Skocz do zawartości

Myjnia bezdotykowa w Trójmieście godna polecenia.


Sinus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
pytanie tak jak w temacie - który bezdotyk polecacie?

Rzadko korzystam, ale mycie ręczne wchodzi w grę tylko na działce, więc w okresie jesienno-zimowym jest z tym problem. Byłem dziś na Zaspie na tej nowej myjni i aktywna piana tam to jakiś dramat. Rozcieńczenie chyba 1:100, bo konsystencja tego jest bardzo płynna, nawet 1 min nie siedzi na lakierze. W efekcie prawie brak efektów, a na myjni zostawione ponad 10 zł, co uważam za totalną stratę czasu i pieniędzy. Ale może jest gdzieś w 3city bezdotyk godny polecenia, by autko się nie zaszczurzyło przez zimę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć! 
Też szukam właśnie myjni w trójmieście z dobrą aktywną pianą. Raz natknąłem się na super pianę w okolicach Świecia i od wtedy szukam czegoś podobnego u nas i niestety wszystko chała. Z myjni z pianą testowałem delfina przy lotnisku i 3f przy PG, obie słabe. 

@Sinus Wrócę jeszcze do tego Tesco Chełm z tematu "Co zrobiłeś przy swoim aucie" żeby tam nie robić offtopa - da się tam normalnie ręcznie ogarnąć auto? Gdzieś już spotakełem się z poleceniem tej miejscówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy niedzielę niehandlowe, więc nikt tam nie pilnuje. Póki co byłem dwa razy i oba dobrze wspominam, bez żadnych problemów. A najlepsza aktywna pianę spotkałem chyba na myjni 3F na ul. Matuszewskiego na morenie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Która część Gdyni Cie interesuje? Na stacji pod żaglami można kiedyś było się bawić, potem to zmienili z możliwością wynajęcia stanowiska, lub po cichu w nocy ale nie wiem jak jest teraz. W redlowie przy KFC też się nikt nie czepiał, ale tam duży ruch więc najlepiej wieczorem żeby nie blokować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.