Jump to content

Prima Amigo

Recommended Posts

@stg89 dodam swoje pół grosza do Twojego postu. 
2500km to ja robie w 3tyg. Nie rozumiem jak można oceniać trwałości produktu, przy tak bardzo niskim przebiegu. 

• Lubię to 1
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Domel wątpię ze taki maniak, ucierpi kladzac np co 1-2msc wosk. Na PA. Nawet nie natural. W mk1 i w mk3 Ci zrobi robotę. Wiem, bo fordami się bawię od dawna, i znam strukturę ziarna tam 😄 @Lukas

@Domel amigo nie wycina rys, kompletnie nic nie wycina. Ani ręcznie, ani na maszynie. Za to maskuje trochę. W sumie ładniej niż trochę. Czarna Hondę ożywił fest. Idealny jest do naturali, gryzie się z

Opisałem jak to wygląda w moich warunkach użytkowania.  To, że auto robi mało kilometrów dyskwalifikuje możliwość dzielenia się spostrzeżeniami? 🙂 Bardziej zależało mi na zaznaczeniu,  że fusso nie zj

Posted Images

Opisałem jak to wygląda w moich warunkach użytkowania.  To, że auto robi mało kilometrów dyskwalifikuje możliwość dzielenia się spostrzeżeniami? 🙂 Bardziej zależało mi na zaznaczeniu,  że fusso nie zjeżdża z prima amigo, więc nie wymaga jałowego lakieru do aplikacji. Przebieg mały,  ale stojąc pod chmurą deszcze, sniegi, ptasie odchody, kurz i brud robią swoje.

• Lubię to 3
16 godzin temu, stg89 napisał:

Czy po glinkowaniu należy jakoś  usunąć pozostałości Fusso przed polerowaniem?

Polerowaniem usuniesz resztki fusso 😉 

• Lubię to 1
9 godzin temu, Streat napisał:

Polerowaniem usuniesz resztki fusso 😉 

Dzięki,  myślałem,  że może lepiej czymś go ściągnąć żeby np gąbka się nie zapychala szybciej. Jak pogoda dopisze to w majówkę działam.