Jump to content

KONKURS: Powłoki QJUTSU - bądź pierwszy!

Recommended Posts

• Dystrybutor

Cześć Wszystkim!

Nie zwalniamy tempa i chociaż to dopiero luty, to mamy dla Was kolejną zupełnie wyjątkową niespodziankę. Komplenetarna linia powłok QJUTSU już za chwilę pojawi się w ofercie najważniejszych punktów handlowych w Europie, a następnie trafi w ręce profesjonalistów i pasjonatów detailingu, takich jak Wy. W nadchodzącym czasie chcemy dać zainteresowanym to, co decyduje o sukcesie i daje rynkową przewagę -  wiedzę o technologii oraz produkcie. W tym celu organizujemy w całej Europie serię spotkań QJUTSU Training Labs, w ramach których:

·         Przypomnimy jak narodziło się QJUTSU i z jakich tradycji czerpie

·         Omówimy najważniejsze wyróżniki technologiczne oraz aspekty techniczne QJUTSU

·         Przeprowadzimy części szkoleniowe, by pokazać produkty podczas pracy

Gościem specjalnym każdego z wydarzeń będzie Paul Shelton (Soft99 Corporation). Spotkanie będzie więc niepowtarzalną okazją, by czerpać unikalną wiedzę u źródła, poznać tajniki badawczo-rozwojowe i zadać nawet najbardziej szczegółowe pytania.

Ponieważ jesteście wyjątkową zaangażowaną społecznością pasjonatów i wielokrotnie udowodniliście, jak profesjonalnie i wnikliwie podchodzicie do tematu testów, recenzji i porównań, to przygotowaliśmy dla Was 2 zaproszenia na QJUTSU Training Labs w Polsce! Wybrani tu uczestnicy wyjdą ze spotkania z powłoką QJUTSU Body Coat do samodzielnych testów, którymi podziela się z nami na forum! 

• Warszawa - 24.02 lub 25.02 
  • Poznań  - 26.02 lub 27.02 

Chcielibyśmy rozdać te 2 zaproszenia w drodze małego KONKURSU, wyłącznie dla użytkowników Kosmetyki Aut 🙂  Jak zatem brzmi zadanie konkursowe? Pochwalcie się w komentarzu, w tym wątku, najbardziej - Waszym zdaniem - spektakularnym 50/50, które udało się Wam uchwycić podczas korekty powierzchni (nie musi być to tylko lakier - liczą się rownież inne powierzchnie, jak dekory Piano Black itp.). Mamy jeden konieczny warunek - zdjęcie musi być Waszego autorstwa. Wpisujcie też od razu, które miasto i termin Was interesują. Konkurs rozstrzygniemy 17.02, do godziny 15:00. Czas start, powodzenia!

• Lubię to 1
  • Super 1
  • Dystrybutor
1 minutę temu, Banshee napisał:

@Soft99 planujecie jeszcze w tym roku innym terminie szkolenia związane z powołania qjutsu? 🤔 i jak mozna sie na nie zapisać?🤔 wziął bym z chęcią udział w konkursie ale niestety brak czasu w tych datach co podaliscie  😭😢

Póki co wyłącznie te daty i miejsca są pewne, ale nie wykluczamy kolejnych szkoleń w bliskiej przyszłości. Jeśli takie będą mieć miejsce, to zapewne będziemy podchodzić do tego już bardziej technicznie, być może angażując w to również naszych partnerów.   

• Okay 2
  • Dystrybutor
12 minut temu, Streat napisał:

@Soft99 Chciałbym dopytać w jakich godzinach będą trwały te szkolenia? Jest to istotne ze względu na dojazd i samo zaplanowanie dnia 😄 

Przewidujemy ok. 8h na to spotkanie, a sam start w godzinach porannych. O szczegółach będziemy na pewno informować, bo dogrywamy jeszcze detale organizacyjne.  

• Lubię to 1

@Soft99 nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale czy to jest właśnie ta ceramika w czarnym pudełeczku, która była/jest dedykowana wyłącznie dla profesjonalnych detailerów? Pamiętam że rozmawiałem na targach z Panem, to powiedział że tylko kilka studiów detailingowych w europie ma autoryzację na te chemię. Tylko tak się zastanawiam czy to właśnie ten produkt Pamiętam że chciałem go kupić, byłem gotów nawet wyłożyć tysiąca, ale nie udało mi się

• Dystrybutor
11 godzin temu, b0l5 napisał:

czy to jest właśnie ta ceramika w czarnym pudełeczku, która była/jest dedykowana wyłącznie dla profesjonalnych detailerów? Pamiętam że rozmawiałem na targach z Panem, to powiedział że tylko kilka studiów detailingowych w europie ma autoryzację na te chemię. Tylko tak się zastanawiam czy to właśnie ten produkt

Z całą pewnością mowa tutaj o G'zox. To marka premium, która faktycznie jest w portfolio Soft99. Produkty G'zox dostępne są jednak wyłącznie w modelu usługowym i moga być aplikowane wyłącznie przez akredytowane studia. W Europie rzeczywiście jest ich kilka - m.in.  w Poznaniu, Oldenburgu, czy najnowszy w Berlinie, w Classic Remise. 

Z dumą możemy jednak zdradzić, że QJUTSU jest inspirowane G'zoxem - czerpie z kilkunastu lat doświadczeń w tym zakresie i technologii, która pozwoliła zbudować tę legendarną markę 😉 QJUTSU ma jednak nieco inne zadanie - zostało do podstaw zaprojektowane, by odpowiadać na potrzeby szerokiego grona klientów w Europie. 

• Dystrybutor

Dzięki za Wasze zaanagażowanie! Wybrać możemy tylko 2 osoby, a takie decyzje nigdy nie są łatwe. Bardzo fajne "50-tki" udało się uchwycić wszystkim, ale te 2 wybieramy: 

@Bare Shine - Poznań 27.02

@boT - Warszawa, proponujemy 24.02  

Gratulujemy i zapraszamy na PW - ustalimy szczegóły 😉

• Lubię to 1
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Planujecie jakieś dobre promo na nowe powłoki QJUTSU? Gdzieś rzuciła mi się w oczy Wasza wypowiedź, że wiosną planujecie jeszcze lepsze promocje niż w ubiegły Black Friday.