Jump to content
Zakochani w detalach

Old School Detailing Box

Recommended Posts

Otworzone 😍

Jedną rzecz mam, pozostałe to dla mnie nowość  🙂

Dzięki @Zakochani w detalach za 3 wspaniałe boxy, fajnie jeśli projekt będzie kontynuowany, a tymczasem, wesołych świąt, odpocznijcie trochę, bo zasłużyliście 

5 godzin temu, BarKoz napisał:

Tak to wygląda po dodaniu w jednym ze sklepów. 😮 @AreK,@Zakochani w detalach - JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!! Dziękujemy za tak fantastyczne przedsięwzięcie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt całej ekipie! 🎄🎅 

Nie wziąłeś pod uwagę tego, że jeden produkt jest teraz w ogromnej promocji ;-)

• Okay 1

21 minut temu, AreK napisał:

Nie wziąłeś pod uwagę tego, że jeden produkt jest teraz w ogromnej promocji ;-)

dokładnie, dlatego napisałem, że 250 to minimum za ten zestaw 🙂

44 minuty temu, aeropro napisał:

dokładnie, dlatego napisałem, że 250 to minimum za ten zestaw 🙂

Dobrze pamiętam, że płaciliście stówę 😜 ⁉️
Ja cały czas nie dowierzam, że to wypaliło.

Jeśli odwaga nam pozwoli to postaramy się podsumować ten rok, żebyście wiedzieli ile pracy wiąże się z przygotowaniem każdego pudełka, jakie to są koszty i czy dużo dołożyliśmy do projektu  w skali roku.
Wszystkim nam, box daje dużo frajdy. Dziękujemy za bardzo miłe wiadomości na PW

Co do unboxingu no.4  
Umówmy się na pierwsze foty , filmy po wigilii. Po tym jak niektórzy otworzą pudełka znajdując je wcześniej pod choinką.
Myślę, że będzie ok.

Tylko nasza trójka nie znajdzie boxów po choinką 😪

p.s. Bardzo stresują nas wiadomości typu "nie mam powiadomienia" itd.
Wszystkie paczki zostały wysłane. Każdą mamy potwierdzoną. O nikim nie zapomnieliśmy. Wszystko było pieczołowicie sprawdzane żeby uniknąć problemów.
Miejmy na uwadze fakt, że kurierzy mają teraz armagedon. Każdy kupuje online i to na ostatnią chwilę. Miejmy wiarę, że wszystko się wyjaśni a paczki do Was dotrą.
Kurier to też człowiek.

Otwarty box 😊 Zawartość boxa przerosła moje oczekiwania, na bogato 😀😀 Brawo dla organizatorów 👏👏

PS. Ci co kupili będą zadowoleni 😉

• Lubię to 2

Box już u mnie, akurat wracałem z dziewczyną i odebrałem paczkę. Nie mogłem się powstrzymać i od razu w aucie otwierałem (nie ja prowadziłem 😉 ). Box jak zawsze mega.

A dwa dni temu siadając u ojca w Q7 mówię, że czas chyba żeby powrócił jasny blask ... 😁 Box rozpier#@#@ system.

• Haha 1

@AreK myślę, że wszyscy chcielibyśmy wiedzieć ile pracy i wysiłki Was to kosztowało. Już teraz jesteśmy totalnie wdzięczni, ale uświadomienie jak ciężkie to było tylko zwiększy naszą radość z tego co dostaliśmy. Jeśli jest tak, że nic z tego nie macie/lub jeśli coś dołożyliście to co powiecie na opcję, żeby box był droższy tak, żebyście też coś z tego mieli (oprócz satysfakcji oczywiście). Uważam, że większość z nas i tak by się zapisała ^^

Osobiście mam boxy 2,3 i 4 i zawartość, zwłaszcza 3 i 4 zwaliła mnie z nóg, dziękuję Wam za to 🙂

Box 03 bez rabatów to 210+, Box 04  - 250+    Może czas na prowadzenie kursów jak mnożyć pieniądze, bo póki co wychodzi Wam to genialnie 🤣

Pozdro i wesołych świąt  🙂

• Haha 2

11 godzin temu, sT3VE napisał:

A dwa dni temu siadając u ojca w Q7 mówię, że czas chyba żeby powrócił jasny blask ... 😁 Box rozpier#@#@ system.

Będzie zatem błysk 🥰

InPost dziś przed południem dopiero wysłał mejla. Paczka w drodze od piątku;) także jutro będzie:D

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Mój box właśnie dotarł 😍 Zdziwiłam się, bo nie dostałam nawet powiadomienia, że paczucha w drodze, tylko od razu telefon od kuriera, że czeka pod zamkniętą firmą z przesyłką, a jak na złość wszyscy mamy dziś wolne. Pan kurier był tak miły, że powiedział, że w takim razie może zawrócić i mi ją podrzucić pod dom. Mały gest, a jak ucieszył... 😊

właśnie odebrałem 😊 chociaż podobnie jak @Inka14 nie miałem żadnego info od inPost 🙂 to będzie jedyna paczka której zawartości nie znam... 😉

Paczka na miejscu. Jak zawsze rewelacja. Taki box rodziny dla mnie bo jedną rzecz od razu przywłaszczył sobie mój synek i jedną żona. Dziękuję już po raz czwarty i chciałbym dziękować dalej 😉

U mnie już jest, akurat jako prezent urodzinowydzięki organizatorom akcji za taką miła niespodziankę

@AreK @Zakochani w detalach paczka dotarła, wielkie dzięki za wspaniałą robotę. Życzę zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz energii do dalszej pracy.  Oczywiście box  wylądował na swoim miejscu i czeka do jutra na otwarcie.  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam 🎄🎁🎄

20191223_120606.jpg.46c658b2bd84172e6fcd3968df0368e2.jpg20191223_120824.jpg.93d486981e26769195afa79ade60b32e.jpg

• Super 1

Box odebrany i przed chwilą otworzony. 

No cóż.. Jest grubo 😄 wszystko się przyda, a szczególnie do zakupu tej największej rzeczy się zbierałem i zebrać nie mogłem, także trafiliście idealnie 😄

Wesołych Świąt! 

Też już mam, rączki świerzbią, a głowa mówi pod choinę i otwieranie po wigilii. Czekałem tyle, to i ten jeden dzień wytrzymam, chyba?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Lubię to 1