Jump to content
MemQ

Woski dwa - prośba o poradę

Recommended Posts

Cześć. Potrzebuję dobrać dwa woski.

1) Motocykl w kolorze białej perły

2) Dwa auta, jedno w kolorze Doplhin Grey, drugie Sparkling Graphite

Do motocykla chciałbym jakiś wosk który sprawi, że będzie się błyszczeć jak psu jajca 🙂 Tak, żeby był jak największy kontrast między białą perłą a czarnymi elementami. W deszczu nie jeżdżę, więc nie musi mieć powłoki hydrofobowej.

Do aut zaś chciałbym coś, co nada głębi, blasku i będzie dobrze odpychać wodę. Nie zależy mi na kropelkowaniu, bo potem zostają plamki. Bardziej coś co tę wodę zgrabnie usunie. 

Myślałem o Soft99 water block dark do aut i  Dodo Juice Diamond White do motocykla. Do moto wolę coś małego i niedrogiego, bo i tak muszę kupić dwa woski, a lakieru w nim co kot napłakał.

Fury.jpg

moto.jpg

1 minutę temu, Grzechu23 napisał:

@MemQ i to jest temat założony w dziale 'Testy' ??

Mea culpa! Ślepy jestem. Mogłbym prosić o przeniesienie?

@MemQ Widzę, że Wrocław 🙂 ja od maja Wrocław 😄 mam małego DODO white diamond 🙂 , to możemy się umowić i nasmalcować Twój motor 😄 Jak co to pisz na pw 😄

BTW. Zajebista miejscówka-garaż. Gdzie to ? 

1 godzinę temu, david2888 napisał:

@MemQ Widzę, że Wrocław 🙂 ja od maja Wrocław 😄 mam małego DODO white diamond 🙂 , to możemy się umowić i nasmalcować Twój motor 😄 Jak co to pisz na pw 😄

BTW. Zajebista miejscówka-garaż. Gdzie to ? 

Hej,

A bardzo chętnie 😄 Leci PW
A garaż to akurat u kumpla w Iwinach, na codzień stoi obok aut z pierwszej foty 🙂