Skocz do zawartości

Detailing Show 2019 - koszulki dla użytkowników KA


Mumins

Rekomendowane odpowiedzi

Podnieśmy po prostu cenę koszulki o 10 zł 😁

To co uzbiera @Mumins przekaże w jakiś ustalony sposób 😉 nie da rady utargowac ceny koszulki przy określonej liczbie zamówień ?

Ogólnie wolałbym by była to "ogolno eventowa" koszulka bez loga danego eventu 😉 wtedy byśmy mieli koszuleczke na każde inne eventy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AreK napisał:

Paula a może jest opcja zamówienia damskiej?  @Mumins ????

Nie planowałem ale może utworzymy akcję na zrzutka.pl i tam polecą wpłaty? 
Serce rośnie, w oczach łzy. Rozwalacie mnie 😍

a może na naszej giełdzie jakiś wątek charytatywny, jak w przypadku odbudowy garażu (nie konieczne jednak czasowy), chętnie coś wrzucę. Nie wiem czy dam radę na event dojechać, więc tak bym mógł się dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qlimaxss napisał:
@Mumins Mnie pasuje Czarna wersja;) .Ale jak @AreK wolałby aby były niebieskie nie ma problemu dostosuje się;)

Prosiłbym wszystkich żeby wejść w listę i uzupełnić głos na kolory - co kto wpisał starałem się na bieżąco dopisać, ale powoli przestaję nad tym panować 😉 

Przypominam, że niestety zrobienie spersonalizowanej koszulki kolorystycznej dla każdego nie wchodzi w grę i o kolorystyce zdecyduje większość głosów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomas22 napisał:

Ogólnie wolałbym by była to "ogolno eventowa" koszulka bez loga danego eventu 😉 wtedy byśmy mieli koszuleczke na każde inne eventy 😉

Ja się zgadzam z @Tomas22 że koszulki można zrobić ogólnego przeznaczenia. Będzie to świetny przykład że stanowimy jedną wielką rodzinę 😍.  Jeżeli chodzi ocenę to zwiększenie  ceny o 10 zł to fajny pomysł  ponieważ nie każdy będzie na wydarzeniu a w taki prosty sposób można zebrać dodatkową kasę na szczytny cel.  Chętnie bym zakupił taką koszulkę mimo że nie będę na imprezie. @davor przytoczył dobre rozwiązanie które się już sprawdziło.  Co do koloru to tutaj się skłaniam ku niebieskiemu z tego względu że na wielu eventach organizatorzy jednak korzystają z czarnych koszulek😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, musicie zrozumieć jedną rzecz. Jeśli chciałbym w tym temacie ustalić pośród 20 osób każdy najmniejszy szczegół projektu, to po pierwsze przez cały dzień nie robiłbym nic innego, tylko dyskutował 😉 a po drugie nie dogodziłbym każdemu. Do wydarzenia zostało 15 dni, a dwa tygodnie robocze będą potrzebne na wykonanie, ponieważ jest mnóstwo innych zleceń. 

Na tym etapie temat dotyczy tylko dyskusji nad kolorem, także jeśli jesteście zainteresowani zakupem koszulek, bardzo proszę o przemyślane wpisanie się na listę i oddanie głosu na kolor. Dzięki 😉 

PS. Logo KA znajduje się na froncie, także na koszulkach będzie element integracji z forum i jego uczestnikami. Mimo to celem nadrzędnym jest EVENT i w tym kierunku został zrobiony projekt. 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Bare Shine napisał:

@AreK supre by bylo gdyby byla druga edycja tego eventu 😄 bo czekalem cale lato na drugi open day w DA i nic sie nie wydarzylo 😞

 

Zamysł jest na cykliczność imprezy ale czas pokaże. 
Zobaczymy jak pójdzie nam z pierwszą edycją, czy ludziom sie spodoba, czy w ogóle ktoś przyjedzie itd, itp....
Tak naprawdę to w dużej mierze zależy od Was jaką formę przyjmie nasz projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.