Skocz do zawartości

3D Car Care - Pasty Polerskie


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Pozwalam sobie założyć nowy temat dedykowany dla tych past, cytując @ShiningCar

 

Cytat
W dniu 10.12.2018 o 19:22, amigo napisał:

Obecnie słyszy się o firmie 3D Car co to za firma?

Amerykańska i tworzy produkty z wysokiej jakości komponentów.

Pasty są bardzo wydajne, pylą minimalnie i bardzo dobrze się je dociera i pokazują realny stan lakieru i praktycznie 0 wypełniaczy.

Obecnie można spotkać szybki a precyzyjny dwu krokowy system polerski AAT501 (cutting) + AAT502 (finishing).

Pierwsza (AAT501) tnie nieco mocniej np. jak H8, szczególnie na twardych lakierach w połączeniu z futrem (troszkę słabsza M #101).

Druga (AAT502) to pasta idealnie nadająca się do polishingu/finishingu, ściąga praktycznie wszystko po 501 (w opinii użytkowników podobna do S Perfect Finish).

HD CUT+ bardzo dobrze sprawdza się na nieco miększych lakierach, wykończenie robi lepsze niż AAT501, moc nieco mniejsza.

HD ONE, ma zastąpić HD CUT, ma większą moc (zmieniamy tylko gąbki i działa również z futrem), bardzo uniwersalna ze świetnym wykończeniem.

HD POLISH pasta do wyprowadzenia ewentualnych pozostałości po HD CUT+ (polishing/finishing).

HD SPEED pasta 3in1 / All in One, ma sporą moc i bardzo ładnie wykańcza powierzchnię, uniwersalna w pracy z gąbkami polerskimi, praktycznie nie wypełnia!, pozostawia lekkie zabezpieczenie.

HD POXY pasta zawierająca w sobie woski do idealnego wykończenia powierzchni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Doskwiera mi zimowa nuda. Z miłą chęcią podziałałbym w garażu ale w temperaturze 0st ciężko się zrelaksować polerując.
Wiozłem sobie na krótki spacer pastę #3D ONE Hybrid Compound i moją maskę. Zmatowiłem ją papierem 2000. Maszyna XFE i zółty pad NAT. Wymyte zmywaczem silikonu

Po co ?

Spoiler

 

Wiem, że ta krótka prezentacja może dla wielu profesjonalistów spotkać się z uśmiechem na twarzy, że niby co to ma pokazać, ale lepiej coś podziałać niż narzekać. Bardziej to ma zachęcić ludzi, że dla chcącego nic trudnego i nawet mieszkając w bloku można się bawić i eksperymentować 😉

To tylko mój test i próbka możliwości, które ta pasta może ma 😉 wyrocznią nie jestem lubię wszystko dokłądnie i rzeczowo z testować 😉

Ale wiele osób pyta o te pasty więc może kogoś to zaciekawi 😉  Zaczątek testów.

 

Przed:

Spoiler

2019-01-31-13-35-44.jpg

 

Po:

Spoiler

2019-01-31-13-46-18.jpg


2019-01-31-13-46-23.jpg


2019-01-31-13-46-27.jpg


2019-01-31-13-50-30.jpg

 

 

 

Filmik:

Generalnie zmatowienie puściło po pierwszym przejeździe. Pasta na moje oko taka tłusta. Zero pylenia. Zrobiłem ze 4 wolne przejazdy. Nie widzę jakoś specjalnie na tej masce wydobycia ziarna ale ta maska poleci do kosza wkrótce.

Efekt zachęcił mnie to testów na aucie. Zapowiada się bardzo ciekawy produkt - bez kitu 🙂

Bonus:

Spoiler

Nie jestem specjalistą w tej materii - poleruje okazjonalnie - rankingi zostawiam profesjonalistą. Zrobiłem też sobie szybki element #Car Pro Essence'm i mam wrażenie, że efekt jest porównywalny.

Bawcie się testujcie. Detailing jest piękny.

 

#domelpoleruje #domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #testybalkonowe #domelowamaska

  • Lubię to 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
7 minut temu, ShiningCar napisał:

@Domel wszystko z 3D, łącznie z pastami i tak jak @Tomas22 pisze + ACA 500 🙂

To jest jednorazowa promocja ? Ile bedzie trwac +/- kilka dni ?

Będzie jeszcze w lutym albo w marcu ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, david2888 napisał:

@Tomas22 To jeszcze promo 😄 i mozna zamawiać 

No no brakuje jeszcze kilku rzeczy 😁

Mam nadzieję chłopaki przetrzymają moje zamówienie 😁@Domel nieprzespana calusienka noc to dostałem fory w robocie i tak sobie klikam na komputerku 😁

  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No to lecimy dalej.

Spoiler

Wiem, że ta krótka prezentacja dla wielu profesjonalistów to strata czasu, ale ja testuję hobbystycznie i dla hobbystów. Uważam,że lepiej coś podziałać niż narzekać.

Bardziej to ma zachęcić ludzi, że dla chcącego nic trudnego i nawet mieszkając w bloku można się bawić i eksperymentować

To tylko mój pretest i próbka możliwości, które ta pasta może ma. Wyrocznią nie jestem lubię wszystko dokładnie i rzeczowo z testować. Pewną opinię o produkcie można wyrobić sobie dopiero po przelaniu pewnej ilości produktu w długoterminowych testach.

Ale wiele osób pyta o te pasty więc może kogoś to zaciekawi.   Zaczątek testów.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.