Skocz do zawartości

Funky Witch Gentleman Matt Plastisc & Rubber Protector


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

hej...

 

nie ma co się rozpisywać...

przyciemnienie zajefajne

macik laleczka

zapach męski, z butli wali bazarem, ale jak go zarzucimy jest super- dla mnie Kenzo

aplikacja rewelacyjna i moim zdaniem równiej kryje od  Mademoiselle

 

dla mnie miszcz

 

 

 

 

  • Lubię to 11
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2019 o 16:05, rygryss napisał:

koch leci w mocną satynę/delikatny połysk u mnie... 

Potwierdzam, u mnie też taka mocna satyna. Na chropowatych plastikach jest za to elegancki mat z stanowczym przyciemnieniem. Skusił bym się na gentelmana ale na pewno nie wcześniej jak skończy mi się Koch, po zakupie tego dressingu przestałem eksperymentować 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

@Fredi88 , porównanie z FW, jak dla mnie do tyczy tego produktu.

Firma to nie DETAILiNK, a Shine Chemicals.

 

Zapach nie jest atutem (słodki), zdecydowanie fajniejszy ma FW, ale FW pachnie jeden dzień, przynajmniej u mnie.

siedzi tak samo długo jak FW i jakby miały ten sam zapach nie widzę różnicy.

Zmycie tego dressingi również jest tak samo łatwe jak FW.

To jest moja subiektywna opinia i alternatywą na tańszy dressing o fajnym wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rygryss napisał:

Firma to nie DETAILiNK, a Shine Chemicals.

Na filmiku który wrzuciłeś są 2 produkty... żadnym z nich nie jest Funky witch więc jakie porównanie :D? Sorry ale nie ogarniam kompletnie ocb. Czy FW ma również taką konsystencję i kolor jak 2 produkty z filmiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2019 o 11:32, DaV napisał:

Potwierdzam, u mnie też taka mocna satyna. Na chropowatych plastikach jest za to elegancki mat z stanowczym przyciemnieniem. Skusił bym się na gentelmana ale na pewno nie wcześniej jak skończy mi się Koch, po zakupie tego dressingu przestałem eksperymentować 🙂 

Podobnie jak Polytop fajna satyna na chropowatych mat i z..m przyciemnieniem, fajnie siedzi i nie zbiera kurzu. U mnie z Koch'em jest w TOP 10 moich ulubionych produktów.

Choć sprawdzę też ten budżetowy co rygryss testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zapach Gentelmanna wcale nie przypadł do gustu, zdecydowanie wolę zapach mademoiselle dla mnie o wiele lepszy, sztos. A co do efektu na plastikach, to robiąc na szybko porównanie w Hondzie, mam wrażenie, że zostwiają identyczne wykończenie, u Was tez tak jest? Ja jeszcze zrobię dokładne porównanie. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem gentleman i mademoiselle to nie jest to samo tylko inny kolor i zapach? Różnice są tak znikome, że wątpię aby ktoś w ślepym teście rozpoznał obydwa produkty. Detailing już zaczyna mi przypominać scenę audiofilską 😛 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.