Jump to content
Emka5

Strony, grupy, profile oferujące produkty do testów:

Recommended Posts

Cześć detailingowcy!

Z pewnej grupy na facebooku na temat detailingu padło pytanie dot. darmowych produktów do testów. Gościu tym samym wywołał lekką lawinę hejtu 🤣. Moim zdaniem nie jest to żadne "cebulactwo", ponieważ jeżeli strony, sklepy, dystrybutorzy oferują tego typu promocję, to czemu niby nie skorzystać z tego. 👌 Poza tym nie każdego stać na super profesjonalne produkty do detailingu więc tego typu akcje są serio mega spoko jeżeli ktoś zajmuje się tym hobbistycznie.

W związku z tym chciałbym Wam przedstawić parę miejsc, gdzie możemy ogarnąć sobie jakieś próbki/produkty do testów 😛 

1. Grupa na fejsie - #TESTER K2 - oferują dużo konkursów, co miesiąc nagradzają trzy najaktywniejsze osoby produktami (regulamin na grupce). Do testów wysyłają produkty, a nie próbki. (wszystko za free)
2. manfukturawosku.pl w zakładce "testery" oferuje różne próbki myślę, że w miarę przystępnych cenach.
3. mrcelaner.pl ma w swoją zakładkę "testery", lecz cenowo średnio to wygląda.
4. abt24.pl - tak jak wyżej.

Po dokładnym researchu powstawiam jeszcze jakieś propozycje w komentarzach. Na tą chwilę najbardziej atrakcyjną ofertę ma K2. Dodałem się na grupę z ciekawości i faktycznie w łatwy sposób można dostać ciekawe produkty i faktycznie to działa, bo ludzie wstawiają fotki. 😄 

Jak macie jeszcze jakieś propozycje, to możecie się podzielić w komentarzach. 🙂 

Trzeba rozróżnić #dejPróbki od płatnych testerków.

Są tacy co dostają i nazywają to współpracą 🤣

Poniekąd tak, te produkty zawsze są super 😛

• Okay 2
  • Haha 2

W Polsce jeszcze długi czas nie bedzie "darmowych" próbek od tak bo po prostu poslkie "cebulactwo" na to nie pozwala bo producent by splajtował. Masz piekny przykład lilda gdzie ludzie szli na zakupy kupujac produkty lidla wypakowywali z opakowań pod sklepem produkty i zanosili opakowania mowiac ze im nie smakowało...

Najprościej #dejpróbki byłoby spoko gdyby można było testować produkty ale jakby kazdy mogl przetestować produkty za darmo to nie jeden producent by upadł na samym początku juz 😛 

Czesto gęsto producenci daja darmowe próbki do sklepów ja osobiscie dostałem w lokalnym sklepie próbki pure chemie tire dressingu i LCK ATTAC i warto pytac w takich punktach tez 😉 

Próbki to dobra wola producenta / dystrybutora i tak powinno zostać. Wiadomo, że wchodzący na rynek, nowy produkt szybciej da się poznać, gdy jakaś jego partia trafi do testów. Jednak jest to również ryzyko w przypadku, gdy produkt nie trafi w gusta części, lub wszystkich testujących - wtedy jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży trafia na półkę produktów zalegających / nie sprzedających się... Różne jest też oczekiwanie osób testujących - jedni oczekują próbki 10, 20, lub 50 ml, a inni kręcą nosem, gdy nie trafi do nich objętość handlowa produktu... Generalnie udostępnianie próbek do testów to (wg mnie) dobry krok marketingowy, ale obarczony sporym ryzykiem...

• Okay 1