Jump to content
IGNORED

Pre-wash - produkty, dyskusja

Recommended Posts

2 godziny temu, sT3VE napisał:

@V1RU$ 

Czasem 1:20, ale zazwyczaj 1:10. Dolewam też niekiedy do PA np. 20ml i wtedy mam aktywną 😛 

TNX.

A porównywałeś do SGCO kiedyś ?

Muszę zrobić test ale to na uwalonym aucie i zobaczyć jak ten GS sobie radzi.

• 1 month later...
W dniu 10.08.2019 o 12:01, V1RU$ napisał:

TNX.

A porównywałeś do SGCO kiedyś ?

Muszę zrobić test ale to na uwalonym aucie i zobaczyć jak ten GS sobie radzi.

Trochę podbiję temat... robiłeś już test? 😉 Mam Kocha GS i zastanawiam się nad zakupem SG właśnie i nie wiem który sobie lepiej poradzi.

10 godzin temu, oscc napisał:

Trochę podbiję temat... robiłeś już test? 😉 Mam Kocha GS i zastanawiam się nad zakupem SG właśnie i nie wiem który sobie lepiej poradzi.

Tak. Aczkolwiek w obecnych warunkach więc auto nie było jakimś totalnym szczurem czy gruzem. Ale przy 1:10 ciepła woda dało radę BDB, różnicy vs. nie widać. Ale jak by się doszukiwać z płatkiem kosmetycznym to po stronie mytej GS czyściej. Nie wiem tylko jak w czasie z podjadaniem LSP itp. Ale robotę robi.

I pewnie ze stężeniem też by można zejść  na mniejsze.

3 godziny temu, V1RU$ napisał:

Tak. Aczkolwiek w obecnych warunkach więc auto nie było jakimś totalnym szczurem czy gruzem. Ale przy 1:10 ciepła woda dało radę BDB, różnicy vs. nie widać. Ale jak by się doszukiwać z płatkiem kosmetycznym to po stronie mytej GS czyściej. Nie wiem tylko jak w czasie z podjadaniem LSP itp. Ale robotę robi.

I pewnie ze stężeniem też by można zejść  na mniejsze.

GS 1:10 to mocne stężenie - na szczury czy nieutrzymane należycie zastrzały drzwi etc. 1:15 czyściłem wnętrze mega szczura i plastiki wychodziły czyste na jeden raz. Na lakier to normlanie brudnego auta, jako tfr, spokojnie daje radę 1:25. W zimie często dolewam do pianownicy 30-40ml na 1.5l towaru + trochę neutralnej.

38 minut temu, analyzator napisał:

GS 1:10 to mocne stężenie - na szczury czy nieutrzymane należycie zastrzały drzwi etc. 1:15 czyściłem wnętrze mega szczura i plastiki wychodziły czyste na jeden raz. Na lakier to normlanie brudnego auta, jako tfr, spokojnie daje radę 1:25. W zimie często dolewam do pianownicy 30-40ml na 1.5l towaru + trochę neutralnej.

Będę jeszcze męczył temat z 1:20 ale widać że ma moc i potencjał.

No ja właśnie bije się z myślami czy lepiej taki Koch w 1:20 czy SG w 1:40 poradzi sobie z brudem ale jak widać radzą sobie podobnie a cenowo wychodzą tak samo. Zastanawiam się tylko, który będzie bardziej zjadał SSW, bo innych LSP nie używam 😉

• 4 months later...

A co byscie proponowali na tzw.szczury? Czasem mam pacjenta nie mytego miesiacami i tu nawet SGCO ani Magifoam sobie nie radza,takiego kilera ale bezpiecznego(nie dla LSP byle nie uszkodzil uszczelek,plastykow,chromow itp.) Ktos wspomnial o Tenzi Truck,nada sie to do takich akcji? 

@menior greenstar + autofoam żre. Wolałbym ew. powtórzyć lub miejscowo popsikać wysokim stężeniem kocha niż lecieć całe auto truckiem. Truck może zjeść clar - sprawdzałem.

• Lubię to 1

@analyzator mowisz zeby po prostu dodac green stara do innej piany(ile? ) czy wpierw wypsikac GS-em i potem przykryc piana ? Powtarzanie niestety nic nie daje,probowalem i na mokro produkty nie dzialaja 

59 minut temu, menior napisał:

@analyzator mowisz zeby po prostu dodac green stara do innej piany(ile? ) czy wpierw wypsikac GS-em i potem przykryc piana ? Powtarzanie niestety nic nie daje,probowalem i na mokro produkty nie dzialaja 

Tak. Dzisiaj plukalem auto po tygodniu deszczu to zlalem go gs 30ml i któraś neutralna na 2l, prawie że opryskiem, zmieszane razem - gloria jeden filc. Więcej bym nie zmył truckiem. Jak szczur, to Gs 5% + trochę pianki

• Lubię to 1
  • 6 months later...
Teraz, Moniak Lord Masło napisał:

Coś ktoś więcej o nanofactor ? Zjada lsp z pa? 

Bardzo mocny Pre-wash 🙂 na pewno podgryzie LSP 🙂

• 2 weeks later...

ktoś stosował Valet Pro Pre wash na zaschnięte owady ? lub Shiny Garage pre wash TFR  ? (TFR chyba jakaś nowa formula) biore pod uwage albo jeden albo drugi i nie wiem co wziąć,