Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Maru 123

Wybór odkurzacza piorącego.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy na pierwszy początek odkurzacz Hyundai VC5750 wystarczy ? Nie chcę robić jakoś zarobkowo tylko od czasu do czasu coś poprać :) Wystarczy ten sprzęt ? + 

Do Prania zamierzam używać środków ADBL, Tenzi czy Car Concpet Textil CR itd. 

I czy jakaś turboszczotka jest przydatna ? myślałem nad taką z Numatica tylko nie wiem czy będzie pasować bo nigdzie nie widze średnicy. - http://ktrade.pl/akcesoria-numatic/566-numatic-601226-turboszczotka.html

I jeszcze do tego będę potrzebował jakiś ssawek czy te przy odkurzaczu wystarczą do tapicerki samochodowej ? ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Arkeolowy napisał:

wtf :kox:

Pierwszy własny odkurzacz... Wcześniej miałem styczność tylko z kolegi RoboClean'em ale jego cena jest z kosmosu, bo niby to dodatkowo oczyszcza powietrza i takie bzdety... 

A Numatic Georga mógłbym sobie sprawić, gdybym robił to zarobkowo, a nie od święta ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.09.2017 o 16:18, Alfa47 napisał:

I czy jakaś turboszczotka jest przydatna ? myślałem nad taką z Numatica tylko nie wiem czy będzie pasować bo nigdzie nie widze średnicy. - http://ktrade.pl/akcesoria-numatic/566-numatic-601226-turboszczotka.html

Tylko elektroszczotka, ale raczej w aucie się nie przyda ;)
Serio turboszczotki są beznadziejne, napędza je taka turbinka i albo wszystko chodzi fajnie i szczotka nie dotyka do powierzchni albo zaczyna dociskać i wszystko zwalnia, co się przekłada na jeszcze gorszy efekt. Ponadto jest dosyć spora (zarówno jedna i druga), więc pole manewru w aucie jest ograniczone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 21.08.2017 o 22:01, poorboy napisał:

Są dostępne, pasują pod zestaw chromoniklowy.

Zamiast octu, może być także mleczko silikonowe, wszystkie odpieniacze na nim bazują. Wlewać do zbiornika na brudną wodę, dosłownie kapkę :)

Jaki koszt bo na waszej stronie nie widzę ich...

A czy wiadomo coś na temat ssawki szczelinowej do prania dla profi?? brakuje jej przy praniu auta.

Widze na stronie profi nowy typ węża WĄŻ MERLET PD-050.2 Podobny do katrhera do tego zapewne trzeba ssawke PD-060.4 lub PD-050.4 (dobrze kombinuje ?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jakieś zdjęcie tej nowej ssawki do tapicerki do  Profi 50.1 c? Bo te poprzednie są tragiczne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.09.2017 o 16:46, Alfa47 napisał:

Pierwszy własny odkurzacz... Wcześniej miałem styczność tylko z kolegi RoboClean'em ale jego cena jest z kosmosu, bo niby to dodatkowo oczyszcza powietrza i takie bzdety... 

A Numatic Georga mógłbym sobie sprawić, gdybym robił to zarobkowo, a nie od święta ;)

Kup lepiej jakiegoś podstawowego Karchera. Jakieś SE40001 na pewno da radę. Nie zbankrutujesz a jedyna wada takiego sprzętu jaką widzę, to taka jak w każdym kompaktowym piorącym - trzeba ściągać głowicę, żeby opróżnić pojemnik z brudną wodą. Na dłuższą metę upierdliwe, ale do przeżycia. Tak samo mają numatici i jakoś ludzie z nimi żyją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich planuję zakup odkurzacza piorącego Numatic George. Co sądzicie o tym wyborze? Może macie jakieś doświadczenia ze sprzedawcami gdzie najlepiej kupić w/w odkurzacz w Pl, chodzi o konkretny sklep który ma dobrą ofertę i w razie awarii szybko dokonuje naprawy gwarancyjnej ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwykłe pytanie. Jest wiele sklepów z tymi odkurzaczami i może z niektórymi z nich ktoś miał jakieś niemiłe doświadczenia. 

Do poorboy już napisałem PW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta