Skocz do zawartości

DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

@rygryss Najlepsze, że ja w ogóle nie zamierzam negować tej marki, po prostu z niej już zrezygnowałem, przez ten mętlik... Możemy żyć w nieświadomości odnośnie innych firm, bo mogą też robić zmiany i nas o o tym nie informować, ale powiem tak: Born To be mild pachnie od kiedy pamiętam tak samo, i tak samo się nim myje, i jakoś wole przy nim zostać. 

Przeraża mnie po prostu to, że ktoś używa aktualnych wersji, i się wypowiada w temacie, jako znawca wszystkiego. A fakty, takie jak z tym szamponem (który wtedy zrobił na mnie ogromne wrażenie...) są wręcz dziwne 🙂 Zmienia się zapach, a przy tym ph? Aromaty maja większe ph? Chciałbym żeby taką informacje potwierdził @RRC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj szarpnąłem się na pierwszą wersję szamponu, dzięki @397 za próbkę...

szamponik jak dla mnie praktycznie niczym się nie różni od wersji drugiej,

również pH7,6 po rozcieńczeniu

koncentrat pH9,5 piana super,

 

poślizg rewelacja... różnica jest tylko w zapachu

ogólnie kozak i na chwilę obecną nie widzę konkurencji

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wciąż nie kumam o co z zapachami chodzi. Rafał, zdaje się pisał że zmiana zapachu była na samym początku. Ja mam szampon od jakiś 2 miesięcy i jest brzoskwiniowy. Czy ten co jest teraz pachnie winogronami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wciąż nie kumam o co z zapachami chodzi. Rafał, zdaje się pisał że zmiana zapachu była na samym początku. Ja mam szampon od jakiś 2 miesięcy i jest brzoskwiniowy. Czy ten co jest teraz pachnie winogronami ?
Dokładnie tak. Dla mnie śmierdzi a nie pachnie. Pachnie winogronami to VP Concentrated Car Wash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, guja napisał:

Witam to jak z tym podjadaniem wosku w wersji winogronowej ? Bo zamówiłem na allidrogo wersje stara a przyszła mi nowa - zielona 😞

Raczej żadna nic nie podjada. Starą mam od kwietnia 2018, nową jakiś czas męczy kuzyn i u niego też nie widać negatywnych skutków. Teraz czekam na tego kwaśnego. Bo mimo całej zadymy myją BDB i piana jest jak na sterydach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2019 o 11:59, rygryss napisał:

poślizg rewelacja... różnica jest tylko w zapachu

ogólnie kozak i na chwilę obecną nie widzę konkurencji

A ja widzę - Sonax Green Lemon, którego ostatnio w markecie kupiłem za całe 11 złotych za dwa litry. Mój jedyny szampon na zimę obecnie, bo psychicznie jestem ukontentowany sunąc rękawicą jak po poduszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, guja napisał:

Witam to jak z tym podjadaniem wosku w wersji winogronowej ? Bo zamówiłem na allidrogo wersje stara a przyszła mi nowa - zielona 😞

Mam wersje winogronową i w niedzielę używałem jej pierwszy raz. Samo mycie super bo jest dużo piany tak jak lubię i rękawica sunie gładko po lakierze, ale za to trzeba go dłużej wypłukiwać bo zostawia coś po sobie. Tydzień temu kładłem na lakier ADBL QW i widać było że kropelkowanie i zrzucanie wody było ciut gorsze niż przed myciem. 

 

5 godzin temu, rygryss napisał:

@Michał126 , w takim razie nie będziemy drążyć tematu, jak porównasz do RRC, a ja do Sonaxa, wtedy można powiedzieć że....

na chwilę obecną z tych które używałem, nie widzę konkurencji.

Mam tego Sonaxa, co prawda raz go używałem na jesieni ale więcej piany, lepszy poślizg i lepszy zapach prosto z butelki były moim zdaniem po stronie RRC, z kolei Sonax lepiej się wypłukiwał no i wychodził ekonomiczniej bo zapłaciłem za niego około 20zl za 2L. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.