Jump to content
Deturner

Deturner Premium CARE

Recommended Posts

Witamy oficjalnie wszystkich użytkowników forum kosmetykaaut.pl

Chcielibyśmy przedstawić markę kosmetyków samochodowych którą jest Deturner Premium CARe

DETURNER to innowacyjne Polskie kosmetyki samochodowe klasy Premium, starannie opracowane i zoptymalizowane przy współpracy z ekspertami w dziedzinie chemii. Podstawowym celem było stworzenie zrównoważonego, wysokiej jakości produktu, wolnego od wad konkurencyjnych produktów.

Wizją firmy jest opracowanie marki pielęgnacyjnej dla niezwykle cennych i jedynych w swoim rodzaju samochodów, niosącej ze sobą ducha wielkiej kultury samochodowej oraz przenosząc ją w przyszłość.
To, co zaczęło się od formuły Deturner Bloody Wheels, szybko przerodziło się w kompletną linię pielęgnacyjną, skupioną na wyjątkowej funkcjonalności, subtelnej elegancji i ekskluzywnym wyglądzie. Najwyższej jakości pielęgnacja zapewnia samochodom ochronę oraz konserwację tak samo nowym jak i wysłużonym pojazdom.

Każdy nasz produkt przechodzi  serię testów. Receptury opierają się wyłącznie na najlepszych surowcach i składnikach pochodzących od globalnych dostawców. Próbki przedprodukcyjne są testowane poprzez zaufanych dystrybutorów i detalistów na całym świecie.

Największe cechy Deturner to:

- Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz laboratorium

- Wykorzystujemy surowce najwyższej jakości

- Stosujemy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie motoryzacji oraz chemii

- Naszę produkty posiadają eksluzywny wygląd

Zapraszamy do współpracy również dystrybutorów i studia detailingowe z całej polski 😉

Bądzcie z nami na bieżąco, w naszych wpisach będziemy informować o nowych produktach które zamierzamy wprowadzić oraz o akcji rozdania testerów najbardziej aktywnym użytkownikom na forum, o tym w osobnym wątku.

Odwiedźcie nas na naszych profilach i stronie:

Facebook:https://www.facebook.com/Deturner-105552177512920/

Instagramhttps://www.instagram.com/deturner/

Strona: https://www.deturner.com

Sklep: https://shop.deturner.com

Pozdrawiamy!

Deturner Team

Post_Deturner _facebook.png

• Lubię to 2

To ja pierwszy spytam 🙂  Skąd ten 1994 rok w logo jak chyba nikt tutaj  o was jeszcze nie słyszał , a wierzcie że  maniaków tutaj nie brakuje 🙂  

• Lubię to 2
  • Okay 1

1 godzinę temu, Deturner napisał:

Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz laboratorium

Gdzie i czy planujecie dzień otwarty ?

Niestety dziś jest pełno nowych marek na polskim rynku i ja osobiście nie bardzo ufam pojawiającym się nagle brandom z pełną gamą kosmetyków. Najzwyczajniej przelewaniem mi to pachnie. Ot, takie ze mnie sceptyczne bydlę 🙂

Patrząc po cenach to faktycznie się wysoko stawiacie. Nie chcę być złym prorokiem ale 35zł za 0,5 interior cleanera albo 55zł za 0,5 deironizera to dość odważne podejście przy cenach uznanej już i lubianej konkurencji.

Jedna firma która weszła z podobnymi cenami zbyt popularna się nie zrobiła a ich zestawy box często brały udział w konkursach na fb zamiast w faktycznej sprzedaży.

Życzę Wam dobrze oczywiście i mam nadzieję że dowiemy się o Was więcej.

PS - cytat z Waszej strony

Cytat

Potrafi przyciemnić najbardziej wymagające lakiery tym samym zamaskować mikro zarysowania

Czyżby ?

• Lubię to 3

zamówiłem ten zestaw testerów bo mają fajne kolory :-) Jak przyjdą, to wypróbuję i coś napiszę o efektach.

• Lubię to 2

1 godzinę temu, powalla napisał:

To ja pierwszy spytam 🙂  Skąd ten 1994 rok w logo jak chyba nikt tutaj  o was jeszcze nie słyszał , a wierzcie że  maniaków tutaj nie brakuje 🙂  

Oczywiście, że rok 1994 nie jest datą stworzenia marki, jest on mocno związany z motoryzacją a dokładniej z wyścigami samochodowymi. Kiedyś zrobimy konkurs na dokładne rozszyfrowanie daty 😉

39 minut temu, Strus napisał:

Niestety dziś jest pełno nowych marek na polskim rynku i ja osobiście nie bardzo ufam pojawiającym się nagle brandom z pełną gamą kosmetyków. Najzwyczajniej przelewaniem mi to pachnie. Ot, takie ze mnie sceptyczne bydlę 🙂

Patrząc po cenach to faktycznie się wysoko stawiacie. Nie chcę być złym prorokiem ale 35zł za 0,5 interior cleanera albo 55zł za 0,5 deironizera to dość odważne podejście przy cenach uznanej już i lubianej konkurencji.

Jedna firma która weszła z podobnymi cenami zbyt popularna się nie zrobiła a ich zestawy box często brały udział w konkursach na fb zamiast w faktycznej sprzedaży.

Życzę Wam dobrze oczywiście i mam nadzieję że dowiemy się o Was więcej.

PS - cytat z Waszej strony

Czyżby ?

Prowadzimy rozmowy z lokalnymi sklepami i studiami, ale o jakimś evencie będziemy informować bliżej wiosny.

Stworzenie marki Deturner zajeło kilkanaście dobrych miesięcy, z tego względu, że chcemy żeby wyróżniała się wysoką jakością i nie była kolejną rozlewnią na Polskim rynku 😈 co do naszej gamy produktów, to dopiero się rozkręcamy, na początku roku szykujemy nowość, której nie ma na Polskim rynku.

Nasze ceny podyktowane są jakością produktów, oraz wysoką zawartością surowców zawartych w produktach. Bloody Wheels nie jest zwykłym deironizerem i kosztuje 50zł, prosimy się o tym przekonać zamawiając zestaw testerów lub być czujnym, niedługo ogłosimy konkurs na zestawy testerów, do zgarnięcia.

Co do Twojego cytatu dotyczącego naszego opisu produktu ze strony, ożywiając kolor w głównej mierze usuwany najdrobniejsze zarysowania, inaczej nie można tego nazwać 😉

23 minuty temu, jarex66 napisał:

zamówiłem ten zestaw testerów bo mają fajne kolory :-) Jak przyjdą, to wypróbuję i coś napiszę o efektach.

Paczka już gotowa do wysłania, więc we wtorek jest u Ciebie. Czekamy na opinie 😉

Popatrzyłem na Waszą ofertę. btw, witamy na forum

Piana na moje oko będzie kosztowna w stosowaniu - 10zł mycie z pompki? Ciekawy kolor - to wygląda super. Pytanie jak się kolor wypłukuje? Po czerwonym tenzi bywały czasem zacieki jak gdzieś się ze szczelin nie wypłukało. Fotka deirona z pianą super 🙂

Jak z trwałością wosku i detailera? Mocno poszliście w śliskość? Jest w formulacji coś, czym planujecie namieszać na rynku? Tych jestem ciekaw bo co produkt to zawsze inne wrażenia. Mam też wątpliwości, tak zupełnie uczciwie. Produkty do lakieru jednak nim większy konglomerat chemiczny tym większa szansa, że wyprodukuje coś co wyrwie z butów. Dla mnie przykładowo produkty adbla to same rozczarowania i dobre wrażenie najwyżej przy pierwszym użyciu.

Interior cleaner. Dług szukam czegoś, co nadaje się do wszystkiego (plastki, ekrany, tapicerka), ładnie pachnie, nie wymaga wypłukiwania, nie ściąga dressingów a jedynie pozwala przelecieć z tłuszczu i kurzu zadbane auto. Utknąłem na carchem total, który sobie radzi pięknie ale zapach ma po prostu nie w mój gust i córcia się skarży.

Trzymam kciuki za rozwój marki. Mam nadzieję, że będzie mocno w jakość przez wielkie J. Cenę można przełknąć z nijakości na rynku mnogo.

• Lubię to 1

3 godziny temu, analyzator napisał:

Popatrzyłem na Waszą ofertę. btw, witamy na forum

Piana na moje oko będzie kosztowna w stosowaniu - 10zł mycie z pompki? Ciekawy kolor - to wygląda super. Pytanie jak się kolor wypłukuje? Po czerwonym tenzi bywały czasem zacieki jak gdzieś się ze szczelin nie wypłukało. Fotka deirona z pianą super 🙂

Jak z trwałością wosku i detailera? Mocno poszliście w śliskość? Jest w formulacji coś, czym planujecie namieszać na rynku? Tych jestem ciekaw bo co produkt to zawsze inne wrażenia. Mam też wątpliwości, tak zupełnie uczciwie. Produkty do lakieru jednak nim większy konglomerat chemiczny tym większa szansa, że wyprodukuje coś co wyrwie z butów. Dla mnie przykładowo produkty adbla to same rozczarowania i dobre wrażenie najwyżej przy pierwszym użyciu.

Interior cleaner. Dług szukam czegoś, co nadaje się do wszystkiego (plastki, ekrany, tapicerka), ładnie pachnie, nie wymaga wypłukiwania, nie ściąga dressingów a jedynie pozwala przelecieć z tłuszczu i kurzu zadbane auto. Utknąłem na carchem total, który sobie radzi pięknie ale zapach ma po prostu nie w mój gust i córcia się skarży.

Trzymam kciuki za rozwój marki. Mam nadzieję, że będzie mocno w jakość przez wielkie J. Cenę można przełknąć z nijakości na rynku mnogo.

Co do piany, masz rację, właśnie jestem w trakcie testów na pianownicach ręcznych, różnych producentów, żeby to zmienić, prawdopodobnie dawka 2-3 krotnie mniejsza rozwnież posiada dobre właściwości zmiękczające, wszystko wyjaśni się w najbliższym tygodniu, muszę zrobić ostateczny test, ale czekam aż auto testowe mi się mocno ubrudzi 😈 Wypłukanie kolorowej piany nie jest jakimś problemem, nie doszły nas słuchy aby był problem, może kwestia zastosowania dobrych barwników 😉

Deironizer jest bardzo, bardzo mocny.

Co do trwałości, to warto sobie to samemu przetestować ja nie chcę nic obiecywać, żeby potem nie było że skłamałem, zależy to od kilku podstawowych czynników, stanu lakieru, jego przygotowania jak i umiejętności użytkownika. Ceramic Detailer jak typowy quick detailer, Hybrid Spray Wax jak to wosk z konkretnym i napakownym składem, potrafi zaskoczyć.

Na początku przyszłego roku wprowadzamy, kompletną nowość na Polskim rynku, jeśli chodzi o produkty detailingowe, zamierzamy tym mocno namieszać 😈🤘

Nasz Interior Cleaner nie posiada szkodliwych wodorotlenków, przez co nie jest duszący w zapachu, posiada dodatki zapachowe o przyjemnych dla człowieka aromatach, oczywiście ich ilość też nie jest przesadzona. Od tego służą produkt impregnujące u nas. Jedno przetarcia już potrafi doczyścić powierzchnie i nie trzeba go wypłukiwać wodą, tak po krótce. W ekstremalnych sytuacjach, gdy nie mamy nic pod ręką nada się również do czyszczenia tapicerki skórzanej. 

Cytat

Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz laboratorium

Moim zdaniem w pytaniu bardziej chodziło o to czy będzie dzień otwarty w waszym zakładzie produkcyjnym?

Ja z punktu sprzedającego mam te same pytanie, czy faktycznie jesteście producentem czy tylko re-brand ? 

• Lubię to 3
  • Okay 2

7 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Moim zdaniem w pytaniu bardziej chodziło o to czy będzie dzień otwarty w waszym zakładzie produkcyjnym?

Ja z punktu sprzedającego mam te same pytanie, czy faktycznie jesteście producentem czy tylko re-brand ? 

W naszym zakładzie raczej nie chcielibyśmy tego robić, z kilku względów że nie możemy za dużo zdradzić co do naszej produkcji, a jest tego sporo, choć kto wie. Myślimy bardziej na wiosnę o dniach otwartych wspólnie z naszymi lokalnymi partnerami. 

Jesteśmy w 100% producentem tych produktów od początku do końca, gdybyśmy tylko przelewali, Deturner byłby na rynku już długo przed sezonem, taka była pierwotna wizja marki, ale żadna "fabryka" nie spełniała naszych oczekiwań co do jakości, a wiedzieliśmy, że prędzej czy później czeka nas własną produkcja od a do z produktu, więc wyszło prędzej. 

Zastanawiam się w jakiś sposób uwiarygodnić ten fakt🤔 myślę że jakość też o tym dużo powie.

17 godzin temu, Deturner napisał:

Oczywiście, że rok 1994 nie jest datą stworzenia marki, jest on mocno związany z motoryzacją a dokładniej z wyścigami samochodowymi. Kiedyś zrobimy konkurs na dokładne rozszyfrowanie daty 

To akurat proste dla fana wyścigów samochodowych, data śmierci Senny i Ratzenbergera 😉

• Lubię to 2

Godzinę temu, Tommy Lee napisał:

To akurat proste dla fana wyścigów samochodowych, data śmierci Senny i Ratzenbergera 😉

Żeby nie było tak smutno pod tą datę możemy podciągnąc jeszcze pierwszy tytuł mistrza F1 zdobyty przez Schumachera 😉

• Lubię to 1

3 godziny temu, Deturner napisał:

W naszym zakładzie raczej nie chcielibyśmy tego robić, z kilku względów że nie możemy za dużo zdradzić co do naszej produkcji, a jest tego sporo, choć kto wie. Myślimy bardziej na wiosnę o dniach otwartych wspólnie z naszymi lokalnymi partnerami. 

W jakim mieście macie siedzibę ? :)

Jest juz lista dystrybutorów dostępna ? Lista sklepów partnerskich ? 🙂

• Lubię to 1

4 minuty temu, Deturner napisał:

Żeby nie było tak smutno pod tą datę możemy podciągnąc jeszcze pierwszy tytuł mistrza F1 zdobyty przez Schumachera 😉

To prawda, ale jednak Senna to było pierwsze skojarzenie, a tak poza tym to witamy na forum 🤝

• Lubię to 1

4 godziny temu, Domel napisał:

W jakim mieście macie siedzibę ? 🙂

Jest juz lista dystrybutorów dostępna ? Lista sklepów partnerskich ? 🙂

Województwo kujawsko-pomorskie, listę stworzymy na pewno w najbliższym czasie 😉

4 godziny temu, Tommy Lee napisał:

To prawda, ale jednak Senna to było pierwsze skojarzenie, a tak poza tym to witamy na forum 🤝

Cieszy nas, że data w naszym logo nie jest taką wielką zagadką 😉

• Lubię to 1

Nabyłem zestaw testerków i jestem bardzo mile zaskoczony. Pojemniczki z atomizerami Guala o ile się nie mylę, bardzo dobrze wykonane. Kojarzą mi się z produktami od Polish Angel, a zapachy poszczególnych produktów po prostu mega!

Dziękuję @Deturner za szybką i dobrze zabezpieczoną przesyłkę.

image001.jpg.2b176a875684c71535b83b7b4ba4782e.jpg

• Lubię to 1
  • Super 1

https://shop.deturner.com/pl/p/Shampoo-Sprayer/45

Shampoo Sprayer jest sprzedawany z tym opryskiwaczem do szlaucha ?

obraz.png.0c4ffefc436cb07bee065dba8000448c.png

obraz.png.9635e41ebb1c729819c07e17bf806ffc.png

Macie jakieś filmiki jak to działa ?

Posiadam dwie MJJC:

Spoiler

I jestem ciekaw waszego rozwiązania.

Załóżcie proszę dedykowany temat pod ten produkt.

A ja jestem ciekawy jak z wydajnością... bo jak na raz to 60zł za mycie to jakiś kosmos ;-) wolałbym go i tak chyba używać normalnie. @Deturner czy są jakieś przeciwwskazania przy laniu prosto do wiadra? Jakie rozcieńczenie wtedy stosować?

Doszła i paczka do mnie. Jak pisałem z testowaniem się chwilę zejdzie bo i święta i warunki, ale ale 🙂 nierozpakowane wytrzymało poniżej godziny.

Co do pierwszega wrażenia. Faktycznie wszystko pachnie.

Pierwsze co zrobiłem to QW i QD na gołe akrylowe fronty bo miałem 2m do kuchni. Akurat było sprzątanie i panie wyjęły coś mocnego bo fronty były czymś tam nawoskowane a są tempe max i coś z nich nie odparowało zostawiając ślady. QW (HSW) nie docierał się szybko, wolno odparowywał. Nie miał co maskować ale zapach jest wybitny (wanilia + oliwka?), śliskość po aplikacji wybitna - poziom elixira. QD (CD) odparowuje szybciej i dociera się od ręki, śliskość równeż świetna.

Miałem też ekspresowe odkurzanie auta i przetarcie po dłuższym czasie i traskach.  Ready interior cleaner pachnie cytrusami, ciekawe, ze zaczynam od zapachów. W tle jest coś ala krochmal i coś co czułem od kilku mocnych pian (tenzi carmax?). Nie odparowuje szybko, spokojnie lecimy deskę, kilkumiesięcznego perla nie ściągnął. Przeleciałem też skórzane podłokietnik i kierę. Podłokietnik szybko w pełny mat. Kierownica tam gdzie trzymam po lekkim pocieranku, zajęło minutę czy dwie. Wstępnie - tak jak powinno być. Nie ma niepotrzebnej aresji. Myjemy czyste auta a nie szczury. Nie mazał się na lcd.

Wyjąłem też dressing i przeleciałem aplikatorkiem fibrowym kilka elemementów. Proszę miejcie na uwadze, że ogólnie wrobienie sobie zdania o produkcie to kilka tygodni i pisze tylko o wrażeniach. Dotyczy wszystkiego co powyżej i poniżej. Na plastikach foki już tak jest, że to bardziej od plastiku zależy efekt dressinu. Plastik kierownicy, miękki, wolne odparowanie, zostawia film, plastik dostał w dotyku kopa jakby był ze skóry. Wrażenie odżywienia. Plastiki boczków drzwi, twarde, wrażenie zostawienia filmu z silikonu i śliskości. Przyciemnienie, poziom połysku jak sobie siądzie to pewnie więcej zobaczę w świetle dziennym.

Ogólnie. Produkty prezentują się bardzo apetycznie. Trwałość, łatwość pracy, efekt w czasie. To wymaga czasu. 9 małych ciekawych buteleczek.

11 godzin temu, Domel napisał:

https://shop.deturner.com/pl/p/Shampoo-Sprayer/45

Shampoo Sprayer jest sprzedawany z tym opryskiwaczem do szlaucha ?

obraz.png.0c4ffefc436cb07bee065dba8000448c.png

obraz.png.9635e41ebb1c729819c07e17bf806ffc.png

Macie jakieś filmiki jak to działa ?

Posiadam dwie MJJC:

Pokaż ukrytą zawartość

I jestem ciekaw waszego rozwiązania.

Załóżcie proszę dedykowany temat pod ten produkt.

Tak w zestawie do produktu dołączony jest opryskiwacz, kompatybilny z wężem ogrodowym.

Założymy temat i nagramy tutorial jeszcze w tym roku, akutalnie pracujemy nad czymś innym 😎

• Lubię to 1