Skocz do zawartości

Czarne Audi S4 (172 zdjecia)


BiałyGTi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczął się temat o LPG to i jest dyskusja. Normalne. Akurat taki temat drażliwy dla niektórych jak diesel vs benzyna czy brunetki blondynki albo obie 😄

Klient pewnie kupił z LPG ,albo dokupił sobie jakiegoś daily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co chodzi zwolennikom jednego i drugiego ale tu nie ma racji czy złotego środka bo ile ludzi tyle gustów więc uważam że dyskusja na ten temat nie ma sensu. I tak nie wmówi  się fanom czystej benzyny w autach sportowych, gazu ani ja odwrot. Słowne przepychanki niczego nie zmienia bo tak naprawdę jedna i druga strona ma i nie ma racji na swój sposób rozumienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co chodzi zwolennikom jednego i drugiego ale tu nie ma racji czy złotego środka bo ile ludzi tyle gustów więc uważam że dyskusja na ten temat nie ma sensu. I tak nie wmówi  się fanom czystej benzyny w autach sportowych, gazu ani ja odwrot. Słowne przepychanki niczego nie zmienia bo tak naprawdę jedna i druga strona ma i nie ma racji na swój sposób rozumienia. 

Amen!
Niektórym nawet kolor ścian w czyimś domu przeszkadza .. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj relację, z żółtą S4. Sedanymi się nie podobają, to będę mógł nacieszyć oko🙂 Panowie, nie ma co się kłucić o takie rzeczy, jednemu pasuje gaz, drugiemu czysta benzyna, a trzeciemu gaz. Z racją jest jak z d##ą, każdy ma swoją 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajna relacja, autko odzyło widać to gołym okiem. W dobie obecnej ilości nowych relacji psb nie mam się do czego przyczepić. Wg mnie wszystko jest zrobione jak trzeba. Sam wiesz, co miałeś zrobić i to po prostu zrobiłeś, a mi zostaje podziwianie efektu Twoich prac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz przeszkadza...? 🤣

A czy ktoś z krytykująch wie ile to auto pali?? Myślę, że nie. 
Mam drugą taką eskę i tylko LPG pozwala cieszyć się tym autem na codzień. Na PB wskazówka ucieka momentalnie.

 

Co do audi i pracy wykonanej. Dla mnie super.

Na miejscu właściciela odświeżyłbym kierownicę, która zdradza przebieg auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@REVO no w końcu ktoś zauważył że skoro S4 to nie tylko koc i do garażu ale jeżdżenie na codzień 🙂 nie popadajmy w skrajność, to nie jest Ferrari tylko Audi - a że szybkie, zwarte i ogólnie przyjemne na codzień - LPG zdaje się być racjonalnym rozwiązaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co jest złego w ekonomicznej jeździe sportowych autem na LPG zamiast ładowanie kasy w benzyne?? Zobacznie ile monet właścicielowi zostaje w kieszeni chociażby na detailing :)

 

Jakie pasty i pady poszły na lakier? Pytam, ponieważ też mam B7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
7 godzin temu, MarioGdynia napisał:

Witam 

Efekt bardzo bardzo  ładny 🙂   szukam kogoś do korekty, z okolic Trójmiasta do swojego samochodu czarny A4 B8 

Dzieki za miłe słowa a co do auta to troche daleko ale jak bys chciał to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.