Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Pioter83 Hej, watek ma 10 stron z tego co widziałem na pewno były tam osoby które jej używały. Pierwsza osoba która mi się kojarzy a pracowała ta pasta jest kolega @paperson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio robiłem lampy dosyć sfatygowane w w211 i musiałem sięgnąć po aca500 i niebieski nat, a one wpadł na koniec na miękkim padzie. One + niebieski nat okazały się za słabą kombinacją. Lampy były robione od p600 do p2500. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie podobnie dwie pasty; 501 + mikrofibra a potem 502 z żółtym natem. paier od 800 do chyba 2500.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o lampy to schodząc z papierkami <1000 poleca się użyć, jak @sparco0 i @CarlosBlack piszą coś mocniejszego niż ONE, czyli ACA500/AAT501.

W razie użycia papieru >1500> nie powinno być problemów, oczywiście w połączeniu z twardszym/ściernym padem polerskim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i jak wyszły te lampy polerowane pastami 3d? Czy da się tymi pastami  ręcznie polerować np: pod klamkami?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden z przykładów, cytując @///MPower😉

3D One + biały i czarny NAT.

ad5ae9e2e194.jpg

Pod klamkami też da się polerować pastami 3D! 😉

ps.

Głębsza rysa, papier 3000, 3D ONE, ładnie zobrazowane 😉

• Super 1
  • Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ShiningCar moze to bylo juz tutaj pisane ale moze moglbys, ewentualnie jeszcze raz, napisac jak pasta sprawuje sie jako one step na rotacji. Tak z ciekawosci, zanim sam sprawdze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bare Shine one jeszcze czeka w kolejce ale już Ci odpowiadam z "doświadczenia". I moja odpowiedź to: RÓŻNIE. 😁

ONE STEP to nie jest tylko kilka przejazdów i gotowe...  🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tomas22 wiem wiem jak to wyglada:) pytam bo niektore pasty sie np. Sprawdzaja na DA za to na rotacji w ogole. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bare Shine, mamy sporo klientów, którzy używają tylko rotacji i system polerski 3D świetnie trafia w ich gusta, kwestia podejścia/lakieru etc.

Jeśli chodzi o rotację, 3D ONE, usunie szybciej/więcej - wykończenie lakieru, tak jak pisałem wyżej, temat do ogarnięcia.

Ogólnie pasta bardzo przyjemna zarówno w pracy z maszyną rotacyjną i DA - daj znać jak poszło w twoim przypadku 🙂

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi