Skocz do zawartości

Potrzebi Testerzy Neoxal No12 ceramiczne zabezpieczenie reflektorów i innych tworzyw sztucznych


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Szanowni Koledzy, opracowalismy nowy produkt, Neoxal No12 ceramiczne zabezpieczenie reflektorów i innych tworzyw sztucznych 50 ml. Chcemy abyście go przetestowali, publikując na forum swoja opinię ze zdjęciami i opisem. Mamy 5 zestawów. Nabór 7 dni.  Metoda wyboru: losowanie. Czas na publikację : do 45 dni od otrzymania próbek. Fajnie jeśli ktoś zechce wcześniej opisać swoje spostrzeżenia, ale, do 45 dni max. 

Uwaga.  Na forum wywiązała się merytoryczna dyskusja na temat czasu publikacji opinii. Zgadzamy się z tym i doprecyzowujemy: 

Na pokazanie jak się aplikuje produkt i jak on dziala, jak się aplikuje itd bedzie do 45 dni od otrzymania przesyłki.  Potem co miesiac przez pół roku aktualizacja, co sie dzieje z zabezpieczonym plastikiem, reflektorami itd. Własne zdanie, opinia. 

Powodzenia! ☺

 

butelka-przód.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, marco80 napisał:

Tak szczerze to po tych 45 dniach, to nawet wosk będzie się trzymał wiec z góry można ustalić bez testów że działa(za krótki okres)

Wosk? No nie wiem.. Jaki czas Twoim zdaniem jest odpowiedni ? Za długo to traci sens. Większość zapomni że był taki test. Ale,  mogę się mylić.. 

Kamień w ogródku, co sądzą inni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marco80 napisał:

Moja wypowiedź tyczyła się reflektorów a nie tworzyw sztucznych,co nie zmienia faktu ze 45 dni na testowanie powłoki ceramicznej to mało...................

Ja sądze, że pierwsza publikacja z przygotowania powierzchni pod powłokę, aplikacji powłoki powinna pojawić się w ciągu 10 dni 🙂 natomiast test będzie długodystansowy, więc aktualizacji "stanu" powłoki powinny być np co 60 dni 🙂 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@NEOXAL EUROPE podtrzymuje wypowiedz kolegi @marco80 jakies 90% woskow które istnieją na rynku poleżą ze spokojem 45 dni. Lepsze rozwiązanie na pokazanie jak produkt dziala, lezy itd bedzie ze jest 20 dni na pokazanie procesu przygotowania powierzchni oraz aplikacji produktu  a potem co miesiac albo dwa jakas aktualizacja co sie dzieje z zabezpieczonym plastikiem. Podam przykład u siebie ze konkurencyjne produkty leżą na moich prywatnych autach i jeden z nich lezy juz prawie 2 lata i ma sie całkiem spoko jak na taki okres czasu 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 minut temu, BiałyGTi napisał:

@NEOXAL EUROPE podtrzymuje wypowiedz kolegi @marco80 jakies 90% woskow które istnieją na rynku poleżą ze spokojem 45 dni. Lepsze rozwiązanie na pokazanie jak produkt dziala, lezy itd bedzie ze jest 20 dni na pokazanie procesu przygotowania powierzchni oraz aplikacji produktu  a potem co miesiac albo dwa jakas aktualizacja co sie dzieje z zabezpieczonym plastikiem. Podam przykład u siebie ze konkurencyjne produkty leżą na moich prywatnych autach i jeden z nich lezy juz prawie 2 lata i ma sie całkiem spoko jak na taki okres czasu 

i to się nazywa konstruktywna polemika,  dziękuję. W takim razie wprowadzimy korektę warunków. Tylko czy jest to uczciwe względem osób które zapoznaly się z warunkami na początku i zgłosiły swój akces uczestnictwa? 

Godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Wosk? No nie wiem.. Jaki czas Twoim zdaniem jest odpowiedni ? Za długo to traci sens. Większość zapomni że był taki test. Ale,  mogę się mylić.. 

Kamień w ogródku, co sądzą inni? 

Uzupelnienie zasad. Zobacz proszę w treści ogloszenia.  Czy jest ok? 

58 minut temu, david2888 napisał:

Ja sądze, że pierwsza publikacja z przygotowania powierzchni pod powłokę, aplikacji powłoki powinna pojawić się w ciągu 10 dni 🙂 natomiast test będzie długodystansowy, więc aktualizacji "stanu" powłoki powinny być np co 60 dni 🙂 

Dziękuję za opinię. Wprowadziliśmy uzupelnienie zasad. Zobacz proszę w treści ogloszenia.  Czy jest ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to czas na mnie.Nie mam nic do Waszej firmy i Waszych produktów.Sam przyznałem ze te 45 dni to dla powłoki żaden okres więc spokojnie wytrzyma,pytanie co dalej i w poprawionej formule ma to jak najbardziej sens.Co do ludzi którzy chcą to sprawdzać........cóż muszą wiedzieć na co się piszą.Takie testy nie powinny polegać na tym że skoro coś dostałem gratis to walne jakieś fotki i napisze ze jest ok, bo przecież głupio było by pisać inaczej.Testy to również czas dla Was i wysunięcie jakiś wniosków kiedy coś jest nie tak ,więc powinny być przeprowadzone rzetelnie

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 minut temu, marco80 napisał:

Ok, to czas na mnie.Nie mam nic do Waszej firmy i Waszych produktów.Sam przyznałem ze te 45 dni to dla powłoki żaden okres więc spokojnie wytrzyma,pytanie co dalej i w poprawionej formule ma to jak najbardziej sens.Co do ludzi którzy chcą to sprawdzać........cóż muszą wiedzieć na co się piszą.Takie testy nie powinny polegać na tym że skoro coś dostałem gratis to walne jakieś fotki i napisze ze jest ok, bo przecież głupio było by pisać inaczej.Testy to również czas dla Was i wysunięcie jakiś wniosków kiedy coś jest nie tak ,więc powinny być przeprowadzone rzetelnie

Amen. Dokladnie tak,  dziękujemy!!! 😊

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Amen. Dokladnie tak,  dziękujemy!!! 😊

1. Banshee 

2. Bitek 

3. Jacek94

  4. rygryss 

5. Bare Shine

  6. BoT 

  7. Sebalbn 

8. Domel

  9. Fredi88

10. Crasher

11. Damiano2007

12. powalla 

13. tryhp3
14. Gozdziu23

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.