Skocz do zawartości

Jaka glinka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Co tzn. ciężki przypadek?

 

by HUAWEI

 

Tzn. że do lakieru od długiego lub bardzo długiego czasu przywarte są zabrudzenia, które nie poddają się innym środkom. W pozostałych przypadkach używam sponge, która zwyczajnie jest szybsza do pracy. Niedługo będę testował ręcznik adbl'a. Powinien jeszcze przyśpieszyć pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, Romanesku napisał:

Dzięki

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka
 

na tą porę przyda ci się jeszcze ciepła woda,żeby łatwiej aci było zmiękczyć glinkę no i oczywiście jakiś poślizg pod glinkę,może być woda z szamponem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

Co sądzicie o glince firmy k2? Warta uwagi? Widziałem jeszcze glinkę shiny garage i sofft 99 smoth egg. Nigdy nie glinkowałem sam auta a chciałym w końcu zacząć o nie dbać samemu a nie wydawać spore pieniądze u detailerów :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kup ValetPro koloru Żółtego ok 1/3 z tego odkrajasz i starczy ci na auto jako lubrykant polecam gotowy środek od Good Stuff bądź samemu robic woda plus odrobinkę szamponu ale nie za duzo bo sie glinka rozleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Michał126 napisał:

Ile? Jedną glinką 50g można spokojnie zrobić pięć średnio zasyfionych aut, wierz mi. :D

ale ja nie powiedziałem ze nie można :P bo tez jedna ok 4 do 5 aut robie tylko napisałem zeby odkroił 1/3 z tej glinki zeby nie uzywał całej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzięki. Tak zrobię. Widzę, że jest bardzo tania a i tak sądzę, że na pierwszy raz nie widziałbym żadnej różnicy między takim produktem a czymś znacznie droższym. Mam nadzieję, że się uda bo autko nigdy glinki nie widziało i lakier jest obecnie w bardzo ciężkim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.