Skocz do zawartości

Zmiana kosmetyków na bardziej PROFI


poncio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@poncio 

16 godzin temu, poncio napisał:

Nie ściągnie mi dressingu??

Swego czasu rozmawiałem na ten temat z ADBL'em i tak jak masz powiedzmy świezy dressing plus delikatnie zwilżenie fibry nie spowoduje zebranie dressingu, pamietaj ze zbierasz tylko kurz i brud nie aplikuj nie wiadomo jakiej ilosci na fibre bo ten QD tez ma własciowsci czyszczace wiec jezeli aaaplikjesz go za duzo to zbierze Ci dressing 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam dalej problem z przednią szybą... użyłem Compound zgodnie opisem uzycia i niestety nic to nie pomogło. Dalej wystepują te denerwujące zacieki?

 

co to może być za cholerstwo? zostaje tylko polerka w tym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.01.2020 o 23:21, Malwin41 napisał:

Tutaj popieram @Michał82 Do wnętrza ja używam teraz FUNKY WITCH Mademoiselle i nic lepszego matowego wykończenia Ci nie zostawi, jeśli faktycznie masz Octi 3. NL błyszczy się mocno i nawet przetarcie nic nie daje. 

Do podstawowego czyszczenia wnętrza kup jakiekolwiek APC. Do przetarcia z kurzu ADBL interior QD. Również mam zawsze Wash mist że względu że jest mega uniwersalny. Wytrzesz nim ekran navi, umyjesz szybe, i na szybko skore przelecisz jak maluch pokopie butami.

 Ssw ja traktuje bardziej jako QD Ale jako jedyne zabezpieczenie też spokojnie sobie poradzi. Super łatwa aplikacja, lakier może być wilgotny. Jak chcesz szybkiego rozwiązania to bierz.

Do felg na których leży ceramika spokojnie Excede wystarczy. Ja mam monster żeby co 3 mycie zrobić deironizacji lub na bezdotyku umyć w miarę dobrze koło bez szorowania.

Nie atakuj skór APC. Do tego jest osobna chemia.

ssw jako qd, a jeśli można wiedzieć jakie twarde woski aplikujesz na lato pod tego ssw 🙂 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.