Skocz do zawartości
Manufaktura Wosku

Woskowa Poczta Pantoflowa - wymiana dóbr :)

Rekomendowane odpowiedzi

Powstał pewien pomysł, który ma polegać na przechodnim wymienianiu się woskami 🙂
A o co chodzi dokładniej? Propozycja jest taka aby zrobić listę osób chętnych pobawić się naszymi produktami. My pakujemy paczkę, w której będzie znajdować się po dużym opakowaniu każdego z produktów i wysyłamy do pierwszej osoby z listy. Osoba, która dostanie paczkę ma za zadanie zrobić test wg swojego uznania a następnie przekazać do kolejnej osoby z listy. Wiadomo, że byłoby miło aby w miarę ogarniać się z czasem i stosunkowo szybko przekazać pakiet do następnej osoby. Następnie opiszcie swoje wrażenia na forum, fotki oczywiście mile widziane.
Do paczki wlatuje 100ml HardCore'a, 100ml Jodido, 75ml Interiora Finish HD w dwóch wesjach zapachowych, cleanery do skór i Satin Leather w dwóch-trzech wersjach.
Fibry i aplikatory macie także już nie będziemy robić scen z akcesoriami 🙂

Jeśli jakiś produkt się skończy wtedy automatycznie dosyłamy na podany przez kogoś z Was adres i uzupełniamy zapas 🙂

To chyba najlepsza droga na sprawdzenie czy produkty spełniają Wasze wymagania, jeśli tak i będziecie chcieli więcej wtedy będziecie mieli już wyrobioną opinię i będziecie mogli skorzystać z forumowej zniżki.

Także lista czas start i działamy!

• Lubię to 7
  • Super 1
  • Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustalmy zasady, kto płaci za wysyłkę?

Wysyłający, czy odbierający?

I w razie niepogody, poniżej jakiejś temperatury lepiej nie wysyłać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@barto125 Chyba uczciwie będzie jeśli będzie płacił kolejny zainteresowany 🙂 Z resztą to kwoty na poziomie 10-12 zł więc myślę, że nie ma o co się pogryźć.

Co do temperatur nie ma co się martwić - chyba że będzie -30 to warto dać woskom potem ze 3-4h aby sobie "odtajały" w ciepłym pomieszczeniu. To nie syntetyki więc nic tam nie zamarznie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

2. Bielutomek - jestem ogromnie ciekaw zapachów w Interiorach, także paczuche przyjmę specjalnie dla nich 😄 bo cała reszta już u mnie testowana była 😇🤝

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

2. Bielutomek - jestem ogromnie ciekaw zapachów w Interiorach, także paczuche przyjmę specjalnie dla nich  bo cała reszta już u mnie testowana była 

3. aeropro, od Bielutomka odbiorę osobiście 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

2. Bielutomek - jestem ogromnie ciekaw zapachów w Interiorach, także paczuche przyjmę specjalnie dla nich  bo cała reszta już u mnie testowana była 

3. aeropro, od Bielutomka odbiorę osobiście 

4. Zdroja0 - interior jest spoko, ale chętnie przetestuje resztę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tylko się koledzy przyłożą będzie grubo 🙂 Mam nadzieje tez że nic się nie potraci po drodze i wyjdze super inicjatywa 😉

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

2. Bielutomek - jestem ogromnie ciekaw zapachów w Interiorach, także paczuche przyjmę specjalnie dla nich  bo cała reszta już u mnie testowana była 

5. Alexander.p - bardzo fajny pomysł. Chętnie wezmę udział. Szybka weekondowa akcja i paka leci dalej. 

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Manufaktura Wosku pytanko Panowie, trzeba ogarniać test każdego produktu? Czy tak jak w moim przypadku, interesują mnie Interiory, i mógłbym tylko ich test/recenzje wrzucić?:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

5. Alexander.p - bardzo fajny pomysł. Chętnie wezmę udział. Szybka weekondowa akcja i paka leci dalej. 

6. krzychu_g również chetnie przetestuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

2. Bielutomek - jestem ogromnie ciekaw zapachów w Interiorach, także paczuche przyjmę specjalnie dla nich  bo cała reszta już u mnie testowana była 

4. Zdroja0 - interior jest spoko, ale chętnie przetestuje resztę.

6. krzychu_g również chetnie przetestuje 

7. david2888

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. barto125 - piszę się

2. Bielutomek - jestem ogromnie ciekaw zapachów w Interiorach, także paczuche przyjmę specjalnie dla nich  bo cała reszta już u mnie testowana była 

4. Zdroja0 - interior jest spoko, ale chętnie przetestuje resztę.

7. david2888

8 . Cinekdco bardzo chetny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, dziś paczka została umieszczona w Paczkomacie więc jutro/pojutrze będzie u Barta 🙂
Kontaktujcie się między sobą i zgrabnie wymieniajcie się towarem a będzie super zabawa 🙂
Podejrzewam że cleaner do skór zejdzie w chwilę także proszę w razie czego o info żeby uzupełnić braki. Wosków nie ma szans żebyście zużyli chyba że zaczniecie testować na Actrosach wraz z naczepami 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Manufaktura Wosku każdy produkt może być wysyłany, nie patrząc na temp? Cleaner do skór, nie jest na destylowanej? 😄 
Żeby ktoś lodów MW nie dostał 😄

Ps.1
@barto125Jak coś, to będę czekać na priv od Ciebie 😄
Ps.2
 @aeropro Daj znać na priv, co i jak z odbiorem osobistym, u mnie dosłownie parę min wystarczy na obycie się z produktami 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bielutomek Jak jutro dojdzie, to w czwartek wysyłam, jeśli w środę przyjdzie, to wyślę w piątek/sobotę pewnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Cinekdco napisał:

1. barto125 - piszę się

4. Zdroja0 - interior jest spoko, ale chętnie przetestuje resztę.

7. david2888

8 . Cinekdco bardzo chetny

9. Damiano2007 - też się pobawię 😉

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi