Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, rudi0018 napisał:

@jelinski17 czekać tylko, kiedy zrobisz porownanie ich wszystkich i powiesz, który produkt Twoim zdaniem jest najlepszy w poszczególnych kategoriach (look, szklistość, głębia, kropelkowanie, trwałość itp) 😉 

Jak narazie mam dwóch faworytów : szklistość, kropelki to oczywiście water Gold który w duecie z Gold waxem robi cuda na moim lakierze,a jeśli chodzi o wet look, głębię i przyjemność z docierania w każdych warunkach to hypnotic od wiedźmy 🙂

Co do trwałości to BSD, ssw i wbrew pozorom water Gold im więcej razy nałożony tym robi się trwalszy i może zaskoczyć. 

Tutaj ostatnia aplikacja duetu od prostaff:

IMG_20190420_132443.jpg.70f84b3fffff06eff8ff83c3ef795612.jpg

A tutaj wosk OSD plus hypnotic icon:

IMG_20190420_084150.jpg.69b16bbb817cfd51b0c029c5076ee644.jpg

IMG_20190420_083958.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem co wy macie za problemy z Elixirem. Chyba za bogato go kładziecie. Ja swoje pierwsze testy już po premierze wykonałem - styczen/luty. Temperatury nie za ciekawe. Mycie na zewnątrz. Wjazd do garazu ogrzewanego - temp. 16st. No i aplikacja. Strzał na panel... Rozprowadzenie i druga strona mf dotarcie i jest lux 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tak, Water Gold daje radę. Wożę teraz w bagażniku Water Golda, SSW oraz Botoxa i nic mi więcej w kwestii qd/qw nie potrzeba

Co do Elixira jak dla mnie przy podobnym poziomie aplikacji lepszą robotę robi Reload więc u mnie uznania nie zyskał. Ale przyznaję też, że mi nigdy Reload nie sprawiał trudności w użyciu, jak niektórym osobom na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tylko dodam z mojego krótkiego doświadczenia z produktami:

Water gold:

+nakładanie +kropelki szał pał

Elixir:

+look +śliskość

Oba znakomite produkty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi