Jump to content

Kącik fanów cięcia

Recommended Posts

2 minuty temu, BiałyGTi napisał:

Akurat na tym co robie to z tym futerkiem i ta pasta nie ma żadnego holo i  haze. Szczeze mowiac nawet nie trzeba poprawiac finishem 

Jest potencjał zestawu. Wart inwestycji 

• Moderator
20 minut temu, alexander.p napisał:

Jest potencjał zestawu. Wart inwestycji 

Zestaw jest drogi to fakt ale wiadro kupiłem w US  za duzo duzo taniej  plus pasty w pl i nie ma tragedi. Fakt ze dzisiaj zrobilem pol duzego auta a pasty ubylo praktycznie nic. Sa bardzo wydajne. Wracajac do padow LC to zakup ich jest drozszy ale wytrzymalosc jest wiele wiele lepsza niz te tansze wiec w użytkowaniu, zakup takiego zestawu jest większy ale juz podczas  uzytku zwrwca sie po 2-3 autach.l, bo wytrzymałość padow jest nie porównywalna  

• Dziękuję 1

@BiałyGTi faktycznie po wyczyszczeniu pada w pad wascherze i odwirowaniu jest suchy i nie chlapie?

Jakie auto/lakier polerowałeś tymi pastami?

• Moderator

@rafalk pad jest lekko wilgotny ale naprawde bardzo lekko nawet jak bys przylozyl papier to nic na nim nie bedzie widac. Nic nie chlapie. Teraz akurat robiłem tym systemem jeepa grand cherokee 

• Dziękuję 1

• Moderator

Kolejna partia optimum intensive polish oraz futerko LC. Jedno wypracowanie pasty na Flex XFE prędkość  3,5 

4757D24E-E47B-4E3C-BC7E-F1BCE071A3EC.jpeg.267df4dc8fe3bd3cf649a08d8ec0ca1e.jpeg

5F7C295C-9A04-4D73-B84C-F24E28A9E5A6.jpeg.a80ea5ee2f0575a6bcc491746ce50b35.jpeg126672BC-DDBA-46BD-85EC-59A6EEDB7ABA.jpeg.15df8f339c006098529e99c6d2336e0a.jpeg

• Lubię to 4

• Moderator

@alexander.p nie no Szczeze mówiąc to pasty swoje kosztują plus wiadro i pady lc ale robia robote. Jednym futerkiem oblecialem duze auto i wyglada jak nowe 🙂 ja jestem zachwycony tym systemem a dopiero co sie ucze nim pracowac 

• Lubię to 1

• 3 weeks later...

Ostatnio miałem w końcu czas popracować z Herrenfahrt Xcut 1000 i 2000. Zanim powiem coś więcej to bez wahania mogę stwierdzić, że to najładniej pachnące pasty na rynku. 

Plus dla ceniących zdrowie - nie ma piktogramów. Co się raczej nie zdarza przy pastach.