Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.10.2018 o 00:56, gouran napisał:

Jaka powinna być temperatura wody w Georgu do prania ekstrakcyjnego? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym.

do 50 stopni z uwagi na możliwość uszkodzenia elementów, pienienia się środka piorącego lub jego zważenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie poszukuje odkurzacza piorącego do 1500 PLN. Będe używał go dosyć często bo ogólnie firma zajmuje się tapicerkami i pokrowcami co jakiś czas pojawia się klient z zapytanie o pranie tapicerki lecz mój pracodawca nie ma takiej usługi. Myślałem nad zakupem KARCHER SE 4001 lub Numatic GVE 370 George . Chyba że macie jakieś inne godne uwagi w cenie do 1.500 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony moge napisac ze kupiłam bs 1309 clatronica i niestety ale tak jak inni pisali ten sprzet nie byl pozbawiony wad. Nieszczelne szybkozłaczki, brak równomiernego rozpylania płynu, okresowe spadki ciśnienia, generalnie słabo. Jedyny plus to dostawca, który fachowo podszedł do tematu, sprzęt zareklamowany a zwrot pieniedzy nastąpił zgodnie z terminem. 

 

Teraz pytanie koledzy i kolezanki. Kupic profi 50.1 czy georga ? Odkurzacz na potrzeby prywatne . Wiem ze profi ma lepsze parametry ale pytanie czy ta róznica jest az taka znaczaca? Będe prać sofe , tapicerke samochodową. Czy ktoś prał nimi taka podsufitkę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zainwestować w nowy sprzęt pod działalność, praca codziennie, auta, meble i wykładziny. Obecnie pracuje na Karcher 10/1. 

Na rynku jest mnóstwo firm - santoemma, numatic, Karcher, lavor, nilfisk, itd. modeli danych firm jeszcze więcej. Liczę się z kosztami 6-7 tys. Chodzi mi jak wiadomo o jakość, serwis i moc pracy. 

Co byście sugerowali? Na jakie parametry zwracać uwagę? Moc silnika? Podciśnienie? Przepływ powietrza?

Również prosiłbym o propozycje co do odkurzacza normalnego na sucho/mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Od dłuższego czasu czytam, śledzę itp i nie mogę znaleźć jakichś pewnych, stanowczych informacji. Powiedzcie mi proszę, jaki odkurzacz byście wybrali mając na to max 3000zł? 
Używać będę do prania tapicerek samochodowych, sporadycznie dywany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@czystatapicerka @czystatapicerka

Z czystym sumieniem polecam Sabrine Santoemme Maxi.  Wół roboczy z którego korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Minusem jest waga. Odkurzacz dość ciężki, a że zdarzały mi się zlecenia na 4 piętrze, to trochę się trzeba było nagimnastykować. Wąż 5 metrów. Przy praniu tapicerki samochodowej plus, a przy praniu tapicerki meblowej minus (nie każdy ma wielki pokój w którym trzeba coś wyprać i tak długi wąż przeszkadza). W połączeniu ze ssawką dywanową (3 dysze natryskowe) świetny do prania dywanów i wykładzin. Ssawkę tapicerską trzeba ekstra dokupić. Opróżnianie zbiornika z brudną wodą bardzo wygodne i intuicyjne. Gdybym miał wybierać jeszcze raz odkurzacz do 7 tysięcy, nie zastanawiałbym się ani minuty.

Posiadam też słynnego Georga, ale przy Santoemmie leży i się kurzy:) Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam do kontaktu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=12870]czystatapicerka[/mention] [mention=12870]czystatapicerka[/mention]
Z czystym sumieniem polecam Sabrine Santoemme Maxi.  Wół roboczy z którego korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Minusem jest waga. Odkurzacz dość ciężki, a że zdarzały mi się zlecenia na 4 piętrze, to trochę się trzeba było nagimnastykować. Wąż 5 metrów. Przy praniu tapicerki samochodowej plus, a przy praniu tapicerki meblowej minus (nie każdy ma wielki pokój w którym trzeba coś wyprać i tak długi wąż przeszkadza). W połączeniu ze ssawką dywanową (3 dysze natryskowe) świetny do prania dywanów i wykładzin. Ssawkę tapicerską trzeba ekstra dokupić. Opróżnianie zbiornika z brudną wodą bardzo wygodne i intuicyjne. Gdybym miał wybierać jeszcze raz odkurzacz do 7 tysięcy, nie zastanawiałbym się ani minuty.
Posiadam też słynnego Georga, ale przy Santoemmie leży i się kurzy:) Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam do kontaktu:)
Witam, jaka cena za Georga?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jarzyx napisał:

Witam, jaka cena za Georga?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Witam, myślę że standardowa cena za używkę w bardzo dobrym stanie, czyli 1000zł. Do tego mam jeszcze ok. 3l stockmeiera.

George ma rok czasu, a przy Santoemmie był wykorzystywany okazyjnie z 5,6 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odkurzacza do prania tapicerki samochodowej jak i dywanowe potrzebuje. Zaproponowano mi https://euro-mop.pl/pl/p/Odkurzacz-ekstrakcyjny-Sabrina-Santoemma-ssawka-tapicerska/23114809  ma ktoś wiedzę na jego temat ? Opinie. Stosunek jakość cena? Czy może w innej cenie znajde coś lepszego ? Bądź podobne parametry a tańszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.11.2018 o 16:52, rafalgcw napisał:

Cześć. Od dłuższego czasu czytam, śledzę itp i nie mogę znaleźć jakichś pewnych, stanowczych informacji. Powiedzcie mi proszę, jaki odkurzacz byście wybrali mając na to max 3000zł? 
Używać będę do prania tapicerek samochodowych, sporadycznie dywany. 

Profi 50 na metalowych rurach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trebor napisał:

Przeczytaj temat to się dowiesz, btw nie ma profi 7.0.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

http://mlody.sklep.pl/odkurzacze-profesjonalne-profi-7-0-odkurzacz-pioracy-sucho-mokro,c539,p47048,pl.html?fbclid=IwAR0_HiHTIYBjIHZRwX0d-syi941SYABeacMsmogvdblkutA8T2ZvX4Hj3vc

allegro ebay nigdzie wiecej nie ma takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest, zwracam honor. Dziś na szybko googlalem i nie znalazłem.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.