainteresuje się  poczynaniami obecnej patologicznej partii. Mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy po tych parodiowych wyborach.  

Za czasów PO mogli robić co tylko chcieli i UE nawet nie pisnęła bo sprzedawali co się da i byli na ich każde zawołanie.

Ja tylko mam nadzieję, że Ci co tak krytykują rozliczali i będą rozliczać inne partie

3 godziny temu, rygryss napisał:

nie wiem czy to w tym temacie, ale padło pytanie czy można umyć auto na bez-dotyku, nie można :kox:

jak jechałem do paczkomatu, zaczynali od pierwszego stanowiska nagradzać mandatami, tu nagrałem jak kończyli żniwa 😔

Ja myję.  Dlaczego? Póki nie ma stanu wyjątkowego wprowadzonego to według Konstytucji moga mi skoczyć i nie przyjmę żadnego mandatu. To, że realizują plan stanu wyjątkowego, a nie wprowadzają go, to karanie za  to jest  bezprawne  art 92 paragraf 1

@buka jesli sami nie przejrzymy to nie ma co liczyc na UE,narazie poczynania "patologicznej" parti a poparcie coraz wieksze,jak to tlumaczyc...

@wierzba żeby się cokolwiek zmieniło ludzie muszą zacząć myśleć. A nie tak jak teraz, (weźmy dowolną mniejszą partię)  A nie zagłosuje na nich bo i tak nie wygrają, i na placu boju pozostają 2 partie- jedna gorsza od drugiej. 

@menior tym że ludzie wierzą w to co mówią. Oglądam z ciekawości wiadomośći na tvpis i wiem jedno- KimDzonung zazdrości nam takich wiadomości 😂

• Super 1

@wierzba  z takim podejsciem stworzycie sobie Panstwo ala Lukaszenko ,tam faktycznie nic nie rodzdaja "obcym" wszystko w rekach swoich(czyt.sfery wpluwow lidera i ojca narodu ) tyle ze po rzadach PO (nie popieram) byla kasa na rozdawnictwo na wiele lat a po obecnych rzadach obawiam sie ze beda zgliszcza

@buka  Kim dzong Ung czy Goebels to moga sie uczyc od naszego TVP propagandy i prania mózgów 🤣 ogladam i nie wierze ze w naszych czasach to mozliwe 😯 a jednak...

2 godziny temu, wierzba napisał:

podrzuć alternatywę, która zapewni hajs jak w de czy uk to chętnie zagłosuję emoji108.png

Każdy ma swój rozum i widzi, co się dzieje w kraju od lat. Jeśli widzi, analizuje to i dalej się na to godzi poprzez swoje głosy, to dla mnie jest, za przeproszeniem, idiotą 🙂 

Nie będę Ci mówił, co masz robić, ale chyba nie tylko dwa ugrupowania startują? Gorzej chyba być nie może 😉

42 minuty temu, menior napisał:

po rzadach PO (nie popieram) byla kasa na rozdawnictwo na wiele lat

🤣🤣🤣🤣🤣

Dzięki za poprawienie humoru na wieczór

• Lubię to 2

Dzięki za poprawienie humoru na wieczór

+1 też się ubawiłem
Każdy ma swój rozum i widzi, co się dzieje w kraju od lat. Jeśli widzi, analizuje to i dalej się na to godzi poprzez swoje głosy, to dla mnie jest, za przeproszeniem, idiotą  
Nie będę Ci mówił, co masz robić, ale chyba nie tylko dwa ugrupowania startują? Gorzej chyba być nie może

Powiedz mi co pozostaje -> wiosna ? psl ? konfederacja ? serio gorzej być nie może ? wystarczy, że albo powyższe albo PO i masz pozamiatane.

Dla mnie nawet i Miś Uszatek byle nie to co jest teraz 

Panowie, celowo staram się unikać konkretnych nazw partii, polityków itp, bo zaraz zaczną się wyzwiska i fala hejtu. A nie o to chodzi na tym forum 😉 Jedni są za tymi, drudzy za tamtymi, jeszcze inni za kimś trzecim. Nieważne, naprawdę. Nikt tutaj na forum nikogo nie przekona do swoich racji, więc po co w ogóle zaczynać temat pt. "w takim razie na kogo głosować, kto był/jest/będzie najlepszy i dlaczego?". Ja jedynie napisałem, że wszystkich z głównej sceny politycznej wrzuciłbym do jednego kotła i spalił, bo są wzajemnie siebie warci 🙂
Głosujcie tak, jak wam sumienie podpowiada 😉