Jump to content
NEOXAL EUROPE

Zapraszamy do przetestowania naszej Niewidzialnej Wycieczki.

Recommended Posts

Super , pierwszy raz wybrany do testów , napewno się do niego przyłożę i opisze swojej spostrzeżenia wraz z zdjęciami w odpowiedni temacie 🕺🤟🏻 Dzięki @NEOXAL EUROPE 🥳

• Haha 1

To teraz pojedziecie gdzieś, skąd nie wrócicie 😄

Shit ! Jeden numerek wcześnie i byłbym Ja 😄

Pozdrawia 41 i Gratuluje zwycięzcą !

10 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

To bardzo dobra idea. Dziękujemy! W dowód wdzięczności dołączamy Cię do grona zwycięzców. Gratulujemy! Prosimy o adres na priv. 👏👍😁

No i wyszło granie #dejprobke 🤣

@NEOXAL EUROPE Nie to było moją intencją, ale dziękuję Wam bardzo

• Okay 1

@NEOXAL EUROPE

Hmm... Proszę spojrzeć na post #52. Wpisałem się tam pod numerem 37., a później w poście #55 kolega @Bitek chyba omyłkowo nadpisał się w to samo miejsce, tym samym usuwając mnie z listy 😉
Akurat tak się stało, że maszyna wylosowała m.in. numer 37 ... 😄

52 minuty temu, Sinus napisał:

@NEOXAL EUROPE

Hmm... Proszę spojrzeć na post #52. Wpisałem się tam pod numerem 37., a później w poście #55 kolega @Bitek chyba omyłkowo nadpisał się w to samo miejsce, tym samym usuwając mnie z listy 😉
Akurat tak się stało, że maszyna wylosowała m.in. numer 37 ... 😄

Witam Kolegę, rzeczywiście mamy tu problem. Nie wiem jak działa algorytm forum. Wydawało mi się, że numery nadawane są automatycznie. Zwrócę się o pomoc do administratora strony. 

Pozdrawiam Grzegorz

46 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Witam Kolegę, rzeczywiście mamy tu problem. Nie wiem jak działa algorytm forum. Wydawało mi się, że numery nadawane są automatycznie. Zwrócę się o pomoc do administratora strony. 

Pozdrawiam Grzegorz

Tak jak wyżej opisałem, wysłałem prośbę o pomoc do administratora strony. Poczekajmy na odpowiedź.

Pozdrawiam Grzegorz

nie chce sie czepiac ale w drugim losowaniu byly losowane numery od 1 do 42 a nie do 43 🙂 

ale wszystko dobrze 🙂

gratulacje wszystkim ktorzy wygrali i nie moge sie juz doczekac relacji 🙂 

Godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Tak jak wyżej opisałem, wysłałem prośbę o pomoc do administratora strony. Poczekajmy na odpowiedź.

Pozdrawiam Grzegorz

Bardzo prosto 😉
Kolega @Bitek zacytował Wasz post, który zawierał listę osób do nr 36., a wyżej ja zapisałem się pod numerem 37. 😉 
Forum tutaj w niczym nie zawiniło, po prostu użytkownik zacytował ostatni post, który nie zawierał najświeższej listy zgłoszeń.

16 minut temu, Sinus napisał:

Bardzo prosto 😉
Kolega @Bitek zacytował Wasz post, który zawierał listę osób do nr 36., a wyżej ja zapisałem się pod numerem 37. 😉 
Forum tutaj w niczym nie zawiniło, po prostu użytkownik zacytował ostatni post, który nie zawierał najświeższej listy zgłoszeń.

Ok, czyli jest pomyłka a nie przejaw złej woli? 

Teraz, NEOXAL EUROPE napisał:

Ok, czyli jest pomyłka a nie przejaw złej woli? 

Pewnie, że nie. Po prostu kolega @Bitek powinien zacytować post nr 52, a zacytował ostatni przed swoim, czyli post nr 54.

To zapewne zwykłe niedopatrzenie 😉

5 minut temu, Sinus napisał:

Pewnie, że nie. Po prostu kolega @Bitek powinien zacytować post nr 52, a zacytował ostatni przed swoim, czyli post nr 54.

To zapewne zwykłe niedopatrzenie 😉

Dobrze, nie będziemy kopii kruszyć. Prześlij proszę adres do wysyłki. Mam jednocześnie nadzieję że wszyscy zwycięzcy opublikują na forum swoje opinie 😉

Pozdrawiam Grzegorz

• Lubię to 3

Moja wina z listą, musiało być tak jak opisał @Sinus listę pobrałem z ostatniego postu, który był cytowany. Jeśli jest konieczność odstąpię wygraną 🙂

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Godzinę temu, Bitek napisał:

Moja wina z listą, musiało być tak jak opisał @Sinus listę pobrałem z ostatniego postu, który był cytowany. Jeśli jest konieczność odstąpię wygraną 🙂

😊 Dzięki, sprawa załatwiona. Nic nie trzeba odstępować. Damy radę 👍

Pozdrawiam Grzegorz

W dniu 13.02.2020 o 13:50, NEOXAL EUROPE napisał:

Chętnych wybieram metodą losowania. Czas naboru to 7 dni. Zapraszamy! 

Nie żebym się czepiał ale chyba 7 dni od 13 lutego to dopiero jutro a losowanie odbyło sie po 5 dniach. Gratulacje dla zwycięzców. @Domel czekam na Twoją rzetelną jak zawsze opinię i filmik.

• Lubię to 1

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Błąd po naszej stronie. I naprawdę nie wiem jak to się stało. Sypiemy głowę popiołem i przepraszamy.

Życzymy dobrego dnia

Zespół Neoxal Europe

Pozdrawiam

Grzegorz

• Lubię to 1

Poczekam az pogoda się poprawi. Trąbią w telewizji że susza a u nas leje drugi miesiąc... 😉

2020-02-25-12-39-17.jpg

• Okay 1

Również otrzymałem, ale akurat sprzedaje auto, więc z aplikacją poczekam na nowe, bo chciałbym się pocieszyć efektem ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Okay 1