Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sl3py napisał:

Zakupiłem numatic George i teraz pytanie mam odnośnie chemi do niego . Posiadam koch pool star do prania i ADBL Textile Rinse do wypłukiwania . Czy taki zestaw będzie Ok ? Zauważyłem ze sie delikatnie pieni . Czy to nie przeszkadza ?

Jeśli się pieni to używaj odpieniacza, np. tenzi de foam. Wystarczy naprawdę niewielkie stężenie, żeby uchronić turbinę przed zaciąganiem piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adbl textile mogę samo z woda bezpiecznie wlewać rozumiem ? Tylko żeby sie nie pienilo wiadro z brudna woda to mam odpueniacza użyć . A powiedzcie mi w czym przeszkadza jak sie tam będzie pienilo w zbiorniku na brudna wode ? Przecież to sie i tak wylewa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 19:29, poorboy napisał:

Od siebie dodam że Profi wprowadziło nowy typ ssawki do tapicerki, wykonany z bardziej elastycznego tworzywa - taki sam jak w Numaticu:)

Są już dostępne, czy podejdą pod dotychczasowe złącze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ktos moze uzywal karchera se 5.100 ??

Interesuje mnie opcja odkurzania na sucho oraz pranie .

Pytanie ile bede pral to raczej proste mam 2 narożniki w domu z zamszu  oraz jedno auto z materiałowa tapicerka. Prać bede odswietnie jak dziecko zabrudzi czekolada badz czyms innym. Czesciej bede odkurzal nim auto. 

Mam do kupienia karchera se5.100 za 1050 zl lepiej dolozyc do Numatic Gregor czy jeszcze cos innego ?? No i jak z uzywaniem wymiana workow czy nalewaniem/wylewaniem wody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

Ktos moze uzywal karchera se 5.100 ??

Interesuje mnie opcja odkurzania na sucho oraz pranie .

Pytanie ile bede pral to raczej proste mam 2 narożniki w domu z zamszu  oraz jedno auto z materiałowa tapicerka. Prać bede odswietnie jak dziecko zabrudzi czekolada badz czyms innym. Czesciej bede odkurzal nim auto. 

Mam do kupienia karchera se5.100 za 1050 zl lepiej dolozyc do Numatic Gregor czy jeszcze cos innego ?? No i jak z uzywaniem wymiana workow czy nalewaniem/wylewaniem wody ??

Weź dołoż do George, bardzo dużo akcesoriów, możliwość odkurzania i prania :) Dobry sprzęt w dobrych pieniądzach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, sl3py napisał:

Ja kupiłem teraz numatica za 1249zl

Gdzie kupiwales ??

 

Wlasnie tak czytam i czytam i chyba jednak Numatic kupie :) tu nie chodzi o kase akurat tylko zeby cos kupic i zeby bylo niezawodne. Zarobkowo uzywac nie bede tylko dla wlasnych potrzeb. Rozumiem ze jak chce prac to przekladam akseroria na pojemnik a jak chce odkurzac to wkladam worek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, sl3py napisał:

Zgadza sie . I zmieniasz rurę bo w zestawie masz 2 :-) jedna do prania 3m druga do odkurzania 2m . Ja kupowałem na Allegro bo bo było najtaniej i pełny zestaw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki za odpowiedz :) zostaje sie zebrac i zamowic i cieszyc sie fajnym usmiechnietym odkurzaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kristo23 napisał:

Po co kupować odpieniacz wystarczy ocet :)

Stosowałem, taki sobie jest. Do tego śmierdzi. Ponadto ocet za darmo nie jest, a odpieniacza wlewa się naprawdę mało, więc nie wychodzi za drogo. Wlej do zapienionego zbiornika ocet i odpieniacz- poczujesz różnicę. Cenowo pewnie wyjdzie tyle samo, ale co kto lubi. Patent z octem warto znać, bo jak najdzie kryzys to może się przydać, aczkolwiek mi ostatnio nie dał za wiele.

 

8 godzin temu, sl3py napisał:

A powiedzcie mi w czym przeszkadza jak sie tam będzie pienilo w zbiorniku na brudna wode ? Przecież to sie i tak wylewa

Piana dostaje się do turbiny i ją niszczy, a że zabiera więcej miejsca od wody to łatwo przeoczyć zapienienie się zbiornika.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2017 o 11:44, rafkan napisał:

Są już dostępne, czy podejdą pod dotychczasowe złącze?

Są dostępne, pasują pod zestaw chromoniklowy.

Zamiast octu, może być także mleczko silikonowe, wszystkie odpieniacze na nim bazują. Wlewać do zbiornika na brudną wodę, dosłownie kapkę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboy - Kiedy pojawi się ten test odkurzaczy piorących? To na pewno wielu ludziom rozjaśniłoby w głowach.

 

Z innej beczki - George ma teraz zdaje się 1060W a nie 1200W, czy na stronach i aukcjach będzie zmiana danych technicznych?

To jest niestety wprowadzanie klientów w błąd i otwiera furtkę na zwrot towaru w związku z niezgodnością towaru z umową (również po terminie ustawowych 14 dni w przypadku zakupu przez internet). W tym wypadku jako sprzedawca wbijasz sobie gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.