Jump to content
IGNORED

MAROLEX - pianownice AXEL 2000 3000 7000

Recommended Posts

• 5 weeks later...
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jest w trakcie finalnego projektu i wprowadzania do produkcji Wiosna/lato 2020 👍   powinna nasza akumulatorowa pianownica / Axel elektryczny / ujrzeć światło dzienne  Na pewno nasi Forumowicze

3-litrowa wersja akumulatorowa - myślę, że przy cenie do 170 PLN będzie hitem (przynajmniej dla mnie, biorąc pod uwagę dotychczasową jakość produktów Marolex).

Posted Images

Witam

Planuje kupić pianownice 2 a 3 litra, wiadomo kiedy będzie już w sprzedaży z akumulatorem ? bo nie wiem czy jeszcze chwilę czekać czy zakupić standardową, pozdrawiam

• Dystrybutor

Nie czekałbym . Kupiłbym Axela 3000 i się nim cieszył, bo działa świetnie.

A temat akumulatorowych pianownic jest odsunięty z różnych przyczyn na czasy przyszłe, na pewno nie w tym roku.

Witam, posiadam świeżo zakupioną pianownicę Axel 3000. Pytanie w kwestii technicznej, czy po pełnym nabiciu zawór powinien wydać dźwięk powiadamiając o osiągnięciu maksymalnego ciśnienia? Ponadto przy pianowaniu zauważalny jest dźwięk charakterystycznego cykania i środek wydawany jest nierównomiernie. Czy taka jest specyfika pianownicy Marolex Axel 3000?

• Dystrybutor

To cykanie jest charakterystyczne i podawanie jakby pulsami szczególnie gdy piana jest zbyt gęsta. Jeśli chodzi o dźwięk, dowiem się w pracy tą kwestię. Tego szczegółu nie pamiętam a nie chcę wprowadzić w błąd.

Cytat

zn

• 5 months later...

Dzień dobry 🙂

Planuje zakup pianownicy Marolex i moje pytanie jest następujące - czym różnią się poniższe modele:

https://sklep.marolex.pl/pianownica-axel-2000.html

https://sklep.marolex.pl/industry-ergo-2000-epdm.html

https://sklep.marolex.pl/master-ergo-2000.html

Z góry dzięki za podpowiedź 🙂

Porównaj sobie opisy, wszystko ładnie opisane. Pierwszy to pianownica, drugi to opryskiwacz, trzeci to to samo tylko po modyfikacjach jak kształt, kolor. Zresztą zerknij w opisy. 👍

• 4 weeks later...
  • Dystrybutor

Tylko pianownice Axel  robią pianę.

Nie wytwarzają piany w żaden sposób wersje  opryskiwaczy Industry oraz Master. To są opryskiwacze a nie pianownice. Rozpylają strumieniem ciecz, ale nie zasysają powietrza aby wytwarzać pianę. 

• Lubię to 1
  • 2 weeks later...
  • Dystrybutor
50 minut temu, kamil598 napisał:

Z mojego Marolexa po roku pianownica po nabiciu syczy i upuszcza powietrze, uszczelka nie trzyma? @marolex.pl

Proszę sprawdzić czy po odkręceniu pianownicy, od spodu główki znajduję się duży czarny oring, który uszczelnia zbiornik po skręceniu z głowicą.
Możliwe też że na rancie zbiornika znajduję się brud lub ziarnko piachu które powoduje niepełne przyleganie wcześniej wspomnianego oringu 🙂