Skocz do zawartości

Elastyczna przedłużka do maszyny rotacyjnej


4l3x69

Rekomendowane odpowiedzi

@4l3x69  to z Ali to 'bidapladtic'  

Jak chcesz porządną przedluzek masywna i trwałą z dostępem do wszystkich małych padów to mam na stanie małego flexita z evoxy, mam również filmik jak pracuje to coś, jakby coś pisz na pw.

Nawet taki atotriz chowa się pod względam materiałów wykonanych do budowy. 

 

IMG_20200107_130926.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boT napisałem
swoja droga zastanawia mnie skąd taka wysoka cena za takie narządzie 

Opracowanie, logistyka, certyfikaty jakies na pewno, material, wykonanie, marza handlowa - to ile wg. Ciebie to jest mało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof biorąc pod uwagę, że wiertarka bosch'a jest tańsza to dużo za dużo za dodatek do "wiertarki"

Która? Zielona z leroy?
Skala produkcji jest o wiele inna niż wiertarek których sprzedają się pewnie miliony rocznie.
Mój dziadek zawsze mówił - „jak za drogo to nie kupuj, zrób sam”.
P.s.
To jest dodatek do polerki rotacyjnej - do wiertarki tego nie zamontujesz.

No i pytanie ile dla Ciebie jest ok za taki dodatek? I wtedy odpowiedz na pytanie sam sobie czy za tyle wyprodukujesz i sprzedasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to narzędzie stworzone z myślą o Detailingu i dla detailerow, a żeby wbić się w rynek, sprzęt musi spełniać wymagania, a niekiedy te wymagania są ogromne od strony detailera a ten rynek jest taki a nie inny, że dla gówna nie ma miejsca. Ja uważam ze jeżeli nie stać mnie na takie udogodnienie(usprawnienie, gadżet) to zwyczajnie nie komentuje i nie szukam dziury w całym, bo jaki to ma sens? Marudzenie, narzekanie, oburzenie.... 

 

Jeżeli robi ktoś hobystycznie raz na jakiś czas, myślę ze nie na potrzeby przeinwestywowania w gadżety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, boT napisał:

Jeżeli robi ktoś hobystycznie raz na jakiś czas, myślę ze nie na potrzeby przeinwestywowania w gadżety. 

Zawsze jest opcja kupienia taniego zamiennika który jak sam nazwałeś " do niczego się nie nadaje" a jednak. Nie ma w tej konstrukcji nic nadzwyczajnie skomplikowanego ( nawet w evoxie - mimo że nimi handlujesz ) by ten sprzęt z AliExpress (150zl ) byl bezużyteczny w porównaniu do autotritz ( ~500 zł ) 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 jeżeli w pełni zadawala cię  wykonanie 'bidaplastic'  i używasz raz na miesiąc, to będzie Ci służyć i to tanie.  

Ja sobie cenię trwałość ze względów używania tego w celach zarobkowych, a nie na zasadzie 'bo mam'. I w przypadku tego plastiku z Ali, to jest potwierdzone z praktycznego punktu i oceny a nie po zdjęciach. Płacisz 150 za plastik i tyle, + jedynie za pady, które też są jakie są. 

Flexit można wyrwać poniżej 390zl 

Autotriz coś koło tego jak piszesz 500

Bida Ali 150

Nikogo nie namawiam, bo to nie ma najmniejszego sensu 🙂

 

Ps. Gdzie ja napisałem te słowa które ujales w cytacie niżej 👇

 

Zawsze jest opcja kupienia taniego zamiennika który jak sam nazwałeś " do niczego się nie nadaje" a jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boT nie mam nic do zarzucenia temu "bidaplastik" 😉

390 vs 150 jest spora różnica jeśli chodzi o prywatne pieniadze to jest dość sporo.

Zarobkowo jeśli działasz legalnie wydajesz firmowe -vat 😉

Nie widzę sensu przeplacania prawie 3x co praktycznie nie jest używane non stop. Sama przedłużka jest nie wygodna w użyciu a sens jej użycia jest tylko pod klamkami ( przy zachowaniu jakiejś tam wygody ) co zajmuje maks godzinę na auto wliczając w to papierosa 😁

Wyraz "bidaplastik" odebrałem jako bezużyteczność. I trochę to bez uzyteczne przesadziłem to prawda. Zazwyczaj nie w daje się w dyskusję z osobami które handlują danym towarem 😉 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 @Tomas22  pisałem o tym wyżej, ale ty nadal uparles się, że ty nie widzisz sensu przepłacać bo używasz to tylko pod klamkami,  ja uzywam w każdej dziurze , czy to wewnątrz czy zewnątrz, czy gril, czy kratki w black piano, takich pierdolnikow dziur jest mnóstwo, i tak jak podkreśliłem robisz zawodowo zarobkowo, i multum przeróżnych aut, to to urządzenie staje się usprawnieniem  i niemal że niezbędnym przyrządem potrzebnym w arsenał tak samo jak wiele  innych maszynek, i niestety ale, i z doświadczenia wiem ze na momencie padają łożyska w tych giętkich końcówkach, oraz w tej bidzieplastik mocowanie główka, uszkadza się na momencie. Tak więc ja kończę swoj udział w tej rozmowie, moje zdanie znasz, i nie chodzi tu o handlowanie tym czy innym towarem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boT dokładnie. Każdego indywidualne podejście. Wybór należy do autora tematu my w sposób grzeczny wymieniliśmy się poglądami ( przynajmniej mam nadzieję tak moje zostały odebrane ) pozdro z szacunkiem i podziwem do wykonywanej pracy 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22  no niestety ale w 90% procentach wymienionych zdań  😁 to tylko utwierdzilismy się w tym, że jak robisz tym coś raz na tydzień czy miesiąc to defacto nie ma sensu przepłacać, a ja to ująłem jako "nie ma sensu przeinwestowywać".  

Finalnie autor podejmie decyzję, a ja odgórnie NIE NAMAWIAM 😂😋 

Również pozdrawiam 👍😉@Tomas22 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.