Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Box 1 za nami. Spakowany, wysłany i odebrany przez grupę śmiałków, którzy zdecydowali się zamówić i bawić z nami.

Zapraszamy chętnych do wrzucania zdjęć, opinii i komentarzy odnośnie box'u 1.

My zaczniemy od zdjęć, z naszej małej sesji. Zdolności fotograficzne i zdjęcia prosto od: Dariusz Kurkowiak - fotografia 💪

Box-1.jpg

Box-6.jpg

Box-7.jpg

Box-10.jpg

Box-11.jpg

Box-17.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę 😄

• Lubię to 3
  • Okay 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I moj zestawik 🙂 super pomysł i zabawa. Nie żałuję, że wziąłem udział w tym projekcie.

Co do zawartości, to kilka produktu znam i mam, ale zużyje się na pewno, ale pozostałe to taki "smaczki" detailerskie 😍

Brawo @AreK @Zakochani w detalach

IMG_20190312_231752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Domel podziwiam Twoją cierpliwość, że doniosłeś to do domu i jeszcze filmik nagrałeś. Ja swoją rozpakowałem w drodze z paczkomatu do auta😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, davor napisał:

@Domel podziwiam Twoją cierpliwość, że doniosłeś to do domu i jeszcze filmik nagrałeś. Ja swoją rozpakowałem w drodze z paczkomatu do auta😃

Ja odebrałem koło 14:00 a unboxing zrobiłem o 20:00 musiałem siedzieć jak na gwoździach aż dzieci usną :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprostowanie 🤗

@Domel nie ja to wymyśliłem a Łukasz z @Zakochani w detalach i to jemu dziękuję za zaproszenie do projektu. 
Jest cudnie 😍

Dzięki serdeczne za wzięcie udziału w naszej zabawie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to sorki nie widziałem :D Pozdrawiam serdecznie Łukasza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczka mega. Są w niej produkty które trochę odkladalem w czasie bo zawsze inne wydatki a tak nie wiedziałem co dostanę a tu takie zdziwko. Super pomysł. Czekam na kolejną.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I mój zestaw 😄

Jedyne co mi nie podpasowało to płyn do mycia szyb - ciężko w tym znaleźć jakąś innowację, mam i tak swoją ulubioną kombinację, ale reszta mega 🙂

pNKMax1.jpg&key=3b8e6f9c51ef4d67af57a15f

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nooo... ja Wam powiem że box to świetny pomysł 🙂 i cena za te ilości?! Dla mnie idealna. Mam nadzieję że 2 box będzie tak samo udany jak 1. Życzę powodzonka i czekam na testy happy leather 🙂 sam się na niego czaje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@barto125 a co to za dodatkowy specyfik dostałeś ? Bo widzę jedną więcej rzecz u Ciebie w BOXie niż u nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, barto125 napisał:

Jedyne co mi nie podpasowało to płyn do mycia szyb - ciężko w tym znaleźć jakąś innowację

Będziemy dawać do box'ów "zwyczajne" ale dobre produkty, czego najlepszym przykładem jest właśnie ten płyn.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie box okazał się być bardzo trafiony. Jako że od paru lat uważam, że zaczynam przygodę z detailingiem to dobrze będzie móc testować wiele różnych produktów, a nie tylko te najbardziej polecane, promowane w sklepach lub kupowane z przyzwyczajenia. Cieszę się, że w paczce znalazły się rzeczy większe i mniejsze, produkty jak i akcesoria. Pędzle Work Stuff mam, ale nie z tej serii, aplikator Wo-Wo to fajny dodatek tak na próbę, a ścierka do szyb Herrenfahrt zdaje się być super.

Co do samych kosmetyków to najbardziej mnie cieszy Happy Leather, który mam nadzieję będę testował w weekend i Interior HD z Manufaktura Wosku, który pachnie cudownie. Funky Which i Sonax też na pewno zostaną odpowiednio spożytkowane.

Ogólnie wielki plus za opakowanie, prezentację, dobór produktów w środku i element niespodzianki.  🙂 

Na minus tylko niezabezpieczenie pada Wo-Wo który kilka minut obierałem z sianka. 😞 

Box01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś innego 🙂 spodziewałem się nowości  co nie zmienia faktu że  znalezione produkty  są dobre i sprawdzone. Minus jak już  wspomniał @Qukie za niezabezpieczenie aplikatora Wo-Wo który cały był w sianku.

Ogólnie @Zakochani w detalach fajna akcja i powodzenia dalej 🙂 
20190312_160914.jpg.761b9f0d86d5193a66aac07836370c2b.jpg

20190312_160956.jpg.d0ba67270f75e3404ce78ea302103954.jpg

20190312_161247.jpg.982db8d4566c27f1ed07942c929f59af.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, smerf91 napisał:

aplikatora Wo-Wo

jak sie to czyta ? WOWO ? ŁoŁo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Domel napisał:

jak sie to czyta ? WOWO ? ŁoŁo ?

Nie mam pojęcia 😄 ja bym przeczytał  WOWO 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym trochę jak z BMW... można 'BMwuu' można 'BMdablju' : )
Na wyspach mówią 'łoło', a u nas 'wowo' jak i 'łoło' 😛  Raczej większość z nas się domyśli, bądźmy otwarci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem pod wrażeniem tej mikrofibry bo czaiłem się na nią już dawno ale cena mnie odstraszała, oraz Interior w tym pojemniczku urwał mi 4 litery !

Nie wiem co i kiedy planujecie na box 2 ale jeśli poprzeczka będzie rosła - jestem napalony jak dzik w malinach !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy kolejna edycja? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Domel napisał:

Zacznę 😄

Na początku filmiku to widać twoją kolekcję czy kręciłeś to  w hurtowni☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Domel z tego co mi wiadomo Magic ball jest w buteleczce 215 ml 😁 ale to nie zmienia faktu że porządny płyn do szyb 😉

PS. Nie szczelaj 😉

P.S 2 chyba zapoluje na box nr 2 tylko mam nadzieję że będą one bardzo limitowane i nie pojawi się nagle 10000 boxow bo z tego co zrozumiałem ma to być projekt "kolekcjonerski" 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, rybka napisał:

Na początku filmiku to widać twoją kolekcję czy kręciłeś to  w hurtowni☺ 

To moje zbiory 😄

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slabo u was 😛 z wytrzymaloscia ja swoj otworzylem dopiero na 2 dni po tym jak dostale i to jeszcze  wieczorem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi