Jump to content
DETAILiNK

DETAILiNK Quick Detailer Spray Q&A

Recommended Posts

QUICK DETAILER SPRAY  jest preparatem na bazie Carnauby. Przeznaczony do szybkiego odświeżenia lakieru samochodowego np. po myciu. Prosty w aplikacji, nadaje karoserii szklistości. Maskuje mikro rysy. Podtrzymuje woski zaaplikowane na karoserii. Posiada dobre właściwości hydrofobowe. Produkt utrzymuje się do dwóch tygodni od poprawnej aplikacji. 

Sposób użycia:
- wstrząśnij przed użyciem
- nanieś niewielką ilość preparatu  na scierkę z mikrofibry
- rozprowadź preparat na elementach karoserii
- ewentualny nadmiar produktu dotrzyj czystym ręcznikiem z mikrofibry
Uwagi:
- aplikować na chłodne elementy.
- nie używać w słońcu.
- przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

QUICK DETAILER SPRAY 150 ml  dostępny na: https://detailink.pl/pl/p/Quick-Detailer-Spray-150ml/89

Cena: 15,00 zł za 150 ml

Tutaj możecie się podzielić swoimi opiniami, sugestiami oraz zadawać pytania😉

118.jpg

Miałem okazję przetestować, gdyż dostałem próbkę od was. Śliskość ok, docieranie ok, zapach masakryczny i do poprawki. Przypomina mi zapach perfum ciotki, która od święta przyjeżdżała w odwiedziny.

44 minuty temu, Rzemo napisał:

Miałem okazję przetestować, gdyż dostałem próbkę od was. Śliskość ok, docieranie ok, zapach masakryczny i do poprawki. Przypomina mi zapach perfum ciotki, która od święta przyjeżdżała w odwiedziny.

@Rzemo Informowaliśmy Ciebie, iż zapach finalnego produktu jest zmieniony. QDS jaki miałeś okazję testować był jeszcze w fazie produkcji 😉 

Godzinę temu, DETAILiNK napisał:

@Rzemo Informowaliśmy Ciebie, iż zapach finalnego produktu jest zmieniony. QDS jaki miałeś okazję testować był jeszcze w fazie produkcji 😉 

W takim razie zwracam honor. I brawo za postępy ! 😉 Z głowy mi kompletnie wyleciała wzmianka o tym finalnym zapachu. Ciekaw jestem tego wosku który rygryss testuje.

• Lubię to 1

W dniu 22.12.2019 o 20:38, Rzemo napisał:

W takim razie zwracam honor. I brawo za postępy ! 😉 Z głowy mi kompletnie wyleciała wzmianka o tym finalnym zapachu. Ciekaw jestem tego wosku który rygryss testuje.

@Rzemo a jak tam Twój wosk?🤔😉

Teraz, DETAILiNK napisał:

@Rzemo a jak tam Twój wosk?🤔😉

Dziękujemy za słowa uznania 😎