Skocz do zawartości
Lolopolozo

Polerowanie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, menior napisał:

uzyje rotacji i pasty tej nowej od SG 

przestałem się bawić w produkty GP, twardy lub średni pad i tlenek ceru są niezastąpione 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybe dzisiaj wyglinkowalem, umylem odtluscilem, uzylem autoglyma, tenzi ipa i plynu do szyb shinygarage i "rynna" slad na szybie ciagle jest 😑 chyba tylko polerowanie wchodzi w gre. Ktoś w Bydgoszczy i okolicach działa w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał już ktoś styczność z SHINY GARAGE - Glass Pro Polish? Radzi sobie tak dobrze jak produkt AutoGlym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miał już ktoś styczność z SHINY GARAGE - Glass Pro Polish? Radzi sobie tak dobrze jak produkt AutoGlym?

Testowałem ostatnio cartec, cgp, ag, 4nano. SG na pewno nie odbiega od cgp. Powiedział bym ze 4nano i SG sa pół oczka wyżej niz cgp, a cartec na poziomie cgp lub pół oczka niżej.
To wstępne oceny, za jrotko nimi pracuje jeszcze zeby wypowiedzieć.sie o usuwaniu Ew rys vs rozpuszczaniu waterspotow.
Mysle ze to dobry produkt

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Badii23 napisał:

51 minut temu, MlodyKoguT napisał:

Podpinam sie pod pytanie

Wrzucałem tu testy już. Porównywałem z AG i Temachem

Solidny cleaner do szyb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Birkhof @Domel usunie mi z szyby mocne zacieki pod wycieraczkami? Nie mam pojęcia z czego one są. Wyglądają i mienią się w słońcu jak plamy benzyny na asfalcie.

Edit: polerujecie te środki tricolorem czy specjalną kostką filcową do polerowania od carpro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=3124]Birkhof[/mention] [mention=2113]Domel[/mention] usunie mi z szyby mocne zacieki pod wycieraczkami? Nie mam pojęcia z czego one są. Wyglądają i mienią się w słońcu jak plamy benzyny na asfalcie.
Edit: polerujecie te środki tricolorem czy specjalną kostką filcową do polerowania od carpro?

Powinno puścić którymkolwiek.
Ja kupilem filc, do tego mocny klej i przykleiłem na gumowa kostkę - idzie aż Milo :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z niewidzialna wycieraczka od sg? Glownie chodzi o aplikacje bo bylaby to moja pierwsza niewidzialna wycieraczka. Wytrzyma to dłużej niz rainx? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, MlodyKoguT napisał:

A jak z niewidzialna wycieraczka od sg? Glownie chodzi o aplikacje bo bylaby to moja pierwsza niewidzialna wycieraczka. Wytrzyma to dłużej niz rainx? 

to jest dosc nowy produkt. Testy trwają:

2018-10-11-12-43-40.jpg

Do tej pory zaliczyłem jeden malutki deszczyk i zrzucało przy 60 km/h także jeszcze sie wypowiedzieć nie mogę 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MlodyKoguT napisał:

Ciężko powiedzieć o wytrzymałości tego produktu bo to nowość. W tym tygodniu wrzucam nw od SG a obok ultra glaco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz. Pochwalcie sie wynikami jak wypadla za jakis czas 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam od siebie, że porównuje Soft i Drop-Off od początku października (niestety nie pamiętam dokładnej daty aplikacji)  i dzisiaj  oba po odetkaniu zachowują się tak samo 😉 Były położone na wypolerowaną (CeriGlass) i odtłuszczoną (WipeOut) powierzchnię.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam odprysk na szybie przedniej, który wcześniej został zaklejony u fachowca od szyb. Chciałbym Was zapytać czy śmiało mogę polerować szybę, czy mieć jakieś opory? Polerowanie planuję rotacją, tlenkiem ceru i oczywiście odpowiedni pad do tego, następnie NW (SOFT99 GLACO BLAVE).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, camus napisał:

Chciałbym Was zapytać czy śmiało mogę polerować szybę

bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rygrys  - Takiej odpowiedzi oczekiwałem - dzięki serdeczne, bardzo mi pomogłeś!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi