Skocz do zawartości

Informacje o marce Elite Detailer >>


Elite Detailer

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, rygryss napisał:

@damiano2007 w takim razie ja nie potrafię z nim pracować.

Mnie też nie podszedł. Resztę rozrabiałem z wodą. Więc nie jesteś sam.

Ale jak sami wiemy nie ma reguły - jednemu coś pasuje a innemu nie.

Nic zobaczymy co tam pokażą na targach. Odwiedzę ich stoisko w pierwszej kolejności.

Te ich nowe piany i szampony mnie ciekawią. Bo ta obecna piana neutral -  kosa, używam jestem zadowolony. Tylko  zapach mnie nie urzekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Cześć @Elite Detailer @ProElite

Kiedy będziecie mieć w tym dziale osobne tematy pod każdy produkt ?

Interesuje mnie "Car Paint Cleaner"

Jakie jest spektrum działania i zastosowania tego produktu ? To tak zwany czysty cleaner ? Jestem przyzwyczajony do używania cleaner'ów w paście przed aplikacją wosków lub sealantów.

Czy wasz cleaner to raczej odtłuszczać i wymywacz jak IPA lub WipeOut albo zmywacz silikonów ?

Ponoć nie ma głupich pytań więc pytam tu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel - Car Paint Clceaner  odtłuszcza, oczyszcza lakier, wymywa resztki past polerskich, ściąga pozostałości po starych woskach. Car Paint Cleaner nie zawiera wypełniaczy. Po naszym cleanerze można nakładać dedykowane do wosków cleanery w pastach. Jest doskonały pod powłoki,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 10:04, Domel napisał:

Cześć @Elite Detailer @ProElite

Kiedy będziecie mieć w tym dziale osobne tematy pod każdy produkt ?

Interesuje mnie "Car Paint Cleaner"

Jakie jest spektrum działania i zastosowania tego produktu ? To tak zwany czysty cleaner ? Jestem przyzwyczajony do używania cleaner'ów w paście przed aplikacją wosków lub sealantów.

Czy wasz cleaner to raczej odtłuszczać i wymywacz jak IPA lub WipeOut albo zmywacz silikonów ?

Ponoć nie ma głupich pytań więc pytam tu 😉

To produkt na takiej samej zasadzie jak fireball cleaner paintwork

4 godziny temu, Strus napisał:

I kolejne pytanie (na powyższe również bym oczekiwał jednak odpowiedzi) - Water Spot - czy jest bezpieczny dla LSP ?

Jest bezpieczny, przynajmniej u mnie bez problemów na water spoty jak masz na lakierze na szybach, we wnękach jest super do starych śmieci na szybach jest za słaby.
Bez problemu poradził sobie z waterspotami z 3-4 miesięcy za to z takimi z lat nie udokumentowanych nie.

W dniu 28.05.2019 o 15:06, Strus napisał:

Czyli to produkt z tej samej beczki co Autobrite Wax Off ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strus napisał:

Bartek, to w końcu tan cleaner jest typem Autobrite ? Bo Fireballa nie znam a Elite jest pryskany 

Spryskać i wypracować MF najlepiej na sucho wedlug producenta fireball nalezy na mokro, tylko elite jest płynem, a fireball jest jak pasta i do twoich testów długodystansowych , fireball był by super ze względu na mega odtłuszczenie powierzchni, notabene ma w sobie jakieś mikrogranulki które oczyszczają pory i faktycznie zawsze po nim jest mega tafla nie do osuszenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gozdziu23 napisał:

do twoich testów długodystansowych

🤣🤣

 

Fireball nie dla mnie bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się dymać ręcznie całego auta klasycznym cleanerem. Dlatego używam od dawna Autobrite'a. W stężeniu 1:3 po wszystkim zostaje idealna tafla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strus napisał:

🤣🤣

 

Fireball nie dla mnie bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się dymać ręcznie całego auta klasycznym cleanerem. Dlatego używam od dawna Autobrite'a. W stężeniu 1:3 po wszystkim zostaje idealna tafla

to nie tak do wypracowania, walisz na mf bądź gąbke przelatujesz jak szamponem i gotowe no i na mokry czyli już kompletnie jak szampon 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
22 minuty temu, peciu napisał:

@Domel wg tego co jest napisane na stronie 100-200ml na pranie

https://elitedetailer.pl/product/textile-clean-protect/microfibres-cleaner/

Ah ok, na sklepie nie pisze albo ślepy jestem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.06.2019 o 14:28, Gozdziu23 napisał:

To produkt na takiej samej zasadzie jak fireball cleaner paintwork

Na takiej samej zasadzie to raczej  Bilt Hamber Cleanser-Fluid (Pre-Wax Cleaner) https://www.bilthamber.com/cleanser-fluid To też opryskiwacz. 

Fireball działa na mokrej powierzchni i potem jeszcze trzeba umyć auto, więc pracy więcej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem wspomniany Bilt Hamber Cleanser-Fluid, ale to bardziej zamiennik IPA, pewnie o nieco szerszym spektrum działania. Tłustych plam które powstały po TENZI CLAY Spray, Cleaner od BH nie usunął - zakładam, że ten od Elite jest podobny. Plamy powstały ponieważ pominąłem ostatni etap instrukcji czyli po glinkowaniu, trzeba spryskać tym środkiem jeszcze raz karoserie i ją osuszyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.