Jump to content
IGNORED

Pomagamy odbudować garaż po pożarze.

Recommended Posts

• Administrator

Witajcie,
zapewne wielu z Was już wie jaką tragedię przeżył jeden z naszych forumowiczów.

@bienekpotrzebuje naszego wsparcia i pomocy.

Zachęcam Was do wsparcia na  

https://zrzutka.pl/mb2k4p

Każdy grosz jest na wagę złota.

Z góry Wam dziękuję za pomoc.

• Lubię to 8
  • Super 12
  • Okay 5
  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hej, Mama mnie poinformowała, że doszły jakieś paczki. Jeszcze nie wiem od kogo, ale bardzo Wam dziękuję. Jak wrócę z moim maluchem do domu to na spokojnie wszystko przejrzę i będę dziękował każdemu

Witajcie, zapewne wielu z Was już wie jaką tragedię przeżył jeden z naszych forumowiczów. @bienekpotrzebuje naszego wsparcia i pomocy. Zachęcam Was do wsparcia na   https://zrzutka.pl/mb2k4

Moje słoneczko w końcu spi w domu... Przez chorobę nie widziałem go prawie 2 tyg. Jeszcze musi upłynąć troche czasu żeby doszedł do siebie, ale wierzę, że będzie dobrze.

Posted Images

Rowniez doda ze osoby chetne przekazac czesc swojego asortymentu dla Kamila moze wysylac paczuszki na adres;

Paweł Białas

Wodnica 71

76-270 Ustka

Tel: 664 258 994

Email: BialyUst@gmail.com

adres nalezy do kolegi @BialyGTI ktory gromadzi datki i potem wysyla na adres Kamila!

Mile widziane jest wszystko, akcesoria, chemia, bony doslownie wszystko. !

• Lubię to 1
  • Moderator

Jal ktos chce cos przekazac, moze to byc cokolwiek nawet jeden aplikator to po wysylce prosze o info na PW. Badz do paczki dolaczyc kartke z nickiem z forum. Ułatwi mi to wprowadzanie was w liste 🙂

Edit/ @Strus ty dawales info na DM ?? Jak tak to zaraz napisze do Jolki zeby przypieła posta 

Kasą co prawda obecnie nie śmierdzę ale kosmetykami mogę się podzielić, dajcie tylko znać czy chemia profesjonalna czy amatorska, najlepiej jakbym wiedział co chłopak lubi bo każdy pracuje na czym innym, jeśli mam w regale to oddam. 

• Administrator
3 minuty temu, Bielutomek napisał:

dramat... przecież odbudowanie wszystkiego to będzie masakra 😕 

Dramat byłby gdyby nie było tak zwartej i prężnie działającej społeczności FKA. Z nami będzie łatwiej ;-)
W pół dnia zbiórki mamy 30% minimalnej kwoty. Lecimy .....

• Lubię to 4
  • Super 2
  • Okay 1
  • Administrator

To jest minimalna, gwarantowana  kwota. Będzie więcej to nic się nie stanie.
Gdybym chciał większą musiałbym przejść dwustopniową weryfikację konta (tak to zrozumiałem) Każdy dzień się liczy.
Ja i tak będę weryfikował dwuetapowo. Póki co wysłałem przelew kontrolny i czekam na ruch ze strony zrzutka.pl.
Wszystko pod kontrolą.

• Okay 2