Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

Pogoda za oknem nie daje wielkich szans na działanie przy aucie z zewnątrz. Pomyśleliśmy, że dla niepocieszonych detailingową bezczynnością znajdziemy jakieś małe zadanie 🙂 Przy obecnych warunkach najłatwiej podziałać we wnętrzu, a to zimą wymaga  przecież większej uwagi. Mamy wobec tego propozycję dla wszystkich, którzy cieszą się w aucie skórami - nasz Leather Cleaner. Czym się charakteryzuje?

• Opakowanie i sposób aplikacji - jest pianką w sprayu, dzięki czemu łatwo jest nią równomiernie pokryć czyszczoną powierzchnię i jest wydajna. 
  • Zawiera witaminę E, dzięki czemu już na etapie czyszczenia ograniczamy ryzyko degradacji skór
  • Jest bezzapachowa więc nie pozostawia po sobie żadnych wyczuwalnych śladów działania - to dla wszystkich fanów neutralnych środków 🙂
  • Pod względem siły czyszczenia uplasujemy ją jako "Soft" z małym plusem - idealnie sprawdzi się do czyszczenia bieżących zabrudzeń. 
  • Pojemność: 300ml

1945514541_LeatherCleaner_small.jpg.cc626f11ff317ef9a6f509250ebd338a.jpg

Jeśli chodzi o aplikację, to tu mamy do czynienia z klasycznym sposobem:

1. Aplikujemy na czyszczoną powierzchnię równomierną warstwę
  2. W zależności od oczekiwanych rezultatów i stopnia zabrudzenia wypracowujemy miękką szczoteczką lub mikrofibrą
  3. Suchą i czystą mikrofibrą docieramy pozostałości produktu 
  4. Czekamy chwilę na finalnie odparowanie i gotowe 

Czy znajdziemy 3 chętnych, którzy mają odpowiednie warunki, by sprawdzić jak nasz Leather Cleaner działa? Wpisujcie się na listę w tym wątku, a my wybierzemy teserów 14.01 o 11:00. 

Pozdrawiamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Patryk14 (akurat mam do zrobienia kilka różnych skór + sofy w domu)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. alexander.p - garaż, cieplutko, nowy zakup Opel Zafira i skórki do wyczyszczenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. alexander.p - garaż, cieplutko, nowy zakup Opel Zafira i skórki do wyczyszczenia 

3. Mumins - skórki nieczyszczone od 3 miesięcy i min. 3 konkurentów do porównania + ogrzewana hala = damy radę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. alexander.p - garaż, cieplutko, nowy zakup Opel Zafira i skórki do wyczyszczenia 

3. Mumins - skórki nieczyszczone od 3 miesięcy i min. 3 konkurentów do porównania + ogrzewana hala = damy radę

4. turzol - skóry w moim aucie pielegnuje na bieżąco, są w kolorze dokładnie jak na opakowaniu produktu co jeszcze bardziej zachęciło mnie do udziału w teście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny film reklamowy 😄

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Arkeolowy napisał:

Świetny film reklamowy 😄

Ninja starał się pokazać wszystko najlepiej, ale nic nie zastąpi samodzielnie wykonanego testu  😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4. turzol - skóry w moim aucie pielegnuje na bieżąco, są w kolorze dokładnie jak na opakowaniu produktu co jeszcze bardziej zachęciło mnie do udziału w teście.

5. barto125 - jasna skóra w aucie nie czyszczona od roku, chętnie przetestuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6. Smerf91 - czarne skóry w Fordzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Patryk14 (akurat mam do zrobienia kilka różnych skór + sofy w domu)

4. turzol - skóry w moim aucie pielegnuje na bieżąco, są w kolorze dokładnie jak na opakowaniu produktu co jeszcze bardziej zachęciło mnie do udziału w teście.

6. Smerf91 - czarne skóry w Fordzie 

7. Grabek246 skora w lagunie z 2007r. Nigdy nie czyszczona. Garaż ogrzewany jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7. Pawel_t11 - brązowe skóry na sofie w domu i skóry w Superb bodajże beżowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7. Pawel_t11 - brązowe skóry na sofie w domu i skóry w Superb bodajże beżowe

8. michalwi - 4 samochody z beżowymi skórami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Patryk14 (akurat mam do zrobienia kilka różnych skór + sofy w domu)

4. turzol - skóry w moim aucie pielegnuje na bieżąco, są w kolorze dokładnie jak na opakowaniu produktu co jeszcze bardziej zachęciło mnie do udziału w teście.

7. Grabek246 skora w lagunie z 2007r. Nigdy nie czyszczona. Garaż ogrzewany jest

8. Pawel_t11 - brązowe skóry na sofie w domu i skóry w Superb bodajże beżowe

9. michalwi - 4 samochody z beżowymi skórami 

Up bo mnie pominięto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Patryk14 (akurat mam do zrobienia kilka różnych skór + sofy w domu)

3. Mumins - skórki nieczyszczone od 3 miesięcy i min. 3 konkurentów do porównania + ogrzewana hala = damy radę

4. turzol - skóry w moim aucie pielegnuje na bieżąco, są w kolorze dokładnie jak na opakowaniu produktu co jeszcze bardziej zachęciło mnie do udziału w teście.

6. Smerf91 - czarne skóry w Fordzie 

7. Grabek246 skora w lagunie z 2007r. Nigdy nie czyszczona. Garaż ogrzewany jest

10. PROPER- 3 auta, czarne skóry BMW, beżowe skory Volvo, lekko błyszcząca kierownica w Audi. Garaż+ dobre oświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Patryk14 (akurat mam do zrobienia kilka różnych skór + sofy w domu)

2. alexander.p - garaż, cieplutko, nowy zakup Opel Zafira i skórki do wyczyszczenia 

3. Mumins - skórki nieczyszczone od 3 miesięcy i min. 3 konkurentów do porównania + ogrzewana hala = damy radę

4. turzol - skóry w moim aucie pielegnuje na bieżąco, są w kolorze dokładnie jak na opakowaniu produktu co jeszcze bardziej zachęciło mnie do udziału w teście.

6. Smerf91 - czarne skóry w Fordzie 

7. Grabek246 skora w lagunie z 2007r. Nigdy nie czyszczona. Garaż ogrzewany jest

10. PROPER- 3 auta, czarne skóry BMW, beżowe skory Volvo, lekko błyszcząca kierownica w Audi. Garaż+ dobre oświetlenie

11. Czakisek- a ja sie moze wreszcie zalapie na testa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia. Zgodnie z umową wybraliśmy 3 osoby: @Mumins @alexander.p oraz @PROPER. Tradycyjnie już poprosimy o dane do wysyłki na PW 🙂

Wydaje nam się że tydzień na testy od momentu otrzymania paczek to uczciwa propozycja. Dajcie nam znać jeśli widzicie to inaczej 😉

Pozdrawiamy! 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.01.2019 o 15:10, Arkeolowy napisał:

Świetny film reklamowy 😄

Nie zrozumiałem Twoich intencji, ale w mojej ocenie to antyreklama postępowania i uzyskanych efektów. ☹️😱

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Pkubalak napisał:

Nie zrozumiałem Twoich intencji, ale w mojej ocenie to antyreklama postępowania i uzyskanych efektów

Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki.. Moim zdaniem oryginalna reklama, wiadomo mógłby być większy szczur wtedy widziałbyś efekty, ale sam producent informuje, że klasyfikuje ten środek do bieżącej pielęgnacji jako SOFT więc nie wiem jakie efekty chciałbyś zobaczyć na tym filmie. Bardzo przyjemny głos lektora, ale wiadomo zawsze znajdzie się jakiś malkontent 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Arkeolowy napisał:

Moim zdaniem oryginalna reklama, wiadomo mógłby być większy szczur wtedy widziałbyś efekty, ale sam producent informuje, że klasyfikuje ten środek do bieżącej pielęgnacji jako SOFT więc nie wiem jakie efekty chciałbyś zobaczyć na tym filmie. Bardzo przyjemny głos lektora, ale wiadomo zawsze znajdzie się jakiś malkontent 😉

Nie mam absolutnie nic do pomysłu reklamy i samej technicznej jej strony. Lektor ekstra. Szkoda, że od razu 'wyzywasz' od malkontentów, ale trudno. Mnie i tak nie jest tak łatwo obrazić. Moje zastrzeżenia budzi sposób pracy, który tak nie bardzo przystaje do detailera. Dlaczego? Zagłówka nie czyścił (przynajmniej na filmie), a odżywkę kładzie. Nie oceniam samego produktu, bo być może jest super, hiper ekstra, co pewnie przekażą nam testerzy. Ale uważne oko, zauważa nieścisłości i to niestety budzi u mnie pewien niesmak. Oto przykładowy kadr:

soft99_lc_a.jpg.4c6eaa14943a5e71c4b9b00516d52464.jpg

Spójrz proszę, gdzie znajduje się granica taśmy, a gdzie granica niby czyszczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pkubalak Na skórze granica taśmy może delikatnie się zmienić, jeśli szczotka podważy taśmę. Zresztą na każdym miękkim materiale tak może być. Na filmie nie widać czyszczenia zagłówka ale widać, w następnym ujęciu, odcięcie od taśmy po użyciu cleanera. Po testach użytkowników będzie można więcej powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, devilsky napisał:

Na skórze granica taśmy może delikatnie się zmienić, jeśli szczotka podważy taśmę.

Aż nie wierzę, że możesz coś takiego napisać. Jeśli ktoś choć raz w życiu robił takie odcięcie, to dobrze wie jak ono wygląda w miejscu uniesienia/odsunięcia taśmy.  Nigdy nie będzie tam ostrej granicy. Pominę już fakt, że pokazałem tylko jeden kard, a różnica jest na całej długości. Mówiąc szczerze, jestem zdziwiony, że nie wykonano tego powtórnie w sposób nie budzący wątpliwości, bo sam pomysł filmu + ten lektor to strzał w dziesiątkę, a tak pozostaje mi niesmak związany z być może z całkiem fajnym produktem.

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wykluczam tego co napisałeś a spoty reklamowe to nie testy, więc tam bardziej chodzi o ujęcia i o finalny efekt. Dlatego napisałem że testy pokażą więcej. Mamy specyficzne forum, które bardzo mocno weryfikuje materiały producentów więc nie dziwię się Twojej wypowiedzi. Robiłem wiele razy takie odcięcie i pamiętam, że jak mi taśma namokła środkiem do czyszczenia, to po odklejeniu taśmy i przetarciu fibrą było przesunięcie odcięcia na całej długości. ALE tak jak napisałem wcześniej, nic nie wykluczam , testy pokażą więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacięta dyskusja nam się wytworzyła 🙂 Dodamy tylko, jak słusznie zauważono powyżej, że materiał ten miał być w założeniu reklamą i prezentacją produktu, a nie jego szczegółowym testem. Oczywiście, gdybyśmy spojrzeli na to z czysto detailingowej perspektywy, to pewnie sporo można poprawić, ale naszą intencją było przybliżenie produktu możliwie szerokiej grupie - w tym osobom, które z detailingiem nie mają do czynienia, a chętnie zadbają o swoje auto. Możemy tylko zapewnić, że nie ma tu żadnego "oszustwa" i m.in. dlatego chętnie i bez większych obaw oddajemy produkt (ten i wiele innych) w Wasze ręcę, bo wiemy, że zawsze staracie się być możliwie obiektywni 😉 Poczekajmy zatem na wyniki Waszych obserwacji, a dla bardzo dociekliwych przygotowaliśmy dawno temu wersję bez cięć - może tu zaobserwujecie więcej:

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi