Jump to content
AreK

Detailing Show 2019

Recommended Posts

Licząc że będzie to ok. 400km to raczej wróciłbym na poprawiny

Skoro musisz to wrócisz

Meldujemy i my swoją obecność na Detailing Show 2019 🙂 W programie przygotowaliśmy dla Was m. in. warsztaty z renowacji skór, będziemy też mieli kilka nowości do pokazania. Obserwujcie nasz profil na FB, już niebawem pojawi się na nim wydarzenie oraz szczegółowy plan warsztatów.

Do zobaczenia!

• Lubię to 2

JA będę 100% 😄

W dniu 23.08.2019 o 07:40, Domel napisał:

W 2012 podczas Euro byłem na weselu. W sobotę grała Polska reprezentacja - podczas meczu praktycznie wszyscy wyszli do restauracji obok oglądać mecz i na sali weselnej została garstka 😄 Więc wiesz - możesz też wyjść na chwilę 😛

I wrócę w poniedziałek 😂

Wolne w pracy załatwione ale że to za prawie miesiąc to z doświadczenia wiem że plany planami , a życie swoje i przez to nie deklaruję że będę na 100% 😉

@Birkhof jak nie być, jak teraz można powiedzieć, że taki event na swoim "podworku" bedzie😁

• Super 1

Musimy chociaż zrobić jakieś naklejki z nickami z forum żeby się w końcu poznać osobiście, bo pewnie w tym tłumie będzie ciężko się "złapać" 🙂

Nasza Pani grafik nie jest w stanie przygotować projektu w tak krótkim czasie.
Jeśli znacie kogoś kto mógłby pomóc w tej kwestii to dajcie znać. Pomożemy i ukierunkujemy grafika.

Przygotujemy kartki/naklejki które dostaniecie na "dzień dobry" . Nasze dziewczyny napiszą na nich nick i imię. 

Zdradzę Wam ciekawostkę. 😎
Dołączyło do nas blisko 25 firm z branży w tym 5 producentów maszyn polerskich. 

...ale będzie testowanie 🔥🔥🔥
Jeśli planujecie zakup polerki a nie wiecie co wybrać, na Detailing Show będzie można wszystko przetestować 😊

• Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 1

@AreK Super wiadomość 😄 w końcu może dowiem się i przekonam co potrafi "maszyna polerska planetarna"

so excited cant wait GIF

9 minut temu, david2888 napisał:

"maszyna polerska planetarna"

To w ciemno możesz mnie atakować. Jestem jej ogromnym fanem. Będą na pewno dwa modele. Może trzy ;-)

1 minutę temu, AreK napisał:

To w ciemno możesz mnie atakować

Super 😄 postaram się Ciebie zaatakować o ile się przedostanę przez te tłumy 😄 bo znając życie będziesz oblegany hehe 😄 

Co myślicie o stworzeniu osobnego tematu związanego z dojazdem na imprezę, ten temat zostawiłbym na oficjalne informacje. Sam chętnie bym się podłączyłem do kogoś, ewentualnie mogę wybrać się swoim benzyniakiem 🙂 prawie 400 kilometrów mam od siebie.

26 minut temu, Bitek napisał:

Co myślicie o stworzeniu osobnego tematu związanego z dojazdem na imprezę, ten temat zostawiłbym na oficjalne informacje. Sam chętnie bym się podłączyłem do kogoś, ewentualnie mogę wybrać się swoim benzyniakiem 🙂 prawie 400 kilometrów mam od siebie.

Super pomysł.

Dogadujcie się w temacie poniżej.

Marzyliście kiedyś o tym żeby pracować pod okiem najlepszych detailerów z Polski?

Lecimy z kolejną propozycją 😍

p.s. będą certyfikaty 😂😂😂

Ja już wpisałem w kalendarz Google, żeby żona była zawczasu poinformowana. Potem jak zobaczyłem tego pięknego Magirusa-Deutza, to pomyślałem że trzeba jednak przyjechać z dzieckiem. A samego mnie z dzieckiem pewnie nie puszczą (mógłbym z wrażenia zapomnieć o nim na pokazach), więc szykuje nam się piknik rodzinny 😂

29 minut temu, mienczak napisał:

Ja już wpisałem w kalendarz Google, żeby żona była zawczasu poinformowana. Potem jak zobaczyłem tego pięknego Magirusa-Deutza, to pomyślałem że trzeba jednak przyjechać z dzieckiem. A samego mnie z dzieckiem pewnie nie puszczą (mógłbym z wrażenia zapomnieć o nim na pokazach), więc szykuje nam się piknik rodzinny 😂

Prawidłowo, przygotowujemy atrakcje dla całej rodziny.
Bierzesz udział w szkoleniu czy będziesz zwiedzającym?

Takie wydarzenie detailingowe i akurat mam wolny weekend to aż żal go nie wykorzystać! Bede na 100% 😄 

• Dziękuję 1

6 godzin temu, AreK napisał:

Prawidłowo, przygotowujemy atrakcje dla całej rodziny.
Bierzesz udział w szkoleniu czy będziesz zwiedzającym?

Zwiedzający-obserwator

3 minuty temu, Garażowy napisał:

Czy osoby biorące udział w szkoleniu będą miały szanse/czas również pozwiedzać?

Tak. Będą , podzielimy Was na trzy grupy i  zrobimy trening obwodowy. Praktyka przy straży, wykłady w "Akademii Detailingu" i czas na zwiedzanie, rozmowy oraz resztę atrakcji.
Program tak skonstruowaliśmy żeby każdy z kursantów miał szansę załapać się na wszystkie atrakcje.

• Lubię to 1
  • Super 1