Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Godzinę temu, badyl84 napisał:

ale chyba przyznasz mi rację że pod tym względem puzzi czy profi jest lepszy?

Ale nimi na sucho nie popracujesz juz musisz dokupic inny odkurzacz co związane jest z dodatkowymi kosztami.  Czy lepszy zalezy jal na to sie popatrzy według  mnie numatic daje mega rade i moze smialo walczyć z duzo droższy puzzi ktory jest mniej porączny chodz by np do przenoszenia z punktu A do punktu B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, śledzę ten wątek i potrzebuje odpowiedzi użytkowników, którzy korzystają z tych odkurzaczy. Zastanawiam się nad zakupem pomiędzy putzi 8/1, a profi 50.1 C ? Będzie to mój pierwszy odkurzacz piorący, potrzebuję wyprać czasem kilka własnych aut, ewentualnie kanapę lub dywan. Przy okazji jakbyście doradzili co kupić z chemiii jako prespray, do ekstrakcji, późniejszej impregnacji i jako antyspieniacz (auta z grupy vag z ciemną tapicerką ) . Jakieś linki lub kontat do sprzedawców mile widziane ( poorboy odnośnie zakupu profi ) a putzi ? :) Przepraszam, za offtop, ale wertuje forum i już mam mętlik w głowie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2018 o 08:53, rygryss napisał:

widziałem te stronę (nawet sobie ją zapamiętałem) i kupiłem wczoraj taniej u naszego partnera z wysyłką za pobraniem... ;)

I zamawiałeś bezpośrednio u Poorboya czy przez tą infolinie?
Jak coś to podrzuciłbyś mi numer? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Powoli rozglądam się za odkurzaczem piorącym...przejrzałem wątek i oferty w sieci..mam sprecyzowane kryteria

-odkurzacz z możliwością odkurzania na sucho

-na mokro do prania wyłącznie tapicerki samochodowej...około 3-do max 5 samochodów miesięcznie..2-3 razy w roku jakieś prace w domu

-budżet około do ok 1300zł

Po przejrzeniu wątku i ofert zauważyłem,że w moim budżecie można zakupić max:

-Lavor GBP

-Zelmer Aquwelt

-wspominany często i zachwalany Numatic potoczny "George"

-Thomas ...różne warianty

-Karcher 4001, lub 5.100

-VAx 7151 lub 61..

-i cała gma innych cudów

Proszę o merytoryczną poradę który odkurzacz wybrać.....zależy mi tylko na skutecznym praniu tapicerki, ale żeby można było również odkurzać na sucho...nie ma to służyć do celów przemysłowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie, temat jest ogromny i nie sposób go całego przeczytać.

Jaki kupić najtańszy odkurzacz piorący do użytku własnego? Widzę najtańszy to hyundai vc5750, lub lavor. Czy coś tańszego kupię i czy wogole nimi wypiore tapicerke?

Mam odkurzacz przemysłowy i Nielsen low nap ale chyba bardzo brudnej, jasnej tapicerki nie da rady ręcznie wyprać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

45 minut temu, rustin napisał:

Krótkie pytanie, temat jest ogromny i nie sposób go całego przeczytać.

Jaki kupić najtańszy odkurzacz piorący do użytku własnego? Widzę najtańszy to hyundai vc5750, lub lavor. Czy coś tańszego kupię i czy wogole nimi wypiore tapicerke?

Mam odkurzacz przemysłowy i Nielsen low nap ale chyba bardzo brudnej, jasnej tapicerki nie da rady ręcznie wyprać?

Jeden i drugi to praktycznie ta sama półka sprzętowa. hyundai tańszy :)

W dniu 25.02.2018 o 08:58, szymon.marcinik napisał:

Przypisuje sie do komentarza powyżej .

Gdzie najtaniej kupić numatic?

Czy lepiej kupić najtaniej bez chemi w zastawie?

Czy lepiej drozej ale kupić z chemią?

Ma ktos kontakt do Poorboya?

Zapraszam na PM-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników forum, założyłem specjalnie konto, aby poprosić Was specjalistów o pomoc w wyborze odkurzacza.

Potrzebuję odkurzacza który sprawdzi się w domu jako klasyczny odkurzania na sucho oraz mam 3 samochody, które chciałbym wyprać w tym roku.

Zastawiam się nad wyborem George'a lub kupieniem Karchera WD6P sucho-mokro i podawaniu płynu do ekstrakcji z opryskiwacza.

Jaka opcja będzie bardziej sensowna ? Zakładam budżet do 1300 zł.

Proszę o sugestie jaki wybrać oraz propozycję innych odkurzaczy jeśli można kupić lepsze w tej cenie innej firmy, które spełnią moje oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, czytałem, co do George'a z tego co ludzie piszą problem z pianą i możliwością zaciągnięcia do silnika, co mnie zniechęca. Next question jak z serwisem George'a w Polsce, Karchera mam w okolicy Radomia. Do kompletu planuje kupić polerke i  zrobić auto na błysk na wiosnę, piany, APC, wosk i całe te historie mam, chciałbym móc od a do z ogarnąć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi doradzić co robić.
Chcę wyprać tapicerkę. Nie mam odkurzacza piorącego.
I tutaj nasuwa się pytanie.
Czy opłaca się kupić taki odkurzacz aby 2 razy w roku wyprać w swoim aucie tapicerkę?
Może lepiej będzie kupić wd3 oraz nasadkę do prania, a chemię podawać z oprsykiwacza?
W ten sposób będę miał w miarę porządny odkurzacz na sucho oraz średniaka do prania tapicerki.
Proszę o odpowiedź. :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.