Skocz do zawartości

Pomagamy odbudować garaż po pożarze.


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrówka dla młodego wszystko będzie dobrze. Musi   [mention=4462]bienek[/mention] tenzi w środę ma wysłać pake do Ciebie z tą ważna chemia do czyszczenia. Będzie miał kto ją odebrać w razie w? 

 

 

Moja mama będzie raczej do czwartku w domu. W piątek pewnie przyjedzie do szpitala więc nie będzie kto miał odebrać w tym dniu. W następnym tygodniu, a przynajmniej w pierwszej części maluch będzie na ojomie więc też raczej, ktoś będzie w domu z racji braku odwiedzin. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mama mnie poinformowała, że doszły jakieś paczki. Jeszcze nie wiem od kogo, ale bardzo Wam dziękuję. Jak wrócę z moim maluchem do domu to na spokojnie wszystko przejrzę i będę dziękował każdemu z osobna.

Sprawa najważniejsza z tych najwazniejszych!!

Mój kochany syneczek miał jednak wczoraj operacje. Wg lekarzy wszystko przebiegło super. Widać było na ich twarzach zadowolenie z dobrze wykonanej roboty :)
Mój mały siłacz w niecałe 20 godzin po 4.5 godzinnej operacji, jak nas zobaczył od razu zaczął się brać do siadania!!!
"Czytał" swoją bajeczkę i bawił się zabawka. Nie mogliśmy uwierzyć w to co widzimy!

Nie chce zapeszać, ale od września 2017 kiedy po badaniach 3d dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko będzie miało wadę serca, po raz pierwszy czuje jakby spadł ze mnie 100 tonowy ciężar..


Jestem prze szczęśliwy i mam nadzieję, że dalej będzie już tylko lepiej i wkrótce będę miał najcudowniejszego malego pomocnika jakiego można sobie wymarzyć.

W takiej chwili człowiek nabiera nowych sił i chęci do życia bo nie ma nic cudowniejszego niż uśmiech swojego wyleczonego dziecka.

  • Lubię to 10
  • Super 14
  • Okay 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.