Jump to content

KONKURS: Powłoki QJUTSU - bądź pierwszy!


Recommended Posts

 • Dystrybutor

Cześć Wszystkim!

Nie zwalniamy tempa i chociaż to dopiero luty, to mamy dla Was kolejną zupełnie wyjątkową niespodziankę. Komplenetarna linia powłok QJUTSU już za chwilę pojawi się w ofercie najważniejszych punktów handlowych w Europie, a następnie trafi w ręce profesjonalistów i pasjonatów detailingu, takich jak Wy. W nadchodzącym czasie chcemy dać zainteresowanym to, co decyduje o sukcesie i daje rynkową przewagę -  wiedzę o technologii oraz produkcie. W tym celu organizujemy w całej Europie serię spotkań QJUTSU Training Labs, w ramach których:

·         Przypomnimy jak narodziło się QJUTSU i z jakich tradycji czerpie

·         Omówimy najważniejsze wyróżniki technologiczne oraz aspekty techniczne QJUTSU

·         Przeprowadzimy części szkoleniowe, by pokazać produkty podczas pracy

Gościem specjalnym każdego z wydarzeń będzie Paul Shelton (Soft99 Corporation). Spotkanie będzie więc niepowtarzalną okazją, by czerpać unikalną wiedzę u źródła, poznać tajniki badawczo-rozwojowe i zadać nawet najbardziej szczegółowe pytania.

Ponieważ jesteście wyjątkową zaangażowaną społecznością pasjonatów i wielokrotnie udowodniliście, jak profesjonalnie i wnikliwie podchodzicie do tematu testów, recenzji i porównań, to przygotowaliśmy dla Was 2 zaproszenia na QJUTSU Training Labs w Polsce! Wybrani tu uczestnicy wyjdą ze spotkania z powłoką QJUTSU Body Coat do samodzielnych testów, którymi podziela się z nami na forum! 

 • Warszawa - 24.02 lub 25.02 
 • Poznań  - 26.02 lub 27.02 

Chcielibyśmy rozdać te 2 zaproszenia w drodze małego KONKURSU, wyłącznie dla użytkowników Kosmetyki Aut 🙂  Jak zatem brzmi zadanie konkursowe? Pochwalcie się w komentarzu, w tym wątku, najbardziej - Waszym zdaniem - spektakularnym 50/50, które udało się Wam uchwycić podczas korekty powierzchni (nie musi być to tylko lakier - liczą się rownież inne powierzchnie, jak dekory Piano Black itp.). Mamy jeden konieczny warunek - zdjęcie musi być Waszego autorstwa. Wpisujcie też od razu, które miasto i termin Was interesują. Konkurs rozstrzygniemy 17.02, do godziny 15:00. Czas start, powodzenia!

 

 • Lubię to 1
 • Super 1
Link to post
Share on other sites
 • Dystrybutor
1 minutę temu, Banshee napisał:

@Soft99 planujecie jeszcze w tym roku innym terminie szkolenia związane z powołania qjutsu? 🤔 i jak mozna sie na nie zapisać?🤔 wziął bym z chęcią udział w konkursie ale niestety brak czasu w tych datach co podaliscie  😭😢

Póki co wyłącznie te daty i miejsca są pewne, ale nie wykluczamy kolejnych szkoleń w bliskiej przyszłości. Jeśli takie będą mieć miejsce, to zapewne będziemy podchodzić do tego już bardziej technicznie, być może angażując w to również naszych partnerów.   

 • Okay 2
Link to post
Share on other sites
 • Dystrybutor
12 minut temu, Streat napisał:

@Soft99 Chciałbym dopytać w jakich godzinach będą trwały te szkolenia? Jest to istotne ze względu na dojazd i samo zaplanowanie dnia 😄 

Przewidujemy ok. 8h na to spotkanie, a sam start w godzinach porannych. O szczegółach będziemy na pewno informować, bo dogrywamy jeszcze detale organizacyjne.  

 • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

@Soft99 nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale czy to jest właśnie ta ceramika w czarnym pudełeczku, która była/jest dedykowana wyłącznie dla profesjonalnych detailerów? Pamiętam że rozmawiałem na targach z Panem, to powiedział że tylko kilka studiów detailingowych w europie ma autoryzację na te chemię. Tylko tak się zastanawiam czy to właśnie ten produkt Pamiętam że chciałem go kupić, byłem gotów nawet wyłożyć tysiąca, ale nie udało mi się

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
 • Dystrybutor
11 godzin temu, b0l5 napisał:

czy to jest właśnie ta ceramika w czarnym pudełeczku, która była/jest dedykowana wyłącznie dla profesjonalnych detailerów? Pamiętam że rozmawiałem na targach z Panem, to powiedział że tylko kilka studiów detailingowych w europie ma autoryzację na te chemię. Tylko tak się zastanawiam czy to właśnie ten produkt

Z całą pewnością mowa tutaj o G'zox. To marka premium, która faktycznie jest w portfolio Soft99. Produkty G'zox dostępne są jednak wyłącznie w modelu usługowym i moga być aplikowane wyłącznie przez akredytowane studia. W Europie rzeczywiście jest ich kilka - m.in.  w Poznaniu, Oldenburgu, czy najnowszy w Berlinie, w Classic Remise. 

Z dumą możemy jednak zdradzić, że QJUTSU jest inspirowane G'zoxem - czerpie z kilkunastu lat doświadczeń w tym zakresie i technologii, która pozwoliła zbudować tę legendarną markę 😉 QJUTSU ma jednak nieco inne zadanie - zostało do podstaw zaprojektowane, by odpowiadać na potrzeby szerokiego grona klientów w Europie. 

Link to post
Share on other sites
 • Dystrybutor

Dzięki za Wasze zaanagażowanie! Wybrać możemy tylko 2 osoby, a takie decyzje nigdy nie są łatwe. Bardzo fajne "50-tki" udało się uchwycić wszystkim, ale te 2 wybieramy: 

@Bare Shine - Poznań 27.02

@boT - Warszawa, proponujemy 24.02  

Gratulujemy i zapraszamy na PW - ustalimy szczegóły 😉

 • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...

Planujecie jakieś dobre promo na nowe powłoki QJUTSU? Gdzieś rzuciła mi się w oczy Wasza wypowiedź, że wiosną planujecie jeszcze lepsze promocje niż w ubiegły Black Friday.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.