Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Domel napisał:

Potwierdzam. Bardzo gustowny zapaszek w opakowaniu - zobaczymy jak w aucie 🙂

Masz może porównanie z Tom Wax Smart Wax ? 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Manufaktura Wosku napisał:

@Tomas22 Niestety nie ale możesz być pierwszy, który taki test przeprowadzi 🙂

Ja pierdziele ta autokorekta 😉

Chodziło mi o kwestie zapachu Rim wax smart wax. Mam I uwielbiam ten zapaszek 😁

Najprędzej kwiecień jak będę w PL powacham i ocenie. Rim wax to mój #1 jeśli chodzi o zapach kosmetyków samochodowych ale czy na długo ? 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to się nakłada na te bardziej porowate plastiki? Jak z łatwością nakładania w porównaniu do gąbeczki nasączonej dressingiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lol19pl Przy bardziej porowatych powierzchniach fajnie jest użyć aplikatora mikrofibrowego, który jest nieco agrysewniejszy aniżeli piankowy przez co lepiej dotrze w zagłębienia tapicerki.

Co do aplikacji: dressingi najczęściej są na bazie wody w dużej mierze, przez co ich aplikacja jest banalna. Dressing w formie wosku jest tym łatwiejszy w aplikacji im większa temperatura chociażby podczas nacisku aplikatorem na powierzchnie; lecz jego efekt jest bardziej długotrwały chociażby z prostego względu, że tam nie ma co odparować więc nie ma możliwości abyś pominął jakąś część czy element

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Dodam swoje 3 grosze do tematu, zakupiłem tester Crispy Lemon cookie, mimo, że auto było wewnątrz czyste z dressingiem megsa to ściągnąłem go żółtym Funky Witch'em, dałem chwilkę na odparowanie i zabrałem się za robote.

Jako, że to moja pierwsza styczność z woskiem do wnętrza to po przeczytaniu porad nastawiony byłem na smalcowanie palcami. Wyszorowałem łapy białym jeleniem, ale niestety porowate powierzchnie sprawiły, że zużyłbym sporo za dużo produktu, więc znalazłem w komórce jakąś stara gąbkę do mycia auta, wykroiłem kwadracik mniej więcej 3-4cm tak, żeby wszedł w opakowanie i... tu pierwszy szok, produkt rozprowadza się cudownie! Wejście w zakamarki to żaden problem, z łatwością można nanieść miedzy przyciskami konsoli bez upierdliwego dłubania resztek ze szczelin. (ten mały kawałek gąbki robi sie po pewnym czasie cały nasączony) Podzieliłem auto mniej więcej na 4 części aby dać produktowi nieco czasu zanim dotrę fibrą. Po dotarciu połysk woskowy znika, a zostaje super efekt odżywionego czarnego tworzywa. Opakowanie tester (chyba ok 12ml) starczyło na całe wnętrze bmw F30 tj, boczki, cała przednia konsola wraz z kierownica (bez obszycia), plastikowe elementy siedzenia i nawet listwa w bagażniku i osłonki sprężyn tylnej klapy 😄 generalnie praktycznie każde tworzywo jakie znalazłem w aucie 😅

Moim ulubionym dressingiem do tego czasu był Meguiars Ultimate Protectant, efekt mi odpowiadał, ale aplikacja w szczeliny to katorga - teraz mam po problemie 😄 no i efekt fajniejszy 🙂 ja od siebie polecam, poniżej kilka zdjęć - niestety telefonem na szybko zanim się ściemniło.

Na 100% kupuje duże opakowanie 🙂

IMG_2355.jpg

IMG_2360.jpg

IMG_2362.jpg

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi