Skocz do zawartości

DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

jak już wiadomo wpadło cztery produkty RRC, tym razem chciałbym pochwalić sie swoją opinią na temat szamponu od RRC

 

cena rewelacja 15pln

 

zapach- tu mnie mają, delikatna nuta winogrona,

nie tak intensywny jak przy pianie Eco Shine, ale przyjemny dla nocha

 

 

wydajność- super, 25ml na 10L wody

 

poślizg- bez achów i ochów, ślizga się na przyzwoitym poziomie, ale...

podbiłem do wiadra z myjką ciśnieniową i wzruszyłem szamponik (patrz filmik) i oszalałem,

robiłem już tak z niejednym szamponem i czegoś takiego nie widziałem.

Po wzburzeniu zrobił sie puch i mycie wskoczyło na wysoki lvl,

ciężko to opisać, mycie puchem/pianą, naprawdę ekstra.

 

 

ten produkt do mnie przemawia, ale nurtuje mnie ph w koncentracie

 

P1070857.JPG

filmik z mycia szamponem

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, rygryss napisał:

nurtuje mnie ph w koncentracie

Przecież nie myjesz koncentratem 😉 Poza tym sam pokazałeś że pH jest neutralne.

 

Ja mam pierwszą wersję szamponu która aż tak się nie pieni po ataku myjką 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypłukiwanie takiego szamponu, co się mocno pieni ? Zauważyłem ostatnio, że lepiej mi się myje szamponami z "normalną" pianą, bo nie ma tyle roboty z płukaniem/ wypłukiwaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus @Gesiu_15 , mnie bardziej do winogronka... możliwe, że mam kiepski węch, ale żonka stwierdziła, że delikatna nuta winogrona jest wyczuwalna.

 

 

3 godziny temu, Bielutomek napisał:

ma 7.3

o w mordę

3 godziny temu, david2888 napisał:

Jak wypłukiwanie takiego szamponu

nie miałem problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam pierwszą wersję bo jeszcze z pomarańczowym paskiem na butelce. Piana również na bardzo wysokim poziomie, co do zapachu to nie pamiętam bo ostatnie mycie ręczne było jakoś w listopadzie ;/ Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego szamponu dobre domywanie, super piana i poślizg, z wypłukaniem też nie miałem problemów. Co do podjadania to się nie wypowiem bo stosowałem na powłokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon w obecnej wersji jest od kilku miesięcy, oprócz polepszenia intensywności zapachu nie planujemy żadnych zmian. Co do podjadania czy innych bzdur...albo coś jest na tyle mocne że ma właściwości do rozpuszczania wosku albo nie. Jeżeli umyłeś cały samochód szamponem, który usuwa powłoki to usuniesz powłokę z całego auta. Jeśli po myciu wosk przestał "działać" w kilku miejscach to znaczy że został w tych miejscach usunięty mechanicznie, lub był nałożony niedostatecznie, a proces usuwania go to nie tylko ostatnie mycie ale też kilkanaście poprzednich. To wszystko jest dość proste, warto zrozumieć zasady panujące w chemii. Nasz nowy szampon actywny ma około 2,5 pH i w testach nawet naszego QD nie ruszył. Nasz Hardcore 14 pH, w rozcieńczeniu powyżej 1:20 też nie, wiec pamiętajcie pH to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adaszek96 napisał:

Wasz szampon miał zmianę zapachu miał inny zapach niż ten, który jest aktualnie

Masz 2 butelki szamponu z innym zapachem skoro jesteś tego taki pewien ?

 

19 minut temu, Adaszek96 napisał:

To nie była zmiana intensywności zapachu.

3 godziny temu, RRC napisał:

oprócz polepszenia intensywności zapachu nie planujemy żadnych zmian

O ile ja umiem czytać a Rafał pisać to zmiana intensywności zapachu jest planowana a nie już się odbyła. @RRC - jeśli się mylę to mnie poprawcie.

 

 

Co do zapachu - winogrono w serii Bad Boys, brzoskwinia w serii Car Wash

1957959901_Screenshot_2019-01-20RRCustoms-szamponiinnekosmetyki(1).png.5f8e85075de8935731563346dffa4170.png

:-o😂:-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam dwie butelki. W jednym zapach jest winogronowy(śmierdzi) w drugim brzoskwiniowy - pierwszy zaraz po premierze który trafił do sklepów. Mówię o serii Car Wash. W serii Bad Boy's był zapach winogronowy - bardzo przyjemny intensywny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie butelki, była zmiana zapachu, teraz ma być zmiana intensywności. Sprawdzę właściwości myjące jak się ociepli. Ilość piany, poślizg... czyli tak jakby 3 wersja, choć zmiany mogą być kosmetyczne (zapach - według mnie na minus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się zrobić test szamponu na Fusso i Titanium od Z...

podzielę maskę i będę mył aż mi ręka odpadnie :-D zobaczymy czy po nastym razie, będą zmiany w kroplingu któregoś z wosków. Na chwilę obecną mam mieszane uczucia, kolega @Bielutomek  zamieszał mi w głowie pierwszą wersją- pH 7,3, a w niby poprawionej wersji prawie pH10... 

jest tyle nieścisłości, niewiadomych i podejrzanych akcji, że tak naprawdę nie wiadomo co jest co... 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.