Skocz do zawartości

Czarne Audi S4 (172 zdjecia)


BiałyGTi

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, krd napisał:

Ja też do końca tego nie rozumiem zwłaszcza jak właściciel nie jeździ nim na codzień. W końcu każdy kto kupuje V8 jest świadomy, że spalanie będzie prędzej 20L- jak 10+ 😄

Właśnie o to dokładnie mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest styczeń to każdy skraca zakres prac do minimum 😁 mycie czegokolwiek w temperaturze. Nawet poniżej 10 stopni nie jest najprzyjemniejsze 😁

A wracając do tematu Paweł kupa świetnej roboty. Oby więcej i więcej i więcej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń i obserwacji wynika że warto jest dać lub zrobić więcej niż się umowilo, świadczy to dobrze o wykonawcy usługi lub sprzedawcy, ludzie kochają dostawać coś za Free lub troszke więcej, czasem wystarczy szczegół. Nawet jeżeli taki klient nie zapłaci od razu więcej, najpewniej następnym razem też skorzysta twoich usług. Nie ujmując Twojemu profesjonalizmie, nakładowi pracy ani Twoim umiejętnością stwierdzam że warto zrobić troszke wiecej:) Każdy ma swoje podejście i trzeba to szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Tomas22 napisał:

Oby więcej i więcej i więcej

Mam jeszcze żółta S4 tym razem w Kombi ale chyba sobie odpuszczę  😛  no bo pech chiał ze nie dałem NW oraz koła tez nie były wygłaskane od srodka a powłoka no coz, rowniez tam nie wpadła 😄 aaa i bym zapomnial no kurde tez ma Gaz😅 

 

11 minut temu, wojtek1788 napisał:

Nie ujmując Twojemu profesjonalizmie, nakładowi pracy ani Twoim umiejętnością stwierdzam że warto zrobić troszke wiecej:)

teraz takie pytanie  ?? ode mnie a skąd wiecie ze cos od siebie nie dołożyłem ? bo rozumiem ze miałem napisać ze jestem taki dobry ze klientowi umyłem motor oraz zabezpieczyłem elementy pod maska

 

Panowie bądźmy poważni można sie doczepić do wszystkiego nawet do relacji @AreK gdzie akurat jego sa na poziomie Mistrzowskim no ale jak by ktos chciał to by cos znalazł

A jesli wy robicie prezenty to fajnie super 😛 ciesze sie ze sa osoby ktore daja cos od siebie. Ja jestem inny i robie tylko to o co mnie poproszono jak klient chce Onestepa + wosk bo powloka jest dla niego za droga to dostaje Onestepa + wosk i nic więcej, jeśli chce żeby mu nie myc szyb bo według niego sa czyste to ich nie myje

 

I tyle na temat. Czekam na Więcej Relacji  🙂 oraz zachęcam do wstawiania swoich prac w PSB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja pierniczę. To już nic nie można napisać bo jaśnie Pan czy Pani się obrazi? Wstawiając tutaj pracę trzeba liczyć się z odzewem, doszukiwaniem błędów i propozycjami innego rozwiązania problemu. Jak ktoś ma problem z w/w to po co w ogóle zamieszcza prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BiałyGTi napisał:

Mam jeszcze żółta S4 tym razem w Kombi ale chyba sobie odpuszczę  😛  no bo pech chiał ze nie dałem NW oraz koła tez nie były wygłaskane od srodka a powłoka no coz, rowniez tam nie wpadła 😄 aaa i bym zapomnial no kurde tez ma Gaz😅 

 

teraz takie pytanie  ?? ode mnie a skąd wiecie ze cos od siebie nie dołożyłem ? bo rozumiem ze miałem napisać ze jestem taki dobry ze klientowi umyłem motor oraz zabezpieczyłem elementy pod maska

 

Panowie bądźmy poważni można sie doczepić do wszystkiego nawet do relacji @AreK gdzie akurat jego sa na poziomie Mistrzowskim no ale jak by ktos chciał to by cos znalazł

A jesli wy robicie prezenty to fajnie super 😛 ciesze sie ze sa osoby ktore daja cos od siebie. Ja jestem inny i robie tylko to o co mnie poproszono jak klient chce Onestepa + wosk bo powloka jest dla niego za droga to dostaje Onestepa + wosk i nic więcej, jeśli chce żeby mu nie myc szyb bo według niego sa czyste to ich nie myje

 

I tyle na temat. Czekam na Więcej Relacji  🙂 oraz zachęcam do wstawiania swoich prac w PSB

Napisałem że nie ujmując nic Twojej pracy, więc wcale się Ciebie nie czepiam:) Po prostu wyraziłem swoje zdanie w dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@krd akurat nikt sie nie obraza bo mnie bawi doszukiwanie sie problemów dlaczego nie to dlaczego nie tamto 🙂  no gdybym mial wykonać cos wiecej to bym to zrobił

Zazwyczaj jak przyjmuje auto to zadaje duzo pytan czy ktos chce to czy tamto. Niestety duzo ludzi po prostu nie chce. Wiec robie to co chca a reszta no trudno.

 

Fajnie ze jest odew w temacie i sie ciesze bo chciaz jest co czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marco80 co do powłoki kolega miał prawo zapytać i nie ma co grzebać tego tematu. Paweł by odpowiedział i byłby koniec tematu 😁 a sami z Arkiem swoimi komentarzami (poniżej poziomu którego bym się spodziewał się osób szanowanych na tym forum) dolaliscie oliwy do ognia 😉

A co będzie jak zapytam czemu akurat Hi Temp a nie colli czy dsw ?😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, AreK napisał:

...a czy klient za to zapłacił? ŻENADA
Jak idziesz do stomatologa to robi Ci 1 ząb więcej w cenie bo akurat zauważył dziurkę?

Oglądając Twoje relacje, nie wieżę że gdybyś zobaczył brudny trójkąt w bagażniku to byś mu odpuścił bo klient nie poprosił:)😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zatkało...

Jakby zaczyna wiać jakąś grupą z FB...

Praca mi się bardzo podoba, tym bardziej że ostatnio tak ich mało, Pacjent też trafił się fajny, więc moje gratulacje @BiałyGTi i czekam na więcej.

Czy można było zrobić więcej, pewnie że można ale co mi do tego, zakres prac i tak duży, nie ja to robiłem i nie ja ustalałem zakres... co mi do tego. Wiadomo że jak się robi swoją furę z zajawki, ewentualnie ma się elastyczny czas lub budżet to trochę inaczej podchodzi się do tematu. @krd temat o Twojej skodzie na zawsze wyrył się w pamięci jako wzór do naśladowania.

Można się i trochę poczepiać, ale też ... pierwsze chyba raczej przyjacielskiej zaczepki, drugie nie ma się co tak spinać

Kółka wzajemnej adoracji  są wszędzie, niestety tak zrobiony jest świat. Przecież tak jest od dawna i nie tylko na KA. Sam mam szczęście lub nie szczęście do żadnego nie należeć. 

 

Tak więc luz Panowie, byle więcej relacji i prac na takim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
51 minut temu, MirekGTS napisał:

@krd temat o Twojej skodzie na zawsze wyrył się w pamięci jako wzór do naśladowania.

Jest mi niezmiernie miło z tego powodu. Justynie na pewno też. 🙂 Niemniej jednak i tak zauważam sporo rzeczy które można by zrobić lepiej... najczęściej już na gotowych zdjęciach przy wstawianiu na forum 😄😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.