Skocz do zawartości

Czy 3M z czerwonym korkiem nadaje się do rysek po szczotce ?


Gość jarogts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

1. Jeśli to produkt nr 09377, to on się nada do wykończenia przed nałożeniem wosku. To lekko ścierne mleczko.

 

2. Wełniane pady są hardcorowe, używa się ich przy mocnym ścieraniu.

 

Na zdjęciu widać, że ostrość złapałeś na siebie, a nie na rysy. Mimo to nie wygląda to tak tragicznie. Pytanie wynika z racji, że posiadasz tylko pad wełniany (jaki konkretnie?) i produkt 3M 09377? Czy też masz coś jeszcze? Bo inny pad i UC już by dało radę z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam takie mleczko i taką owieczke;p

3add6cba55af2f4fm.jpg

Podpowiedzcie tez czy da się usunąc takie cieniowanie? ( lakiernik sknocił gdy wstawiał błotnik)

5119e0a3dba2b596m.jpg

a tu ryski( słaby aparat ale w realu nie wyglada to ciekawie.)

0d6a2ca3849cb6edm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

jarogts, troche nie bardzo to połączenie, najsłabsze mleczko i najbardziej ścierny pad.

 

Wg. 3M 09377 można używać zamiast Polish Rosy, tak jak mówiłpro rider,czyli do poważniejszej korekcji się nie nadaje. Jeśli chcesz zostać przy 3m to combo żółty,ew zielony korek na żółtym padzie powinny dać rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Linia Poorboysa SSR jest dość tania i jak pokazuje to temat w innym dziale, spokojnie można zrobić nią przyzwotią korekcje. Również combo Meguiarsa z linii "amatorskiej" czyli Ultimate Compound+ SwirlX dadzą rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poczyniłem zakupy ;p Kupiłem tester poor boy 2.5 , i zółty pad 3m , narazie zrobiłem tylną klape i wręcz jest bajka przy tym co było!! Głębsze rysy zostały ale tych małych już nie ma:D ogólnie z 50% rysek usunałem:)( trochę się bałem mocno dociskac polerkę) ,na koniec nawoskowałem element woskiem 2685 i swieci jak psu j..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.