Skocz do zawartości
4Detailer

4Detailer rozdaje zestawy testowe ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukamy osób (studi detailingowych też) do testowania naszych kosmetyków.

Jeśli jesteś z województwa Dolnośląskiego, Wielkopolskiego, Opolskiego, Lubuskiego, Łódzkiego napisz do nas na adres info@4detailer.pl podamy wtedy wszystkie szczegóły dotyczące testów.

Nie martwcie się taka sama akcja będzie przeprowadzana w innych województwach za jakiś czas 🙂

A tym czasem kto pierwszy ten lepszy! 😉

1593592125_4Dlogojpg.jpg.9439a592457e9641a34edc45790727af.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecny 🙂🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja równiez 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli trzeba by coś przetestować na białej perle to mam idealnego kandydata 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, david2888 napisał:

Ja równiez 🙂

Proszę o wiadomość na maila 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@4Detailer Poszło juz wczoraj. Email david2888@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@4Detailer a kiedy jakaś akcja dla ziomków ze śląska? ;D człowiek by co podziałał nowego hehe 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, damiano2007 napisał:

@4Detailer a kiedy jakaś akcja dla ziomków ze śląska? ;D człowiek by co podziałał nowego hehe 😉

Ty chytra babo z Zawiercia 😛😛😛😛  Doczekasz się spokojnie 😉😉😉😉

BTW takie moje przemyślenia: nie sztuka rozdać 10 zestawów testerskich - sztuką jest zrobić test - a przez lata bywało tu tak, że "testerzy" robili z pupy kilka zdjęć i zdań co oburzało partnerów i dystrybutorów na jakość merytoryczną - i całkowicie mnie to nie dziwi 😉 Wiem, że ludzie narzekają, że co chwile te same osoby testują, ale trzeba dopuszczać "nowych" krok po kroku, żeby udowadniali swoją wartość. Dajmy się wykazać pierwszej turze panów/panewek i dalej pójdzie jak z górki 🙂 Testowanie i dokumentowanie to super zabawa 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Domel napisał:

Testowanie i dokumentowanie to super zabawa 🙂 

Dokładnie tak! A najlepiej to podjąc dialog na temat wykonanej pracy i wysluchać krytyki - tej konstruktywnej. Wyciągnąc z tego wnioski 😉

Btw: Dawać moje 3 pomarańcze haha! Tak to było? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Domel dlatego wszystkich zgłaszających dokładnie weryfikujemy 🙂 btw mądrze napisane

@damiano2007 spokojnie, dajmy się wykazać pierwszej turze 🙂 już niebawem ruszy następna akcja proszę obserwować nasz profil 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki zestaw dzisiaj do mnie zawitał 🙂 O ile z testem dressingu nie będzie problemu, to z Ironem będzie trzeba czekać na dodanie temperatury w weekend 🙂 

IMG_20190129_170402.jpg

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to u mnie taki zestaw 

66DBC212-7A68-456A-8D14-7B59412E5865.jpeg.87a3abb5c8ff2c28e6b2e73d5fc6e431.jpeg

Teraz tylko na pogodę czekam

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@4Detailer, jakieś info co dalej ? Bo testy się pojawiły a Wy zdaje się zamilkliście. Pytałem mailowo ponad 3 tygodnie temu czy zmieniacie testerów czy na kolejne produkty z pierwszej puli testerów zostają Ci sami ale jak dotąd zero odpowiedzi. Byłoby miło gdybyście choć poinformowali - tak, przedstawienie produktu nas zadowala, niebawem przekażemy koleje produkty ; nie, niestety prezentacja nie przypadła nam do gustu, w związku z tym zmieniamy testerów. To chyba dość proste. Bo milczenia to ja nie bardzo rozumiem. Przecież nikt tu się na nic nie obrazi 🙂🙂🙂  

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Strusdzisiaj była informacja na forum o konkursie na fb. Można wygrać parę testerow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nie chodzi o testery. Jak będę chciał to sobie kupię. Nie mam z tym problemu. 

Chodzi mi jedynie o podejście firmy. Jeśli nie potrafią odpowiedzieć na korespondencję mailową przez 3 tygodnie to słabo wygląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem wybrany do testów w pierwszej turze. Potem emailowo kontaktowałem się z @4Detailer i uzyskałem odpowiedź, że kolejna partia będzie ale tak w połowie marca 🙂

Na razie grzecznie czekam 

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Strus napisał:

Mi nie chodzi o testery. Jak będę chciał to sobie kupię. Nie mam z tym problemu. 

Chodzi mi jedynie o podejście firmy. Jeśli nie potrafią odpowiedzieć na korespondencję mailową przez 3 tygodnie to słabo wygląda

@Strus jeśli poczułeś się urażony brakiem odpowiedzi z naszej strony - wybacz, staramy się odpowiedzieć każdej osobie na maila, czasami jest ich tyle, że robi się górka...

@david2888 dzięki za info na forum 😄 od przyszłego tyg ruszamy z taką samą akcją "Produktowe poniedziałki" jak na fb i będziecie mogli wygrać zestawy testerów 

Do kogo one trafią?

Najbardziej aktywni użytkownicy  forum KA zgarną takie zestawy 🙂 

Dla ścisłości dziękujemy za wszystkie przeprowadzone testy, ze wszystkich jesteśmy zadowoleni 😄 😄 Dobra robota chłopaki high five mary kate and ashley olsen GIF

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, 4Detailer napisał:

@Strus jeśli poczułeś się urażony brakiem odpowiedzi z naszej strony - wybacz

Nie wyolbrzymiajmy 🙂 Mnie ciężko urazić. Chciałem po prostu uzyskać jakieś informacje. Byłem też zainteresowany szamponami czy deironami i nie wiedziałem czy kupować czy będzie ciąg dalszy testów. Skoro jakby forma się zmieniła to zakupię.

Wybaczam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Strus Forma się nie zmieniła tylko powstała nowa akcja którą aktualnie prowadzimy, zachęcam do wzięcia udziału od poniedziałku na forum, można zgarnąć testery 🙂 

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi