Jump to content
IGNORED

MAROLEX - pianownice AXEL 2000 3000 7000

Recommended Posts

• Dystrybutor

MAROLEX - pianownice AXEL 2000, 3000, 7000

Pianownica produkowana jest w 3 pojemnościach:  2, 3, 7 litrów.

Opisy i zdjęcia pianownic  AXEL 2000, 3000, 7000
https://marolex.pl/axel/

.

e-sklep MAROLEX, między innymi  z pianownicami AXEL

https://sklep.marolex.pl/product/search?query=axel

ps. 2 lata gwarancja.

.

• Lubię to 1
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jest w trakcie finalnego projektu i wprowadzania do produkcji Wiosna/lato 2020 👍   powinna nasza akumulatorowa pianownica / Axel elektryczny / ujrzeć światło dzienne  Na pewno nasi Forumowicze

3-litrowa wersja akumulatorowa - myślę, że przy cenie do 170 PLN będzie hitem (przynajmniej dla mnie, biorąc pod uwagę dotychczasową jakość produktów Marolex).

Posted Images

• Moderator
38 minut temu, marolex.pl napisał:

3000

Pilnie potrzebuje wersji 3000 akumulatorowej 😄 To chyba marzenie każdego detailera blokersa 😉

Do niedawna używałem Marolexa przerobionego z pompą:

Ale zbiornik i głowica się rozszczelnia.

Obecnie używam Gloria FM30 z dedykowanym zaworem pod kompresor plus kompresorek.

Jeśli nie planujecie małej pianownicy akumulatorowej to może jakiś dedykowany zawór pod kompresor jak ma gloria ? To już by wiele ułatwiło zamiast nawiercać zbiornik 😉

Pozdro !

• Okay 1
  • Dystrybutor

Jest w trakcie finalnego projektu i wprowadzania do produkcji

Wiosna/lato 2020 👍   powinna nasza akumulatorowa pianownica / Axel elektryczny / ujrzeć światło dzienne 
Na pewno nasi Forumowicze dowiedzą się jako jedni z pierwszych. Dopilnuję tego.

• Lubię to 3
  • Super 5
  • Okay 4
  • Moderator
Teraz, marolex.pl napisał:

Wiosna 2020 👍   powinna nasza akumulatorowa pianownica / Axel elektryczny / ujrzeć światło dzienne 
Na pewno nasi Forumowicze dowiedzą się jako jedni z pierwszych. Dopilnuję tego.

happy jonah hill GIFhappy george costanza GIFhappy the office GIF

• Haha 4
  • Dystrybutor

Polski produkt, polska cena   🇵🇱
Powinno być dobrze i rozsądnie dla każdego, natomiast cena jest zawsze kalkulowana gdy znane są wszelkie składowe kosztów produktu. A obecnie jeszcze jest to faza dobierania rozwiązań. Jeszcze sporo za wcześnie by mówić o cenie. Dla nas zawsze najważniejsze jest by produkt był maksymalnie wygodny w użytkowaniu i bardzo  trwały. Cena jest pochodna rozwiązań które dobierzemy.

Ponieważ nie produkujemy ogniw akumulatorów , ten czynnik kosztu ze względu na różne przepisy i opłaty, cła itp jest w obecnej fazie rozmów z dostawcami nie do określenia. Ogniwa muszą być porządne i o odpowiedniej pojemności, na pewno  nie najtańsze, z dolnej półki, więc na razie nic nie określimy jeśli chodzi o cenę, nawet w przybliżeniu nie można nic powiedzieć w temacie cen.

Miłego wekeendu. 

• Super 3
  • Moderator

happy jonah hill GIF ja moge być beta testerem, przerobiłem już masę tych pianownic ręcznych happy chris pratt GIF

Zakładam nową skarbonkę i czekam z utęsknieniem 😄

• Okay 1

3-litrowa wersja akumulatorowa - myślę, że przy cenie do 170 PLN będzie hitem (przynajmniej dla mnie, biorąc pod uwagę dotychczasową jakość produktów Marolex).

• Lubię to 5
  • Dziękuję 1

Planuje kupić pianownice Axel 3000 i ile czasu tak mniej więcej trzeba pompować żeby ubić dobrą pianę? 😄

Da się chociaż bez pompowania jedną połówkę auta zrobić? Moje auto to akurat Hyundai i30 II  ale widziałem test na VW T5 to prawie cały bok gość zrobił 😄 

55 minut temu, maajkeelo napisał:

Planuje kupić pianownice Axel 3000 i ile czasu tak mniej więcej trzeba pompować żeby ubić dobrą pianę? 😄

Da się chociaż bez pompowania jedną połówkę auta zrobić? Moje auto to akurat Hyundai i30 II  ale widziałem test na VW T5 to prawie cały bok gość zrobił 😄 

• Dziękuję 1

Cały bok? Zależy, raz się uda raz nie. Wczoraj myłem Kie Ceed Kombi, 75ml GS Mint Foam + 2,2l wody, dysza dokupiona 110 stopni ( w standardzie jedynie 45 .. ) i pełne napompowanie starczyło na bok, + kawałek tyłu. Koniec końców trzeba było napompować 4/5 razy .. Najgorzej z dachem jest, bo ciężko jest złapać kąt by pianownica działała a nie pluła pianą .. 

A ile trzeba pompować? Do zmęczenia 😜 

To ja mam białą ale z 45 stopni. (kupiona czerwiec 2019 z ANB)   Musiałem dokupić zestaw 110 i 45 osobno (na koniec października) .. Ale też  te 110 wydaje mi się że coś za wąsko wyrzuca pianę .. Albo mam zbyt duże wymagania co do tej pianowniczki 😜 Czekam na wersję z akumulatorem - liczę że już na wiosnę 2020 będzie możliwość jej zakupu 🙂 

• 2 weeks later...
  • Moderator

Witam, pytanie techniczne.

Tą pianownicę zakupiłem 28 lut 2017 powiedzmy, że w lutym pyknie jej 3 lata. Stała sobie od stycznia w piwnicy.

Wyciągnąłem ją w celu przeglądu. Budowa głowicy jest w zasadzie banalnie prosta. Przesmarowałem wszystko i wyczyściłem bebechy. Rureczki, dziureczki, gumki, pompki, zaworki - wszystko co sie dało.

Obojętnie jakiej końcówki pianującej używam pianownica jakby smarka, przypomina mi to strzelanie z pistoletu maszynowego pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa.

Kilka test pian z różnymi filcami i rozcieńczeniami - zawsze tak samo.

Gdzieś jest awaria albo nieszczelność. Tylko nie moge jej zlokalizować. Jestem na 100% pewny, że tego rok temu nie było. Mieliście podobny przypadek ?

Też zauważyłem takie strzelanie. Pianownica zakupiona we wrześniu tego roku i używana co dwa tygodnie. Tydzień temu przy myciu obecne strzelanie jak i wczoraj też. Przy innych wkładkach tak samo. Zawsze po użyciu ciśnienie spuszczone.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka