Jump to content
AreK

Detailing Show 2019 - najlepsze szkolenie detailingowe

Recommended Posts

4 minuty temu, xadamx napisał:

No nie to żebym był pazerny ale już drugą wygrałem 😄

... ale płaci kolega 😎

KOCHAM WAS!!!!!!!!!!!!!

• Haha 1

@xadamx swietna wiadomość. Czyli jedziemy we trzech prosto na szkolenie

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

• Super 1

36 minut temu, PiterG napisał:

@xadamx swietna wiadomość. Czyli jedziemy we trzech prosto na szkolenie emoji123.pngemoji106.png

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Oł jeeee 😄

@AreK prośba. Jak będziecie tworzyli grupy to prosimy o umieszczenie mnie, PiterG i robo (jemu wylicytowałem drugie szkolenie) w jednej grupie. Z góry dzięki.

3 minuty temu, xadamx napisał:

@AreK prośba. Jak będziecie tworzyli grupy to prosimy o umieszczenie mnie, PiterG i robo (jemu wylicytowałem drugie szkolenie) w jednej grupie. Z góry dzięki.

Wszystko załatwisz z Justyną podczas rejestracji. Ja tego nie ogarną ;-) 

Zdrowie mi się spsuło, mam nadzieję że się ogarnę do weekendu a gdyby nie to oddam komuś wejście na kurs...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Zdrowie mi się spsuło, mam nadzieję że się ogarnę do weekendu a gdyby nie to oddam komuś wejście na kurs...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Ogarniesz ja od tygodnia na antybiotyku walczę ale choćby mi nogę urwalo to będę

2 godziny temu, krisbe napisał:

Ogarniesz ja od tygodnia na antybiotyku walczę emoji26.png ale choćby mi nogę urwalo to będę emoji6.pngemoji3516.png

Uff ja juz skonczylem antybiotyk 😄

4 godziny temu, AreK napisał:

U mnie totalna lipa. 

Arek, nie łam się - teraz chyba każdego coś rozkłada. Będziemy się wzmacniać na bieżąco 🥃

No to ładnie się bawicie na dwa  dni przed eventem.  No to ja  w sumie  mam pytanko prawie w temacie....  Jakie tam będą panować warunki klimatyczne, będzie to jakaś duża hala, czy mniejsze pomieszczenia, ogrzewane nie ogrzewane ?? Zastanawiam się w co się opakować żeby było miło i wygodnie ?? Chociaż pewnie atmosfera będzie tak gorąca że nie ma co się bać 😀 

14 minut temu, _arek_ napisał:

Zastanawiam się w co się opakować żeby było miło i wygodnie ??

Na cebulkę trzeba się ubrać 😄

1 godzinę temu, _arek_ napisał:

Jakie tam będą panować warunki klimatyczne, będzie to jakaś duża hala

Ogromna hala + teren przed nią, Trzeba się ciepło ubrać bo na pewno wieczór będzie chłodny .

@AreK będzie jakiś kąt żeby zostawić swój majdan jeżeli ktoś weźmie ze soba, czy może parking będzie w pobliżu żeby ciuch zostawić itd. Szybkiego powrotu do zdrowia, chociaż trochę mało czasu zostało 🤒🤒🤒

Znaczy się miejsce nie podgrzewane??  Tylko dopytuje po to żeby zabrac co trzeba i później nie marudzić no i eventowych koszulek też nie ponosimy 🤣🤣

No chyba że to tylko u nas juz tak pizga nawet w dzień 🙂

Panowie w sobotę ma być ciepło jedynie tak jak Arek pisze wieczór może być chłodniejszy 🙂

2 godziny temu, _arek_ napisał:

Znaczy się miejsce nie podgrzewane??  Tylko dopytuje po to żeby zabrac co trzeba i później nie marudzić no i eventowych koszulek też nie ponosimy 🤣🤣

To jest hala firmy spedycyjnej i nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam określonej temperatury. Ogólnie ma byc ciepło ale mamy koniec września.
Ja ubieram koszulkę termiczną a na to polo DS. Jak będzie za zimno to poleci bluza. Kalesonów nie zakładam bo będę miał pieluchę ;-) więc sie nie martwię ,że mi tyłek zmarznie.
Tak na poważnie to każdy jest dorosły i chyba odpowiednio się przygotuje. Zawsze można zapytac mamę jak sie ubrać 🤣

• Lubię to 2
  • Haha 6