Skocz do zawartości

Jakieś nowe woski 2018??


alfaJersey

Rekomendowane odpowiedzi

Buduję sobie powoli zestaw kosmetyków pod kijankę i zastanawiam się czy pojawiły się jakieś ciekawe woski naturalne w 2018 roku? Ogólnie jestem mocno zakochany w Dodo, ale to idzie na Alfę. Do Kijanki chcę coś nowego. Bo świat kręci się tutaj koło standardów Swiswaxa, Zymola, Dodo... czasami ktoś odpali jakiegoś naturalnego Japońca ale to wszystko to "klasyka gatunku". A coś czego jeszcze nie było?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alfaJersey napisał:

zastanawiam się czy pojawiły się jakieś ciekawe woski naturalne w 2018 roku?

myślę, że 99+ % wosków, które są na rynku od lat nadal nie przetestowałeś, wiec nie koniecznie trzeba się skupiać na nowościach...

 

ogólnie to przeoczyłeś mega promo na blek frajdej, 

Celeste Dettaglio  z 650zł do 260zł spadło

Można potocznie powiedzieć,  że jest to droższy odpowiednik Glasura

 

 

I  określenie woski naturalne, to najczęsciej polega to na domieszce naturalnej w postaci wosku carnauba, montana, pszczelego itp...

Ale to normalne, bo raczej niemożliwe by wosk (surowiec) wytrzymał 3 miesiące bez wspomagania syntetykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wosk naturalny to mieszanina z chemicznymi utrwalaczami. I wiem, że nie przetestowałem większości dostępnych na rynku, po prostu lubię bawić się nowinkami. Nie jestem miłośnikiem oldtimerów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Birkhof napisał:


Co mam patrzeć? Polecasz to pytam co masz więcej do powiedzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ale nie napisałem nigdzie polecam napisałem tylko aby poczekać bo pojawia się nowy gracz na naszym rynku i na dodatek jest to rodzima firma  . 

na fb możesz zobaczyc ich zapowiedz i przykładowe realizacje w formie 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do nowinek trzeba się ograniczać 😉 jeśli firma zaczyna od 0 to wątpię by wyczarowali coś ekstra. Każdy wosk będzie taki "Basic" naradzie muszą sprostać temu wyzwaniu 😁 tzn nie napalam się na żadne Enzo, Royal itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 17:21, Tomas22 napisał:

Ogólnie do nowinek trzeba się ograniczać 😉 jeśli firma zaczyna od 0 to wątpię by wyczarowali coś ekstra. Każdy wosk będzie taki "Basic" naradzie muszą sprostać temu wyzwaniu 😁 tzn nie napalam się na żadne Enzo, Royal itp. 

Niestety nie zgodzę się z Tobą.

To, że firma zaczyna od zera nie znaczy, że produkty nie będą dopracowane. Wiem z dobrego źródła, że produkty ENZO są mocno przemyślane, długo testowane i w bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch rozumiem 😉

Nie wątpię by były kiepskiej jakości czy nieprzemyslane. Nie mam jakiś wymyślonych oczekiwań co do nowych wosków ale nie nastawiam się że stworzą jako pierwszy wosk coś porównywalnego do SV onyxa czy zymola glasura 😉

Trzymam kciuki za każda młoda Polska firme ale już chyba wyrosłem z takich nowinek 😉 z pewnością kupię ale poczekam na recenzje 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.